Телебачення Ростелеком без проблем

З 1993 року ВАТ "Ростелеком" знаходиться на російському ринку міжміського та міжнародного електричного зв'язку. До цього моменту компанія отримала широке визнання серед населення, завдяки своєму постійному розвитку: кожен другий житель країни користується послугами "Ростелеком". Повсякденність сучасної людини безпосередньо пов'язана з якісним телебаченням та інтернетом. Але, незважаючи на настільки хороший прогрес в цій області, проблеми трапляються, ідеальних речей не існує. У представленій статті ми розповімо вам, що робити, якщо не працює телебачення Ростелеком.

Багато проблем з телебаченням доведеться вирішувати через підтримку провайдера

зміст

 • 1 Поширені проблеми (інтернет працює)
  • 1.1 1. Помилка завантаження: Сервер не найден
  • 1.2 2. Проблема з отриманням IP-адреси
  • 1.3 3. Відсутність вхідного відеосигналу
  • 1.4 4. Помилка завантаження: Невірний логін або пароль
  • 1.5 5. "Нескінченний" мультик про кролика
  • 1.6 6. Звісно зображення на телевізорі, розсипання на квадратики
  • 1.7 7. Повідомлення про відсутність проводового інтерфейсу
  • 1.8 8. Зникнення звуку (телевізор показує зображення)
  • 1.9 9. Працюють тільки 8 федеральних каналів

Поширені проблеми (інтернет працює)

1. Помилка завантаження: Сервер не найден

Якщо на екрані телевізора з'явилося повідомлення: "Сервер не знайдений", то ви зіткнулися з проблемою мережевого обладнання. Справитися з виниклою ситуацією самостійно у вас не вийде, тому слід вдатися до допомоги служби підтримки Ростелеком.

2. Проблема з отриманням IP-адреси

Якщо ви бачите перед собою повідомлення про помилку: "Ні IP-адреси", то причина може виявитися в даному списку:

 • відсутність сигналу з АТС (помилка провайдера);
 • надходження даних на роутер, які не досягають приставки;
 • помилка в налаштуваннях роутера.

Щоб вирішити цю проблему, спочатку переконайтеся в правильному підключенні кабелів. Вам доведеться заново вийняти і вставити все штекери, так як може бути порушений контакт в роз'ємах. Далі перевірте настройки роутера: увійдіть в меню за адресою "192.168.1.1". В меню роутера ви можете дізнатися про те, що подача сигналу від провайдера йде, інтернет є, але сам сигнал не доходить до маршрутизатора, в такому випадку кабель, прокладений у вашій квартирі, пошкоджений фізично, і проблема вирішується заміною кабелю.

3. Відсутність вхідного відеосигналу

Якщо телевізор працює, але на екрані ви бачите повідомлення про помилку: "Немає сигналу" (англ. No Signal), або телевізор взагалі нічого не показує, причина полягає в неправильному виборі каналу зв'язку для подачі сигналу або пошкодженні кабелю. В основному модерні технічні пристрої мають многоканальностью (кілька входів). Наприклад, поєднання HDMI і RCA. При виборі в налаштуваннях відрізняється каналу зв'язку від роз'єму, до якого підключений кабель даних, на екрані ви побачите повідомлення про відсутність сигналу.

Для усунення неполадок упевніться, що канал даних знаходиться в дії. Увійдіть в меню за допомогою пульта (кнопка "Source") і перевірте збіг назви порту (роз'єму), до якого підключений кабель, з відповідним пунктом в налаштуваннях. Якщо сигнал відсутній при правильному вказівці входу, переконайтеся, чи не пошкоджена на кабелі, замінивши його справним. При відсутності результату потрібно скористатися послугами технічної підтримки Ростелеком.

4. Помилка завантаження: Невірний логін або пароль

Коли ви експлуатуєте приставку вперше, обов'язково перевірте введений логін і пароль з карти, виданої при підключенні послуг телебачення та інтернету.Зверніть увагу, що вводяться дані не мають букв або спеціальних символів і є тільки цифровими.

Якщо все вірно, то проблема може полягати в настройках роутера. При відсутності доступу до сервера авторизація не зможе пройти, тому потрібно перевірити конфігурацію маршрутизатора. Якщо ви тільки що замінили приставку і зіткнулися з проблемою авторизації, наберіться терпіння, можлива причина - мала кількість часу, відведеного на закріплення приставки за реєстраційними даними.

5. "Нескінченний" мультик про кролика

Увімкнений телевізор показує таблицю, а слідом мультфільм про кролика. З такою помилкою можна зіткнутися, вперше підключивши приставку. Типова проблема: на приставку не надходить прошивка з сервера Ростелеком. Вона залежить від двох причин:

 • збиті настройки роутера;
 • неправильно налаштований порт з боку Ростелеком.

Щоб роутер був налаштований правильно, повторно під'єднайте порт з групи LAN паралельно WAN-порту. Інакше приставка буде отримувати неправильний IP-адреса. Переконайтеся, що приставка підключена до порту, налаштованому під неї. Якщо питання залишається невирішеним, зверніться в технічну підтримку Ростелеком із запитом на перевірку налаштувань порту.

6. Звісно зображення на телевізорі, розсипання на квадратики

Найбільш популярні причини:

 • велике навантаження на роутер або інтернет-канал;
 • пошкодження кабелю;
 • проблема з обладнанням Ростелеком.

Перша причина може виникнути, якщо ви не залишили пропускної здатності для телебачення, використовуючи всю швидкість для користування інтернетом. Вам слід відключити від маршрутизатора всі пристрої, крім приставки. Порівняйте якість зображення, якщо ситуація покращилася, і ви бачите чітке якісне зображення на екрані телевізора, то вам необхідно налаштувати пріоритизації трафіку. Зробити це можете за допомогою інструменту QoS або обмеження швидкості завантаження.

Друга причина найчастіше з'являється через недбале поводження власника з кабелем. Перевірте, чи не передавлений чи де-небудь в квартирі комутаційний шнур, якісно чи закріплені в роз'ємах коннектори.

Третя причина криється в обмеженому часу приставки для розшифровки сигналу (не встигає перетворити сигнал в зображення) або надходження пакетів з помилками на приставку. Під'єднайте приставку, подивіться, позбулися ви від проблеми. У разі негативного результату зверніться до служби технічної підтримки Ростелеком.

Важливо: зависання інтерактивного телебачення в розумних межах - стандартне явище.

7. Повідомлення про відсутність проводового інтерфейсу

Проблема знаходиться в вашій інтернет-лінії (немає трансляції мультикаст). Вам може допомогти перезавантаження роутера і приставки, також доцільно перевірити кабель на пошкодження.

8. Зникнення звуку (телевізор показує зображення)

Якщо ви зіткнулися з відсутністю або зникненням звуку, то поміняйте RCA-кабель (кабель з "дзвіночками", "тюльпанами") або перейдіть на HDMI-кабель. Даний збій найчастіше виникає через неякісне обладнання, слабкого контакту в роз'ємах.

9. Працюють тільки 8 федеральних каналів

Найпоширеніша причина: ваш логін заблокований.

Для видалення проблеми перевірте наявність коштів в особистому кабінеті Ростелеком за допомогою дзвінка або доступу до всесвітньої павутини. Якщо з балансом все в порядку, прослідкуйте, щоб в меню приставки була відключена блокування (часто люди не помічають, як випадково блокують систему). Коли обидва варіанти перевірені, але рішення не знайдено, телефонуйте в технічну підтримку Ростелеком, швидше за все, стався збій в базі, і цю проблему можуть усунути виключно професіонали.

Якщо у вас працює всього один канал, скористайтеся цим же радою.

У підсумку хочемо порадити вам, не впадати в паніку при отриманні негативного результату при вирішенні проблеми. Якщо самостійно впоратися з труднощами не вирішено, зверніться в технічну підтримку Ростелеком, після чого ви знову зможете насолоджуватися якісним телебаченням та інтернетом!