Виводимо зображення по повітрю з планшета, або телефону (Android) на телевізор за технологією Miracast (без проводів). На прикладі планшета Asus і телевізора LG

З'явилася можливість підготувати дуже корисну та актуальну статтю з налаштування бездротового екрана на планшетах і телефонах, які працюють на операційній системі Andriod. За допомогою технології Miracast, ми виведемо зображення з планшета на телевізор. Все це буде працювати по повітрю, тобто, без проводів.

Зараз, велика кількість сучасних телевізорів, які мають функції Smart TV, і мають можливість підключаться до інтернету по Wi-Fi, також мають можливість працювати як бездротові екрани за технологією Intel WiDi, або Miracast. Про ці технологія, ви можете більш детально почитати в окремій статті Як вивести зображення з ноутбука, смартфона, або планшета, на телевізор по Wi-Fi? Телевізор як бездротової монітор [Intel WiDi і Miracast]. Але, там я писав більше про теорію, а в цій статті буде тільки практика.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Так ось, значить, телевізор може приймати зображення по повітрю. А наші планшети і смартфони, які працюють на Android, швидше за все, вміють передавати це зображення за технологією Miracast. У настойках це називається бездротової екран.

Що все це нам дає? Ми можемо поєднати наш планшет, або телефон з телевізором і на телевізорі буде відображатися все, що відбувається на екрані мобільного пристрою. І все це без проводів. Таким способом, можна вивести фото на великий екран, або відео. Дивитися онлайн відео, або грати в ігри на планшеті і виводити все це на телевізор. Там є деякі нюанси, про які я напишу нижче, але, все це можна робити, і зараз я покажу як.

Я тільки що наробив фото, скріншотів, все протестував, перевірив і зараз всім цим поділюся з вами. Все на реальному прикладі, як і завжди!

Що нам знадобиться?

  • Мобільний пристрій, з якого ми будемо виводити зображення на телевізор. Планшет, або смартфон на Android. Не всі Android пристрої вміють працювати з технологією Miracast (бездротовий екран). Але, за моїми спостереженнями, практично всі сучасні пристрої це вміють.
  • Телевізор, який буде приймати зображення за бездротовою технологією Miracast з планшеті, або телефону. Сучасні телевізори це вміють. Якщо на вашому телевізорі є вбудований Wi-Fi (або зовнішній приймач), і є функція Smart TV, то швидше за все, він може виводити зображення без проводів.

Я буду показувати на прикладі телевізораLG 32LN575U і планшетаAsus MeMO Pad 10.

Для настройки такого підключення, Wi-Fi роутер не потрібен, в порівнянні з налаштуванням передачі медіконтента по DLNA.

З'єднуємо планшет і телевізор для бездротової передачі зображення

Все що нам потрібно зробити, так це включити Wi-Fi на планшеті, включити Miracast на телевізорі і з'єднати пристрої.

Включаємо Miracast / Intel WiDi на телевізорі LG

Я буду показувати на прикладі телевізора компанії LG. Якщо у вас телевізор іншої фірми, то ця функція може включаться трохи по-іншому. У меню, вона може називатися інакше.

Увімкніть телевізор, і натисніть на пульті на кнопку SETTINGS, Що б зайти в налаштування.

В налаштуваннях перейдіть на вкладку Мережа і виберіть пунктMiracast / Intel's WiDi.

Далі, включаємо Miracast. Просто виберіть пункт Увімкнути.

Все, телевізор поки можна залишити. Але, не вимикайте його.

Включаємо "Бездротовий екран" на планшеті, або Android-смартфоні

Беремо наш планшет (в моєму випадку), і заходимо в налаштування.

Дивіться також:

  • Як вивести зображення з ноутбука, смартфона, або планшета, на телевізор по Wi-Fi? Телевізор як бездротової ...
  • Переглядаємо фотографії та відео на телевізорі безпосередньо з телефону (планшета). Налаштовуємо DLNA між ...
  • Налаштування DLNA на Windows Phone 8.1.Транслюємо відео, фото та музику з Windows Phone телефону на телевізор
  • З'єднуємо телевізор з телефоном (планшетом) безпосередньо, за технологією Wi-Fi Direct
  • Роздаємо інтернет по Wi-Fi з телевізора LG. Перетворюємо телевізор в роутер

Хочу зазначити, що в залежності від пристрою (фірми виробника, моделі, версії Android, оболонки), активація даної функції, може відрізнятись. Просто пошукайте потрібні пункти в меню вашого пристрою.

В налаштуваннях, відразу ж включаємо Wi-Fi, і переходимо на вкладку Екран (Дисплей). Справа, вибираємо пункт Бездротовий екран (Miracast).

Включаємо Miracast, встановивши вгорі перемикач в положення Увімкнути. Нижче, повинен з'явиться ваш телевізор. Там буде його назва. Що б почати бездротову передачу зображення на телевізор, просто натисніть на ім'я телевізора.

Повертаємося до телевізора. Там повинен з'явиться запит на підключення пристрою. Просто підтвердіть підключення, вибравши Так. Якщо ви хочете, щоб в подальшому це пристрій підключався без запиту, то встановіть галочку біля пункту "Підключать автоматично без запиту".

Далі піде статус з'єднання, перевірка і пристрої будуть підключені. На телевізорі з'явиться зображення з планшета.

Все готово! Можна користуватися.

Що б відключити трансляцію зображення на ТВ, просто натисніть знову на ім'я телевізора і виберіть Ок.

Заново підключаємося за інструкцією.

За допомогою бездротової передачі зображення на практиці

Я трохи погрався, і постарався зрозуміти, для чого реально можна використовувати цю технологію. Вся проблема в тому, що при такій передачі зображення, є невелика затримка. Тобто, на планшеті сторінка вже відкрилася, а на телевізорі вона з'являється через секунду, грубо кажучи.

Можливо, на більш дорогому обладнанні, ця затримка буде меншою, але вона швидше за все буде. Для того, що б показати фотографії на великому екрані, таке з'єднання підходить відмінно. Всі без проводів, як ми любимо.

Сайти можна переглядати, або, наприклад, подивитися онлайн відео.

Запускав до речі відео на планшеті, на телевізорі воно відображається добре. Хоч і з затримкою, але звук йде синхронно з відео. Звук, до речі передається теж.

Пробував грати в ігри, але затримка трохи дратує.

Післямова

Відмінна технологія, яка дозволяє без будь-яких проводів вивести на великий екран картинку, яку ви бачите на своєму планшеті, або телефоні.Все підключається без будь-яких проблем і працює без збоїв. По крайней мере, я ніяких проблем не помітив.

З мінусів можна виділити тільки затримку в оновленні зображення на телевізорі. В ігри грати важкувато, а от подивитися фото, або відео - можна. Вивести якусь презентацію на телевізор, взагалі без проблем.

Буду радий побачити ваші коментарі та думки про дану технологію. Як у вас все працює, яке застосування знайшли? Діліться в коментарях! Всього доброго!