Виведення грошей з Steam

Ті, хто постарше, напевно пам'ятають часи, коли, щоб пограти в улюблену гру, потрібно було вишукувати диск, бігаючи по магазинах. Сьогодні ситуація набагато простіше - досить встановити спеціальну програму і качати ліцензійні продукти через інтернет. Однією з таких ігрових платформ є Steam. Останнім часом її популярність неймовірно зросла, і все більше і більше новинок в першу чергу з'являється саме в ній. За великим рахунком, це практично повноцінна ігрова соціальна мережа з можливістю обміну і купівлі ігрових елементів. Крім того, існує ряд можливостей по заробітку на Steam. Про цю можливість ми писали в одній зі статей.

З Steam можна виводити гроші.

Якщо поповнити рахунок в Steam абсолютно нескладно, то вивести зароблені гроші без додаткових маніпуляцій практично неможливо. Все-таки Steam - це ігрова платформа, а не платіжна, тому офіційно кошти можна витратити тільки всередині платформи, купуючи гри або різні предмети. Чи можна перевести і як-то перевести в готівку свої гроші?

У цьому матеріалі ми розповімо вам, як перевести гроші з Стіма на Ківі або іншу платіжну систему.Ми розглянемо кілька доступних способів і опишемо їх переваги та недоліки.

зміст

 • 1 Можливі складності виведення грошей
 • 2 Варіанти виведення грошей з Steam
  • 2.1 Продаж предметів через сайти-посередники
  • 2.2 Прямий продаж за реальні гроші
 • 3 спеціальні сервіси
 • 4 висновок

Можливі складності виведення грошей

Принцип роботи платформи Steam, як і будь-який інший подібної, полягає в наступному: ви поповнюєте свій аккаунт певною сумою грошей, після чого їх можна витрачати всередині платформи на придбання різних товарів і послуг. Причому, в призначеному для користувача угоді чітко зазначено, що ці гроші можна витратити тільки на Steam і мають цінність вони тільки тут. Крім того, зворотний висновок стандартними способами неможливий. Причому за порушення цього правила можливе блокування облікового запису, що принесе певні труднощі. Мало того, що ви не зможете грати, ви позбудетеся всіх ваших грошей і придбаних ігор.

Проте, існує кілька варіантів, як уникнути цього неприємного наслідки. Давайте розглянемо, як зняти гроші з аккаунта Steam на телефон, на карту або на Вебмані.

Варіанти виведення грошей з Steam

Продаж предметів через сайти-посередники

Крім Steam, деякі ігрові предмети можна купити на спеціальних сайтах, присвячених конкретним іграм. Наприклад, сюди можна віднести https://market.dota2.net/ або https://csgo.tm/. Звичайно, існують і інші ресурси, але ми згадали ці два, так як Dota 2 і Counter Strike є неймовірно популярними онлайн-іграми.

За великим рахунком, популярність гри є одним з найбільш важливих факторів при спробі перекинути гроші зі Steam. Яка буде послідовність ваших дій?

 1. Виберіть предмети, які ви хочете продати.
 2. Перейдіть на сайт-посередник, створіть новий обліковий запис або увійти під обліковим записом Steam.
 3. Після того як система побачить ваші предмети, виставте їх на продаж.
 4. Дочекайтеся, коли їх хтось купить. Отримані гроші надійдуть на внутрішній рахунок.
 5. Виведіть їх через доступні системи грошових переказів. Зазвичай без проблем можна вивести на Qiwi або WebMoney. Деякі платформи пропонують більше доступних варіантів, таких як прямий переклад на карту і навіть номер телефону.
 6. Дочекайтеся, коли перекладені гроші надійдуть до вас на рахунок. Зазвичай вистачає декількох годин або навіть хвилин, хоча бувають випадки, коли це займає до 3 днів часу.

Які мінуси і підводні камені цього способу?

 • Максимальна сума, яку ви зможете отримати - не більше 80-85% від початкової.
 • Не завжди швидке надходження грошей.
 • Відсутність гарантій, що на цих сайтах предмети не будуть коштувати дешевше, ніж на стім.
 • Незатребуваність деяких предметів.
 • У деяких випадках необхідно демпінгувати, щоб предмети купили по можливості швидше.

Прямий продаж за реальні гроші

На відміну від попереднього способу, ви не витрачаєте гроші на оплату комісії посередників. Всі гроші будуть вашими. Ну хіба що крім комісії за переклад. У чому суть способу? На спеціальних ресурсах є спеціальні теми, присвячені оголошенням про покупку ігрових елементів або повних ігор. Який алгоритм ваших дій?

 1. На спеціальних ресурсах, будь то форум або група в соціальній мережі, знайдіть людину, яка бажає купити гру або предмет.
 2. Виберіть гру або предмет для продажу, встановіть ціну. Вона не повинна бути вище стімовской, щоб у людини була мотивація купити ваш товар. В ідеалі встановлювати ціну потрібно трохи нижче офіційної. Якщо продавати нічого не потрібно, але є вільні гроші,можна поступити наступним чином: знайти потрібні гри або елементи, після чого скористатися опцією покупки в подарунок. Важливо бути дуже уважним, щоб не помилитися.
 3. Домовтеся про вартість і способі оплати.
 4. Отримайте свої гроші і передайте код гри або предмета.

На вигляд все дуже просто. Крім того, ви не будете розорятися на комісіях, у вас може бути абсолютно будь-який тип аккаунта, а сума може бути хоч два рубля. Але які у способу є мінуси?

 • Відсутність захисту від обману. Все тримається на чесному слові. У разі чого ви можете втратити всі свої гроші, накопичені на платформі Steam.
 • Пошук і обговорення умов можуть зайняти багато часу.

спеціальні сервіси

Найшвидший спосіб переказувати гроші з Steam. Але за швидкість ви повинні будете заплатити грабіжницькі відсотки, що досягають третини суми, якщо навіть не більше. Рідко який сервіс бере комісію менше 30%. Суть послуги полягає в тому, що ви купуєте необхідні гри або елементи в подарунок, після чого вам передають гроші зручним для вас способом. Давайте розглянемо послідовність ваших дій:

 1. Перейдіть на сайт обміну грошей з ігровою платформою Steam.Найбільш популярними є http://baraholshhik.com/. Там вам буде необхідно вибрати бажаний спосіб виведення коштів, від чого може залежати швидкість, а також комісія, яку ви заплатите. Найчастіше мінімальна сума становить близько 1000 руб.
 2. Зв'яжіться з оператором, який повинен вам сформувати заявку з необхідними для покупки іграми.
 3. Придбайте в стім всі зазначені гри в подарунок. Варто бути дуже уважним, інакше якщо ви купите для себе, грошей ви не отримаєте.
 4. Надішліть код покупки оператору, який після підтвердження зробить оплату на Qiwi, WebMoney, банківську карту або телефонний номер.
 5. Чи отримуєте свої гроші і знімаєте їх будь-яким доступним для вас способом.

На даний момент швидше способу просто не існує. Давайте перерахуємо негативні сторони:

 • Дикі комісії, іноді перевищують третину суми, що виводиться.
 • Обмежена кількість акаунтів, якими можна скористатися для обміну. Він повинен спочатку належати тільки вам, то є варіант скупки і перепродажу не пройде.
 • Можливо використовувати тільки ті елементи, які вам замовили. Ви не зможете позбутися від непотрібних вам предметів та ігор.

висновок

Виводити гроші з Steam на Qiwi або інші платіжні системи зовсім непросто. Тут можливі два варіанти: або ви платите величезні комісії за терміновість, або з мінімальними втратами грошей ви витрачаєте купу часу. Тому думайте наперед, що ви будете робити з грошима, які ви заливаєте на ігровий майданчик. Краще робити це невеликими частинами, якщо що, втрати будуть меншими. У коментарях просимо вас написати, яким способом вам вдалося зняти гроші зі Стіма з мінімальними втратами.