Функція переходу в режим Бога в Windows

Напевно багато користувачів Windows чули таку привабливу вираз - режим Бога. І також напевно більшість не знає, що це таке, як працює і для чого застосовується. Давайте розберемося, що це і чи можна справді стати Богом для свого комп'ютера.

Як активувати GodMode в Windows.

зміст

 • 1 Режим Бога - що це?
 • 2 Як включити режим Бога в Windows 7
 • 3 Як включити режим Бога в Windows 8
 • 4 Як включити режим Бога в Windows 10
  • 4.1 1 спосіб
  • 4.2 2 спосіб
 • 5 Включаємо режим Бога в Windows ХР
 • 6 Як користуватися GodMode, і що в ньому є

Режим Бога - що це?

GodMode (його англійське найменування) в Віндовс - виключно зручна система управління ПК і його налаштуваннями з однієї спільної папки. Абсолютно все, що можна зробити на вашому ПК, робиться з цієї директорії. Включивши цю систему, ви більше не будете шукати потрібні налаштування і елементи незрозуміло де. Чи включається вона, до речі, буквально за пару хвилин, це є навіть тим, хто вперше відкриває настройки ПК. Фактично це панель управління з розширеними функціями. Ось лише невелика частина цих функцій:

 1. Персоналізація робочого столу без обмежень.
 2. Оновлення драйверів.
 3. Регулювання звукових сигналів системи.
 4. Налаштування ярликів в панелі завдань.
 5. Створення точки відновлення.
 6. Зміна налаштувань миші і клавіатури.
 7. Відключення або включення компонентів ОС.
 8. Захист комп'ютера шляхом шифрування даних.
 9. Швидка установка і видалення програм.
 10. Регулювання обсягу віртуальної пам'яті.
 11. Перейменування ПК.

А тепер навчимося включати цей режим для різних версій Віндовс.

Як включити режим Бога в Windows 7

Функція переходу в режим Бога на windows 7:

 • Створюємо де завгодно, на будь-якому диску, порожню папку. Місцезнаходження байдуже, але логічніше все ж розташовувати її на диску C.
 • Даємо папці ось таке ім'я: GodMode. {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. До речі, замість GodMode ви можете написати що завгодно: від Режім_бога до Я_звезда.
 • Папка змінює свій вигляд і відображається як іконка панелі управління. Власне, це панель управління і є, тільки ось в такому вигляді і з розширеним функціоналом, як ми і хотіли.
 • Клацаємо по ній двічі і бачимо вікно з усіма елементами управління і адміністрування ОС. Таких елементів буде 280.

Як включити режим Бога в Windows 8

Зробити GodMode у вісімці так само просто, як і в сімці. Всі дії аналогічні: створюємо папку, перейменовуємо її точно так же. Буквено-цифровий код для імені папки той же самий, що зазначений пунктом вище. Єдина відмінність - тут буде 250 налаштувань.

Як включити режим Бога в Windows 10

Для Віндовс 10 існує 2 способи запуску цього режиму. Вибирайте будь-який за своїм смаком, працюють вони однаково ефективно.

1 спосіб

Абсолютно такий же, як для більш ранніх версій ОС: порожня папка з такою ж назвою і результатом. Налаштувань доступно 230. Якщо ви проводили аналогічні налаштування в попередніх версіях, вибирайте його. Але іноді (на щастя - рідко) буває, що цей спосіб не спрацьовує. Тоді переходьте до наступного, він працює в ста відсотках випадків.

2 спосіб

Його суть полягає в тому, що в панель управління додається GodMode, а точніше - його ярлик, що забезпечує доступ до будь-яких налаштувань. Як же це зробити?

Відкриваємо блокнот і вставляємо в нього наступний код:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID \ {D15ED2E1-C75B-443c-BD7C-FC03B2F08C17}]
@ = "Режим бога»
«InfoTip» = »Всі елементи»
«System.ControlPanel.Category» = »5"
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID \ {D15ED2E1-C75B-443c-BD7C-FC03B2F08C17} \ DefaultIcon]
@ = "% SystemRoot% \ System32 \ imageres.dll, -27"
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Classes \ CLSID \ {D15ED2E1-C75B-443c-BD7C-FC03B2F08C17} \ Shell \ Open \ Command]
@ = "Explorer.exe shell ::: {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}»
[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ ControlPanel \ NameSpace \ {D15ED2E1-C75B-443c-BD7C-FC03B2F08C17}]
@ = "Режим бога»

Зберігаємо файл через "зберегти як". В "Типе файлу" ставимо "Все файли", в рядку "Кодування" - "Юнікод". Задаємо будь-яке ім'я і розширення .reg.

Подвійним кліком мишки відправляємо файл до реєстру Віндовс і підтверджуємо це. Готово!

Включаємо режим Бога в Windows ХР

Взагалі-то в Windows ХР ця зручна функція відсутня. Але охочі дістати її можуть не впадати у відчай: хоча вона не включена в систему, існують утиліти для її імітації. Найвідоміша утиліта - XP Tweaker. Її можна завантажити на офіційному сайті і користуватися собі на втіху.

Коли ви її поставите і відкриєте, відобразиться робоче вікно з вкладками в бічному меню. У них знаходяться опції, недоступні в панелі управління, що дозволяє користувачеві перебудовувати систему на свій розсуд. Однак ми радимо вам бути обережними! Якщо ви недостатньо добре знаєте, для чого потрібна якась опція, не вмикайте і не вимикайте її - це може пошкодити систему в цілому. Перед початком роботи з утилітою прочитайте інструкцію з її використання.

Як користуватися GodMode, і що в ньому є

 • Відкриємо папку GodMode і розглянемо її вміст. У ній розташовані всі функції ОС: автозапуск, адміністрування, списки всіх пристроїв і т.д.
 • Зберегти її можна де завгодно, включаючи робочий стіл, але раціональніше всього - на диску С. Все-таки це папка для управління системою. А ось ярлик зручно тримати під руками, щоб не витрачати час на шлях до нього.Але будьте уважні: якщо ви поставите його на робочий стіл комп'ютера, за яким працює не дуже впевнений користувач, він може випадково поміняти будь-які налаштування. Це небезпечно для системи!
 • Крім ярлика самого GodMode, можна створити ярлики для кожного потрібного вам в близькому доступі елемента. Як це зробити? Просто тиснемо правою кнопкою миші по потрібному елементу і вибираємо "Створити ярлик".
 • Дуже корисно і зручно користуватися функцією пошуку. Віконце, куди потрібно вбити ім'я того, що ви шукаєте, розташовується праворуч вгорі.

Тепер ви знаєте, як активувати режим бога в Windows 7, 8 і 10, як ним користуватися і як вчинити власникам Windows XP. Бажаємо успіху в управлінні вашим комп'ютером і чекаємо ваших коментарів!