Візуальні закладки від Google - офіційне розширення Bookmark Manager

Візуальні закладки в браузері - це зручно і практично, не дарма в ряді браузерів є вбудовані інструменти для такого типу закладок, крім цього існує безліч сторонніх розширень, плагінів і сервісів онлайн закладок. І ось, днями Google випустив власний менеджер візуальних закладок Bookmark Manager у вигляді розширення Chrome.

Як часто це буває з продуктами Google, в представленому продукті є деякі можливості управління закладками браузера, відсутні в аналогах, а тому пропоную поглянути на те, що нам пропонується.

Установка і використання Google Bookmark Manager

Встановити візуальні закладки від Google ви можете з офіційного магазину Chrome тут. Відразу після установки, управління закладками в браузері дещо зміниться, давайте подивимося. На жаль, на даний момент розширення доступно тільки англійською мовою, але впевнений, що незабаром з'явиться і російський.

Перш за все, натискаючи "зірочку" для додавання сторінки або сайту в закладки, ви будете бачити спливаюче вікно, в якому можна налаштувати, яка мініатюра буде відображатися (їх можна перегорнути вліво і вправо), а також додати закладку в яку-небудь певну вами заздалегідь папку.Також можна натиснути кнопку "Переглянути всі закладки", де, крім перегляду, можна управляти папками і не тільки. Також до візуальних закладок ви можете перейти, натиснувши "Bookmarks" в панелі закладок.

Зверніть увагу, що при перегляді всіх закладок, є пункт Auto folders (працює тільки якщо ви зайшли до свого облікового запису Google Chrome), в якій Google, відповідно до своїх алгоритмами сортує всі ваші закладки за тематичними папок, які створює автоматично (цілком успішно , наскільки я можу судити, особливо для англомовних сайтів). При цьому, ваші папки в панелі закладок (якщо ви їх створювали самостійно) нікуди не зникають, ви можете користуватися і ними.

В цілому, 15 хвилин використання говорять про те, що дане розширення має майбутнє для користувачів Google Chrome: воно безпечне, оскільки є офіційним, синхронізує закладки між усіма вашими пристроями (за умови входу по аккаунтом Google) і є досить зручним для використання.

Якщо ви вирішите використовувати дане розширення і захочете, щоб при запуску браузера відразу відображалися візуальні закладки, які ви додали, ви можете зайти в налаштування Google Chrome і в настройках початкової групи поставити галочку навпроти пункту "Наступні сторінки", після чого додайте сторінку chrome: //bookmarks / - це буде відкривати інтерфейс Bookmark Manager з усіма закладками в ньому.