Включення, виключення і перезавантаження MacBook

Те, що комп'ютерна техніка має "звичку" зависати, напевно, знають абсолютно все. Однак, як правильно вчинити при виникненні такої проблеми, знають далеко не всі. З цієї причини іноді вживають заходи, що призводять ні до позитивного результату, а до поглиблення проблем. Щоб цього не сталося, новачкам корисно ознайомитися з рекомендаціями, як включити, вимкнути і перезавантажити MacBook.

Для успішної роботи з MacBook необхідно знати як включати, вимикати і перезавантажувати Макбук.

Озброївшись такими знаннями, користувач ніколи не стане панікувати в разі виникнення технічного збою, а спокійно виконає всі нескладні дії, що дозволяють повернути успішне функціонування вашого MacBook.

Основні способи роботи з макбуков

Ми щиро раді за вас, якщо ви стали володарем такого сучасного пристрою, як MacBook, що є продуктом відомої компанії Apple. Щоб ваше знайомство з новим девайсом завжди супроводжувалося позитивними моментами, ми рекомендуємо відразу ж ознайомитися з принципами і способами роботи з таким лептопом.

Включити пристрій зможе абсолютно кожен власник,оскільки легко зможе відшукати на клавіатурі кнопку включення, що супроводжується позначкою, ідентичним тому, що є на клавіатурі інших комп'ютерних пристроїв. Досить натиснути на кнопку включення, як пристрій запуститься і порадує вас своєю роботою.

Однак власникам MacBook доводиться стикатися з ситуаціями, коли так важливо вимкнути пристрій, а традиційні способи виявляються неможливими. Ми готові вам допомогти успішно впоратися з виниклими проблемами, тому рекомендуємо вам ознайомитися з нашими пропозиціями.

завершення програм

Якщо ви на MacBook запустили кілька програм, а згодом спробували виконати ще які-небудь дії, але вони виявилися неможливими, швидше за все, одне з програмних додатків просто зависло. В цьому випадку з метою відновлення успішної працездатності вашого девайса рекомендуємо вам примусово завершити роботу цього проблемного ПО.

ПОРАДА. Зробити це нескладно, але тільки ми рекомендуємо спочатку звернути увагу на курсор. Якщо він в цей момент є крутиться різнокольоровий куля, тоді просто відійдіть убік, щоб не "підігрівати" вимушеним очікуванням свою дратівливість, не доводити її до стану "точки кипіння".Знайте, що крутиться різнокольоровий куля вказує, що ваш Макбук намагається виконати той запит, який конкретно ви йому задали.

Якщо ж ви не спостерігаєте такого кулі або у вас немає часу чекати завершення процесу обробки вашого запиту, тоді пропонуємо вам примусово закрити програму. Це можна зробити двома способами. Перший спосіб передбачає затиснути дві клавіші одночасно: Command і Q. Введення такої комбінації орієнтує гаджет на закриття поточного програмного додатка.

Можна скористатися і другим способом. Для цього зверніть увагу на рядок меню. Вона завжди розташовується у верхній частині екрану. Не лякайтеся, якщо ви її не бачите, значить, ви останнім вікно відкрили в режимі повномасштабного перегляду. Просто підведіть до верхнього краю екрану курсор мишки, рядок меню відразу здасться. А також можна навести курсор мишки в правий верхній кут і натиснути на значок з двома стрілками. У цьому випадку вікно перейде в звичайний режим і рядок меню більше не буде ховатися. Тепер клацніть по другому параметру Finder.

У списку, ви виявите параметр "Завершити Finder примусово", клікніть по ньому.Після таких ваших дій з'явиться нове вікно, в якому будуть перераховані процеси, запущені в цей момент на вашому девайсі. Вам залишається вибрати проблемне програмне додаток, виділити його і натиснути на кнопку "Завершити". Через кілька секунд проблема буде вирішена. Якщо вам все-таки ця програма потрібна, вам потрібно її просто повторно включити.

Правила виключення

Якщо ваш пристрій функціонує успішно, не спостерігається ніяких збоїв, тоді в той момент, коли виникає необхідність виключити макбуков, вам слід скористатися спеціальною функцією пристрою.

Для цього натисніть на значок "яблучка" в верхньому рядку меню. У списку, виберіть параметр "Виключення", клікніть по ньому, все інше в автоматичному режимі виконає операційна система самостійно, вам залишається тільки почекати. До речі, скориставшись таким способом, ви можете не тільки вимикати свій пристрій, але і при необхідності перезавантажити його, ввести в режим сну. Все залежить від того, які завдання вам потрібно виконати.

Однак, на жаль, часто трапляється так, що ваш "слухняний" девайс раптово відмовляється виконувати ті дії, на які ви його активно орієнтуєте.Попросту кажучи, ваш Макбук починає зависати, не реагуючи ні на рухи мишки, ні на натискання певних клавіш. У цьому випадку доводиться виконувати дії, що призводять до примусового відключення гаджета.

Багато досвідчені користувачі наділили цей процес такою назвою, як "жорсткий рестарт". Він передбачає натискання на кнопку включення живлення, утримання її протягом декількох секунд. Певної кількості часу немає, протягом якого потрібно однозначно утримувати кнопку, важливо це робити, поки екран не стане чорним. Якщо вам все-таки потрібно продовжити роботу, тоді ви можете знову включити свій девайс.

Отже, принципи включення і виключення макбуков абсолютно не складні. Важливо тільки виконувати саме такі дії, а не керуватися порадами лжемастеров, що рекомендують витягувати батарею, залишати включеним завислий Макбук, чекаючи повної розрядки акумулятора. Такі дії можуть спровокувати ще більш серйозні проблеми, тому не піддавайтеся дилетантським закликів.