Заміна ника і аватарки в ДІСКОРДІЯ

Якщо ви завзятий гравець, вам буде корисно і цікаво поспілкуватися з такими ж активними геймерами, як і ви. Для полегшення здійснення діалогу був створений ДІСКОРДІЯ, що представляє собою спеціальний текстовий і голосовий чат. Запустити ДІСКОРДІЯ можна, скориставшись будь-яким браузером, а також заздалегідь інсталював спеціальний додаток на комп'ютер або смартфон.

У Discord є можливість зміни никнейма і аватара.

Звичайно ж, спочатку вам доведеться пройти шлях реєстрації, проте цей шлях абсолютно нескладний, якщо слідувати рекомендаціям, які будуть спливати на екрані. Зареєструвавшись, у багатьох виникає активне бажання поміняти аватарку, щоб вона відповідала внутрішнім потребам геймера.

Безумовно, реалізувати таке право може кожен користувач. На жаль, трапляються ситуації, коли самостійно розібратися, як поміняти аватарку в ДІСКОРДІЯ, хтось не може. Нічого страшного немає, пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями, як здійснюється безпосередньо зміна аватарки.

Процес заміни аватарки

Отже, якщо у вас виникло неймовірне бажання видозмінити власну сторінку в ДІСКОРДІЯ,прикрасивши її оригінальної аваторка, не стримуйте своїх поривів, здійсните кілька нескладних дій, спираючись на рекомендації досвідчених геймерів, як поставити аватарку в ДІСКОРДІЯ або як її при бажанні поміняти.

Спочатку зайдіть в свій аккаунт, перейдіть в розділ "Налаштування користувача".

Після цього клікніть по аватарке, яка вже встановлена ​​на Вашому. Тепер відкриється додаткове віконце, в якому вам буде запропоновано право вибрати будь-який малюнок, який вас вражає, і ви хотіли б його встановити. Вкажіть шлях, де знаходиться бажане зображення, по завершенні натисніть кнопку "Ok".

На цьому проблема буде вирішена. Як бачите, ніяких складнощів в тому, як поміняти аву в ДІСКОРДІЯ, немає.

Алгоритм зміни ника

Нікнейм в поєднанні з цифровими тегами являє собою ім'я гравця. Якщо у вас виникло бажання поширити і на нього творчі коригування, тоді корисно вивчити інформацію, як поміняти нік в ДІСКОРДІЯ. Досвідчені геймери заявляють, що в ДІСКОРДІЯ впроваджена прекрасна фішка, що дозволяє змінювати нік не тільки для одного конкретного сервера, а відразу для декількох.

Якщо ви бажаєте на практиці переконатися, як це реалізується, тоді зайдіть в "Налаштування", перейдіть в "обліковий запис", а там ви легко виявите опцію, яка дозволяє змінювати нік гравця.

Ми підкажемо вам ще один варіант, як змінити свій нік в ДІСКОРДІЯ. Зайдіть в чат, на його стіні ви виявите свій нікнейм, клікніть по ньому правою клавішею мишки. В результаті таких нехитрих дій з'явиться параметр "Змінити ім'я", пропонуємо вам їм скористатися, якщо вас продовжує активно цікавити питання зміни никнейма.

Бажаючи розібратися, як поміняти колір ника в ДІСКОРДІЯ, ми рекомендуємо вам прописати невелику фразу, що складається зі спеціального слова, що позначає бажаний колір, і безпосередньо самого никнейма. Отже, в ДІСКОРДІЯ існують різні опції, здатні зацікавити геймера, а також дозволити йому проявити особисту творчість, здійснити успішне самовираження.