Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі - як виправити

Якщо у вас не працює Інтернет, а при діагностиці мереж ви отримуєте повідомлення "Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі", в цій інструкції прості способи виправити цю проблему (засіб усунення неполадок її не усуває, а лише пише "Виявлено").

Ця помилка в Windows 10, 8 і Windows 7 зазвичай викликана невірними налаштуваннями проксі-сервера (навіть якщо вони здаються правильними), іноді - збоями з боку провайдера або наявністю шкідливих програм на комп'ютері. Всі варіанти вирішення розглянуті далі.

Виправлення помилки не вдалося виявити параметри проксі цієї мережі

Перший і найчастіше працює спосіб виправити помилку - вручну змінити параметри проксі сервера для Windows і браузерів. Зробити це можна, використовуючи наступні кроки:

  1. Зайдіть в панель управління (в Windows 10 для цього можна використовувати пошук на панелі завдань).
  2. В панелі управління (в поле "Перегляд" вгорі праворуч встановіть "Значки") виберіть "Властивості браузера" (або "Параметри браузера" в Windows 7).
  3. Відкрийте вкладку "Підключення" і натисніть кнопку "Налаштування мережі".
  4. Зніміть всі позначки у вікні настройки проксі-серверів. У тому числі приберіть позначку "Автоматичне визначення параметрів".
  5. Натисніть "Ок" і перевірте, чи була вирішена проблема (може знадобитися розірвати підключення і знову підключитися до мережі).

Примітка: є додаткові способи для Windows 10, см. Як відключити проксі-сервер в Windows і браузері.

У більшості випадків цього простого методу виявляється досить для того, щоб виправити "Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі" і повернути працездатність Інтернету.

Якщо ж ні, то обов'язково спробуйте використовувати точки відновлення Windows - іноді, установка якогось ПО або оновлення ОС можуть викликати таку помилку і при відкат до точки відновлення помилка виправляється.

Відео інструкція

Додаткові методи виправлення

Крім вищеописаного методу, якщо він не допоміг, спробуйте такі варіанти:

  • Скиньте параметри мережі Windows 10 (якщо у вас ця версія системи).
  • Використовуйте AdwCleaner для перевірки на наявність шкідливих програм і скидання мережевих налаштувань. Для того, щоб був виконаний скидання налаштувань мережі, перед скануванням встановіть такі параметри (див. Скріншот).

Також можуть допомогти наступні дві команди для скидання WinSock і протоколу IPv4 (слід запускати в командному рядку від імені адміністратора):

  • netsh winsock reset
  • netsh int ipv4 reset

Думаю, один з варіантів повинен допомогти, за умови, що проблема не викликана якимись збоями з боку вашого Інтернет-провайдера.