Чи можливо самому полагодити комп'ютер?

Звичайно ж ні, тому що ви нічого не вмієте і ніколи не додумався як це зробити!

Дивіться також:

  • Хочете викликати комп'ютерного майстра? Спочатку подумайте, чи потрібен він вам.
  • Про комп'ютерних поломки, або що робити якщо комп'ютер не включається
  • Як уникнути розлучення в комп'ютерному сервісі
  • Хочу працювати в інтернеті
  • Чи можна заробити в інтернеті?

Вітаю вас. Ні, то що написано вище це не моя думка з цього приводу, це швидше за все думка самих же користувачів, яким простіше заплатити ніж розбиратися в цій справі самим. Хто то в Твіттері писав, що 60% (точно не пам'ятаю скільки відсотків) всіх поломок і несправностей на комп'ютері сидять в 40 сантиметрах від нього. І це як мені здається чиста правда. Щось я відхилився від теми. значить чи можливо полагодити комп'ютер самому? Відповідаю. Звичайно ж можна, ну звичайно якщо у Вас там щось згоріло то краще надати цю справу професіоналам. Але якщо у Вас програмна поломка, то починають її в більшості випадків не дуже то і складно, потрібно просто трохи бажання і вміння користуватися пошуковими системами, так би мовити трохи погуглити. Я просто дивуюся, коли мене запитують настільки елементарні речі, що далі нікуди.Адже знайти на них відповідь в Яндексі або Гуглі, можна в кілька разів швидше, ніж ж зателефонувати мені і спитати.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейДаже та сама перевстановлення операційної системи, адже освоїти цей процес можна за пів години або годину, в інтернеті дуже багато інструкцій за цією операцією, але майже всім (я не говорю за всіх) чомусь простіше заплатити і Вам зроблять, причому можливо так, що через місяць знову доведеться викликати майстра.

Нехай вибачають фахівці яким я можливо перебив трохи клієнтів :) але в цій статті я хотів сказати тільки те, що Ви самі в більшості випадків можете полагодити свій комп'ютер і при цьому ще отримати якісь навички та заощадити трохи грошей. Успіхів!