Включаємо обліковий запис Гість в Windows 7

Привіт друзі! Вирішив сьогодні розповісти вам, про те, як включити обліковий запис гість в Windows 7. Відразу після установки сімки, за замовчуванням вантажиться тільки одна облікова, запис адміністратора комп'ютера. З якої можна встановлювати програми, і змінювати налаштування операційної системи. Звичайно ж, якщо ви хочете обмежити доступ до свого комп'ютера, то можна встановити пароль на свій обліковий запис, або ж встановити пароль в БІОС.

Але що про вас подумають друзі і родичі, яким ви навіть ВКонтакте зайти не даєте. Вони подумають що ви жлоб, може жорстко, але це так :). А потім ще будуть пліткувати, що у вас на комп'ютері зберігається щось дуже особисте, раз ви їм забороняєте доступ до свого комп'ютера.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Тому, що б не дати сильно засмічувати комп'ютер і не здатися злим і жадібним, найпростіше створити ще один обліковий запис з обмеженими параметрами. Точніше навіть створювати нічого не потрібно, така обліковий запис уже є в Windows 7 і називається вона "Гість". Вона просто відключена і зараз я розповім як його ввімкнути.А на свою обліковий запис адміністратора, можна встановити пароль, як це зробити я вже писав, а посилання на статтю є вище.

Як включити обліковий запис Гостя в Windows 7?

Відкриваємо "Пуск" і натискаємо на картинку свого облікового запису.

Відкриється вікно в якому можна управляти обліковими записами користувачів. Вибираємо "Управління іншим користувачем".

Дивіться також:

  • Як встановити пароль на комп'ютер в Windows 7?
  • Як перенести контакти з Android (Google Контакти) в новий телефон на Windows Phone 8?
  • Записуємо розмови в Skype та інших VoIP месенджерах за допомогою VoiceSpy
  • Установка Windows 8 на віртуальну машину VirtualBox
  • Установка Windows 8 другий системою поруч з Windows 7 на одному комп'ютері

Як бачите, обліковий запис Гість відключена. Натисніть на неї, зараз її активуємо.

Потрапляємо на сторінку, де нас запитують "Включити обліковий запис гостя?". Натискаємо "Включити".

Все, тепер обліковий запис гостя включена, і при включенні комп'ютера, можна вибрати під який записом заходити, адміністратор, або гість.

Як відключити обліковий запис гостя?

Якщо вам раптом знадобиться відключити обліковий запис гостя, то зайдіть як Адміністратор, і чи потрібно записати новий гостя.Потім натисніть "Відключення облікового запису гостя".

Зайшовши під обліковим записом гостя, користувач не зможе отримати доступ до папок які захищені, так само він не зможе вносити якісь настройки, чого і потрібно було домогтися. Можна створити такий запис наприклад для дітей, що б вони менше лізли куди не потрібно, а то так буває налаштують, що аж за голову потім берешся :).

Удачі друзі, сподіваюся моя порада вам стане в нагоді.