Вся інформація яка необхідна для установки (переустановлення) Windows 7 (Windows 8, XP)

Писати про щось новому, звичайно ж дуже корисно і цікаво, але сьогодні я хочу як би підвести підсумки за таким дуже важливого питання як установка (переустановка) операційної системи, А якщо конкретніше, то системиWindows 7 і Windows XP.

Процес установки Windows, можна описати в одній статті, і я це зробив, але подивився ще на статті, які так чи інакше відносяться до установки операційної системи, і зрозумів, що непогано б написати статтю, в якій поетапно викласти всі ці статті і написати до ним невеличкий коментар, що власне зараз і зроблю. Це буде таке собі змісту книги "Як встановити Windows", З посиланнями на корисний матеріал з цього блогу.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЕслі ви ще не зрозуміли що я хочу зробити, то читайте далі, зараз все стане ясно :).

Якщо вже так сталося, щоWindows не завантажується і з'являється якась помилка, комп'ютер сам перезавантажується і т. д. То не потрібно відразу братися за перевстановлення операційної системи.

Пробуємо відновити роботу Windows

 1. Можливо у вас з'явилася поширена помилка з завантажувачем "BOOTMGR is missing" що б її виправить читаємо статтю BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7
 2. Якщо з'являється синій екран смерті, значить дивимося статтю Що робити якщо з'являється синій екран смерті?
 3. Якщо ж у вас з'являється інша помилка і комп'ютер не включається, то подивіться ще статтю Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.

Якщо вага спроби відновити Windows не принесли результату, і ви вирішили встановлювати заново систему, то спочатку потрібно підготуватися, врятувати потрібну інформацію, підготувати диск з Windows і налаштувати комп'ютер.

Підготовка до встановлення Windows

 1. Насамперед, рятуємо потрібну інформацію, яка знаходиться на диску C, його доведеться відформатувати, а це знищить всі файли. Про те як врятувати інформацію, я писав у статті Windows не завантажується, як врятувати об'єкти ?.
 2. Якщо у вас ще немає інсталяційного диска, або флешки з Windows, то його потрібно створити. Як створити інсталяційний диск, написано в статті Як записати образ Windows на диск? Створюємо інсталяційний диск з Windows 7 (XP, Vista, 8). І про те як створити флешку для установки ОС, читайте тут Створюємо завантажувальний флешку Windows 7 за допомогою програми UltraISO.
 3. Тепер потрібно в БІОС виставити завантаження з CD / DVD приводу, або флешки.Про це я докладно писав у статтях Як в БІОС виставити завантаження з приводу і Як в БІОС налаштувати завантаження з флешки ?.

Начебто підготувалися, зробіть собі чаю і можна спокійно приступати до установки Windows 7, або XP.

Дивіться також:

 • Як записати образ Windows на диск? Створюємо інсталяційний диск з Windows 7 (XP, Vista, 8)
 • Не вдалося знайти необхідний драйвер носія. При установці Windows 7.
 • Синій екран з помилкою 0x0000007B при установці Windows XP [Вирішено]
 • BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7
 • Помилки при установці Windows XP з флешки: inf-файл txtsetup.sif зіпсований або відсутній, стан 18 і Чи не ...

Процес установки Windows

 1. Якщо ви встановлюєте Windows 7, то читаємо статтю Як встановити Windows 7 і робимо все як там написано.
 2. Для установки Windows XP, робимо все як написано в статті Як встановити Windows XP? Керівництво з картинками
 3. Windows 8 встановлюємо по цій інструкції: Установка Windows 8 другий системою поруч з Windows 7 на одному комп'ютері.

В процесі установки можуть з'явиться найрізноманітніші помилки. Тому створю ще пункт з проблемами в процесі установки Windows, і буду його час від часу поповнювати.

Проблеми при установці Windows

 1. Були у мене проблеми з дуже довгою установкою Windows 7, про це я докладно написав у статті Довго встановлюється Windows 7. Не з'являється вікно установки Windows 7.
 2. Ще одна порада, який стане в нагоді при установці операційної системи в перший раз: Як розбити новий жорсткий диск при установці Windows 7.

Після встановлення…

По завершенню установки Windows, починається найскладніше :), установка драйверів, програм, настройка і т. Д.

 1. Почитайте статтю Що робити після установки Windows 7? Налаштування, установка драйверів і додаткових програм.
 2. Подивіться цей блог, тут є ще багато корисних порад, які можна і потрібно зробити після установки операційної системи.

Думаю, що така підбірка статей, які просто необхідні при установці Windows, допоможе вам встановити систему самому і тим самим заощадити гроші, а можливо і час.

В цьому немає нічого складно, потрібно просто уважно почитати і все вийде. І що найголовніше, вчиться ви будете всього один раз, а заново Windows зможете хоч кожен день, жартую 🙂 кожен день краще не треба.

У міру написання нових статей, цю сторінку буду оновлювати і доповнювати. Удачі друзі!