Функція переходу в режим налагодження на Android

На Android існує функція, яка називається режимом налагодження по USB. Тим, хто не знайомий з нею, корисно прочитати інформацію нижче. Опція корисна перш за все досвідченим користувачам, але, якщо ви недавно придбали телефон / планшет, почули про такий опції, хочете встановити її, вам слід уважно вивчити наявну інформацію, визначити модель, щоб легше відшукати шлях до активації функції.

Навіщо потрібна така функція

Перш за все цей режим важливий для розробників. За допомогою цієї функції перевіряють працездатність смартфонів, планшетів, можна тестувати їх.

Звичайним користувачам теж можна знайти застосування цієї функції. Вона дозволяє:

 1. протестувати додатки;
 2. перевірити систему, які збої виникали;
 3. отримати root-права (режим суперкористувача);
 4. копіювати / переміщати файли з пристрою на ПК;
 5. завантажувати, встановлювати на Android сторонні додатки, взяті в обхід PlayMarket;
 6. встановлювати різні версії прошивок для Android;
 7. відновлювати непрацюючі пристрої;
 8. створювати резервні копії додатків, файлів;
 9. отримувати доступи до системних процесів;
 10. аналізувати поведінку процесора, оперативної пам'яті, інших складових, відстежувати зміни.

Як бачите, ця опція досить корисна широкому колу власників Андроїд. Але як включити налагодження по USB на Android, якщо функція відключена?

Підключення режиму відладки

Складного в процедурі нічого немає, переконайтеся самі, прочитавши нижче, як включити режим USB-налагодження на Андроїд.

Вам буде потрібно пройти в налаштування наявного в розпорядженні смартфона / планшета.

 • Знайдіть в настройках розділ, підписаний як "Для розробників".
 • Увійшовши в розділ, побачите в списку напис "Налагодження по USB", поруч маленької віконце, в якому з'явиться галочка, коли ви тапніте по цьому пункту.

 • Вам покажуть, що ви вирішили включити, які функції це несе і запропонують підтвердити його активацію. Тапніте на "ОК".
 • Підключіть пристрій до комп'ютера. Під шторкою на ньому з'явиться напис "Налагодження по USB дозволена".

Зміни входу в різних моделях

Виходячи з марки моделі вашого пристрою, дії, описані вище, по тому, як включити режим налагодження по USB на Android, можуть дещо відрізнятися. Ви в будь-якому варіанті заходите в Налаштування, а вже там пункти і розділи можуть формуватися з невеликими відмінностями. Можливі такі варіанти:

 • "Розробка", далі "Налагодження по USB".
 • Спочатку заходите в "Додатки", а потім вже шлях, вказаний в попередньому пункті.

 • У Настройках спочатку слід пункт "Ще", потім там виділений розділ "Параметри розробника", і вже після включити потрібне.

У деяких телефонах, планшетах "Для розробника" є, але приховано від користувачів, щоб уникнути неправильного поводження з нею, а як наслідок, серйозних поломок. Для перетворення його в видимий, слід спочатку пройти в розділ "Про телефоні" ( "Про планшет"), далі 7 раз натиснути на пункт "Номер збірки". Після трьох натискань з'явиться попередня напис: "Ви майже у мети, залишилося (кількість) кроків". Після сьомого натискання стане видатним розділ "Для розробників".

Налаштуйте налагодження пристрою по USB на Андроїд, якщо бажаєте скористатися можливостями, наданими цією функцією. Почніть включати, переконайтеся, що все нескладно. Чи впорається з завданням будь-який початківець користувач, єдина складність в знаходженні потрібного місця для активації режиму, так як різні компанії в своїх брендових виробах оформляють шлях до включення режиму заплутаним, щоб уникнути проникнення в налаштування сторонніх або людей, які не розуміються на подібних системах.