Заміна прошивки на ресівері GS-8307

Ресивер GS-8307 є повним аналогом GS-8308 і краще за якістю, ніж його попередник під номером 8306. У зазначеному пристрої трохи змінився дизайн, причому в кращу сторону, з'явилося інформаційне табло, а індикатор на мережевий клавіші став не таким яскравим.

Ресивер GS-8307 - це досить популярна модель. В її прошивці немає нічого складного, якщо дотримуватися всіх інструкцій.

Якщо засіб для перегляду стало глючити, з'явилися проблеми в його роботі, або ви просто хочете оновити його до останньої версії системи, виходом буде перепрошивка. А ми розповімо вам, як змінюється прошивка GS-8307, щоб ви могли виконати її без звернення до фахівців, адже це заощадить час і гроші.

Що потрібно для перепрошивки?

Комп'ютер має бути, вільна флешка і сам файл прошивки - завантажити його можна у всесвітній павутині.

Перед тим як почати заміну програмного забезпечення, зверніть увагу на такі рекомендації:

  • Обов'язково відформатуйте флешку в форматі FAT32.
  • Використовуйте прошивки, що розроблені для вашої моделі, інакше зробите неробочим свій апарат, його доведеться нести в ремонт. Але навіть це може не допомогти вирішити проблему.
  • Завантажуйте файли виключно з перевірених джерел в глобальній мережі, шукайте офіційні архіви.

Зверніть увагу, що після переустановлення ПО вам не вдасться повернутися до старої оболонці - добре подумайте, чи впевнені ви, що вам потрібно міняти прошивку. Крім того, якщо в процесі інсталяції щось піде не так, все одно буде потрібно заміна системи - тут немає можливості бекапа, як на планшеті або смартфоні.

Головне - дотримуйтесь послідовність дій, тим більше сам процес досить простий, навіть якщо ви не є просунутим користувачем.

Перепрошивка ресивера GS-8307

Отже, для заміни ПО на вашому девайсі виконайте наступне:

  1. Підключіть відформатований USB накопичувач до комп'ютера та скопіюйте на нього папку з новою прошивкою. Не змінюйте назви папки.
  2. Вийміть флешку і вставте її в вимкнений ресівер GS-8307.
  3. Увімкніть пристрій, після чого воно саме повинно побачити накопичувач з новою прошивкою.
  4. Коли почнеться автоматичне оновлення апарату, дочекайтеся закінчення процесу, вимкніть ресивер.
  5. Вимкніть накопичувач і заново запустіть девайс - він почне працювати з новим забезпеченням.

Як прошити GS-8307, якщо горить boot? У даній ситуації заміна забезпечення відбувається таким же чином.

Можемо зробити висновок, що все відбувається гранично просто. Заміна прошивки займає мало часу і не вимагає особливих знань про техніку.

Так що вам нема чого нести свій апарат в сервіс і платити гроші майстрові - головне, завантажити потрібний файл і виконати всі пункти інструкції по порядку. А якщо в подальшому у вас будуть виникати постійні проблеми з функціонуванням GS-8307, просто замініть в ньому забезпечення зазначеним вище способом. І якщо вже це не допомогло, тоді ви напевно будете знати, що потрібно звернутися до фахівців або купити новий ресивер.