Вибір пульта LG Magic Remote. Сумісність пульта з телевізорами Smart TV

Привіт! Всі ми добре знаємо техніку компанії LG. У цій статті мова піде про телевізорах LG, і аксесуарах до телевізорів. Якщо конкретніше, то про пультах LG Magic Remote. Якщо ви зайшли на цю сторінку, то швидше за все збираєтеся придбати собі пульт LG Magic Remote, вже купили, але він не працює з вашим телевізором, або все відмінно працює, але ви хотіли б дізнатися якусь інформацію з цього пристрою, або залишити відгук . У будь-якому випадку, ви зайшли за адресою.

Давайте спочатку розберемося, що таке LG Magic Remote. Це фірмовий пульт компанії LG, який призначений для управління Smart функціями телевізора. Остання модель (2015 року), вже стала універсальною, на ній розташовані цифрові клавіші і т. Д. Це означає, що за допомогою цього пульта так само можна перемикати канали, викликати настройки і все таке. Основні можливості пульта LG Magic Remote, це звичайно ж курсор, який переміщається по екрану телевізора, коли ви переміщаєте пульт в просторі (в пульті вбудований гіроскоп). При цьому, пульт не обов'язково повинен бути спрямований на телевізор. Так само, варто відзначити коліщатко прокрутки (судячи з відгуків, воно є найслабшим місцем пульта, і часто ламається), яке дуже зручно використовувати при перегляді веб-сайтів в браузері телевізора.Ну і ще одна фішка, це голосовий пошук. Натискаєте кнопку, говорите в пульт потрібну фразу, і телевізор уже шукає необхідну вам інформацію. Можна поговорити з телевізором, в прямому сенсі цього слова.

На даний момент є 4 моделі пульта Magic Remote:AN-MR300, AN-MR400, AN-MR500, AN-MR600. Magic Remote (AN-MR600) - поки що найновіша модель. Це модель 2015 го року. Виглядає він ось так:

Насправді, штука дуже класна. Дорогувато звичайно, але управляти телевізором зі Smart TV, за допомогою пульта LG Magic Remote дуже зручно. Він замінює мишку, якої не завжди зручно користуватися лежачи на дивані, і навіть клавіатуру. Набирати текст цим пультом набагато зручніше, ніж звичайним. Та й як я вже писав, можна виконувати голосові команди. Ну а остання модель замінює ще й звичайний пульт, для управління каналами. Універсальний пристрій, що не крути.

Пульт LG Magic Remote: сумісність і поради щодо вибору

Що стосується вибору самого пульта, покупка, і питання сумісності, то там все сумно. Так, пульт Magic Remote йде в комплекті з телевізорів LG, якщо я не помиляюся починаючи з сьомої серії і вище. У таких випадках проблем взагалі немає. Всі вже точно буде працювати. Про якусь сумісності пульта і телевізора говорити не доводиться.

Якщо ж у вас телевізор шостої серії, або нижче, то як тоді бути. Адже хочеться ж придбати таку корисну, і зручний пристрій, а чи буде пульт працювати з моделлю мого телевізора? Хочу відразу зауважити, якщо в вашому телевізорі немає Smart TV, то пульт вам точно не потрібен. Користі від нього ніякої.

В принципі, якщо ви прийшли купувати пульт в звичайний магазин, то проблем виникнути не повинно. Швидше за все, в магазині є такий же телевізор як у вас, можна перевірити сумісність. А ось що стосується покупки в інтернет-магазинах, то там все складніше.

Давайте розглянемо дві останні моделі: AN-MR500 і AN-MR600. За ідеї, AN-MR500 працює з моделями телевізорів 2014 року, а AN-MR600 з моделями 2015. Ясна річ, що підтримуються не всі моделі телевізорів. Але, цієї інформації ніде не знайти. Подивився ці пульти в різних інтернет-магазинах, і на сайті LG. І що ви думаєте, я ніде не знайшов конкретної інформації щодо сумісності.

Значить, для AN-MR500 написано що працює з усіма моделями 2014 року. А на сторінці з пультом AN-MR600 вказано кілька моделей, які ніби точно підтримуються. Там така плутанина, що просто страшно. Причому, в описі зазначено кілька конкретних моделей телевізорів, а в коментарях, представники компанії LG пишуть про сумісність з ще більшою кількістю моделей.Деякі, правда, підтримують пульт при підключенні ще й додаткового Wi-Fi / Bluetooth адаптера AN WF500.

Реально, там можна голову зламати. Нічого ж не зрозуміло. Тепер головне питання: хіба так складно викласти для кожного пульта Magic Remote список сумісних телевізорів? Хіба так складно вказати, які моделі підтримують пульта, а які тільки з адаптером. Найцікавіше, що цієї інформації немає навіть на сайті LG. Там як правило зазначено тільки пару модель (з якими пульт йде в комплекті). Я цього не розумію, чесно кажучи. Може я просто не знайшов цю інформацію. В такому випадку, буду вдячний за підказку.

Чи буде працювати LG Magic Remote з моїм телевізором LG (Smart TV)?

Хотів би зібрати на цій сторінці список телевізорів, які працюють з одним з двох пультів Magic Remote: AN-MR500, AN-MR600. Думаю, що старі моделі вже можна не розглядати.

Так само, окремо постараюся відзначити моделі телевізорів, для підключення пульта до яких знадобиться спеціальний приймач AN WF500.

Зверніть увагу, інформація щодо сумісності не перевірена мною особисто. Швидше за все, це інформація з форумів, відгуків в інтернет-магазинах і т. Д. Ті моделі, в сумісності яких я впевнений, чи була залишена інформація про сумісність в коментарях до цієї статті, будуть виділені.

Буду дуже вдячний, якщо ви залишите свій відгук у коментарях. Якщо у вас є LG Magic Remote і він відмінно працює з вашим телевізором, то напишіть про це. Інформація стане в нагоді багатьом.

AN-MR600 працює з такими телевізорами:

Моделі 2015 року:

UF7590, UF7700, EG9600, EF9800, EF9500, UF7690, UF7600, UF9500, LF6300, UF8500, 43UF680, 42LF652V, LF630V

Для цих моделей потрібен спеціальний адаптер: 43UF640V

AN-MR500 працює з такими моделями телевізорів:

32LB652V, 47LB650V

Для цих моделей потрібен спеціальний адаптер: 43LF590V, 42 LF580V, 42 LB580V-ZB

Список поступово поповнюю.

Ще один відмінний спосіб дізнатися сумісність:

Заходимо на сайт LG, і знаходимо там модель свого телевізора. відкриваємо вкладку Технічні характеристики, І натискаємо на пункт Smart TV. навпаки "Пульт ДУ" швидше за все буде вказана модель, яку підтримує телевізор.

Не забувайте залишати відгуки, поради та інформацію щодо сумісності в коментарях.