Чи можливе відновлення видаленої листування в "Telegram"

Головним пріоритетом месенджера "Телеграм" є конфіденційність і безпеку спілкування. Додаток використовує криптографічний протокол MTProto власної розробки команди фахівців "Telegram", надійно захищає дані користувачів. Високий рівень шифрування забезпечує максимальну безпеку спілкування, чого не можна сказати про інших месенджерах.

Можливо, чільна роль в захисті інформації відведена через конфліктів засновника "Telegram" Павла Дурова з владою і його бажанням зберегти особисте життя в секреті від усіх, в тому числі і від представників закону. Можливість спільного доступу до даних є лише в публічних спільнотах, все інше приховано від чужих очей за сімома печатками протоколу шифрування. В "телеграмі" існує також функція секретного чату, що припускає посилений захист даних. Єдиний варіант, при якому особисте листування може стати доступною для третіх осіб - це заволодіння вашим пристроєм.

Де зберігаються повідомлення

У випадку звичайної бесіди дані передаються в зашифрованому вигляді сервера "Телеграма", потім, перетворюючись в читабельний формат, одержувачу повідомлень.Якщо ж вами використовується секретний чат, то зміст листування зберігається виключно на пристроях співрозмовників. Всі повідомлення видаляються при виході з профілю і відновленню не підлягають. Опція секретного чату дозволяє також видаляти записи за встановленим таймером, задаючи потрібний час. Якщо один з учасників вирішить знищити дані листування, вони пропадуть на всіх пристроях. Видалити можна як одне повідомлення, так і весь чат.

Як відновити переписку в "телеграмі"

Іноді чат видаляється користувачем випадково або під впливом емоцій, після чого може з'явитися бажання відновити вилучені повідомлення. З якої б причини історія ні пішла, функція скасувати цю дію відсутня. Відновити вилучену переписку ніяк не вийде, ні за яких умов. Мессенджер не припускав такої функції. Зберігання вилучених даних в хмарному сховищі "Телеграма" нікому не цікаво, тому перш ніж займатися видаленням листів, краще кілька разів подумати.

Єдиний варіант, при якому ви зможете повернути віддалений чат або окремі його фрагменти (не рахуючи секретного), це попросити співрозмовника переслати повідомлення або зробити скріншоти.

Чи можна відновити профіль

У разі якщо користувач видалив свій аккаунт "Телеграм", разом з ним безповоротно пропадає і вся інша інформація, будь то історія листування, контакти, фото або інші вкладення. Процедура видалення облікового запису не здійснюється випадковим натисненням однієї клавіші, а зберігати далі ваші дані на сервер не резонно. З цієї причини відновлення профілю, який ви видалили, неможливо. Навіть якщо ви почнете допікати службу підтримки, віддалена обліковий запис з усією інформацією не зможе відновитися.

"Телеграм" - додаток для живих активних користувачів і не любить займати дисковий простір "мертвими душами". Якщо не використовувати аккаунт більше півроку, то можна виявити його віддаленим. Облікові записи, не виявляють життєдіяльність, самознищується. Користувачеві дозволяють продовжити час життя профілю до одного року. Відновлення видаленого аккаунта не практикується і при такому варіанті розвитку подій.

Повернути доступ до активного профілю можливо лише в разі втрати даних для входу, на допомогу прийде прив'язана сім-карта. Якщо ж вона загублена, то звернувшись в техпідтримку, можна спробувати підтвердити свою особистість іншим способом.