Відновлення безпомилкової роботи захисника

Чинний "Захисник Windows" компанії Microsoft безкоштовно монтується в усі операційні системи Віндовс. Функція його полягає в захисті елементів системи від сумнівних змін. Виробляється це за допомогою постійного моніторингу шляхом сканування.

В операційну систему Windows вбудований безкоштовний антивірус.

Давайте розберемося, що відбувається, коли під час чергового старту програми-захисника на екрані формується повідомлення-помилка, код якої 0x800704ec, і якими методами це виправити.

зміст

 • 1 Що відбувається
 • 2 відновлення захисту
  • 2.1 сторонній антивірус
  • 2.2 Перевірка захисту
  • 2.3 групова політика
  • 2.4 коригування реєстру
  • 2.5 запуск служби

Що відбувається

Суть того, що відбувається явища криється в тому, що на вашому комп'ютері в середовищі Windows вже запущена робота іншого захисника, який перехопив на себе функції контролю системи і не дає можливості для старту захисника Windows. Сама ж система Віндовс налаштована так, що у властивій для неї манері повідомляє вам про те, що помилка є актуальною, і вказує її код.

відновлення захисту

Щоб виправити реалізацію опцій захисника Windows потрібно виконати один з наступних прийомів.

сторонній антивірус

Спробуйте перевірити вплив додатково встановленого антивіруса в вашому середовищі Windows. Для цього тимчасово вимкніть його (така можливість повинна бути передбачена в програмі). Якщо щось таким способом не виходить - спробуйте його видалити. Для цього в рядку пошуку введіть "appwiz.cpl" і підтвердіть "Введенням".

У який з'явився наборі встановлених утиліт знайдіть цей антивірус, помістіть на нього курсор, в викликаному правою кнопкою миші контекстного меню активуйте команду "Видалити". Потім ствердно дайте відповідь на можливі запрашіванія і перезавантажити.

Перевірка захисту

Якщо позитивний результат не досягнутий - перевірте, чи знаходиться захист у включеному стані. Для цього в "Панелі управління" клацніть по розділу "Захисник Windows". Відкриється сторінка, на якій ви побачите його стан (повинно бути "Вкл.").

групова політика

Блокування захисту може бути спровоковано в настройках "Локальної групової політики". Для виправлення потрібно пройти в її редактор. Спочатку по команді "gpedit.msc" в рядку пошуку потрапляємо в "Конфігурацію". З неї через "Адміністративні шаблони" і "Компоненти" потрапляємо в "Захисник Windows". Подвійним тапом клацаємо по "Відключити".У ще одному діалозі перевіряємо, щоб відключення відповідало значення "не задано".

коригування реєстру

Можливий спосіб вирішення проблеми може бути в редагуванні реєстру. Потрапляємо в нього введенням команди regedit в рядку пошуку. Заходимо в "HKEY_LOCAL_MACHINE", далі в Software, потім в "Policies / Microsoft". Вибираємо Windows Defender, двічі натискаємо по Default. Застосовуємо "значення 0" і підтверджуємо - ОК. Після цього перевіряємо стан захисту (див. Вище).

запуск служби

Запускається служба захисту так:

 • Введену в вікні пошуку команду "msc" підтверджуємо клавішею "Введення".
 • У наборі служб знаходимо "Захисник Windows", двічі клацаємо по ньому.
 • Встановлюємо "Автоматичний" тип старту і натискаємо "Запустити".

В результаті розглянутих вище дій захист вашої системи на комп'ютері буде відновлено і ви зможете спокійно продовжувати роботу. Читайте наші нові статті, пропонуйте нові питання, залишайте коментарі.