Все про програму My Public Wi-Fi: помилки, можливості і проблеми

зміст

  • 1 невелике введення
  • 2 Звідки скачати і як встановити?
  • 3 Можливості, помилки і недоліки
  • 4 Підведемо підсумки

невелике введення

Про те, що бездротові мережі практично захопили світ, говорити не потрібно. Тільки подивіться, як швидко біжить науково-технічний прогрес, що дозволяє відкривати все нові і нові горизонти в світі техніки і електроніки. Ще 15 років тому була немислима ідея про запровадження відбитка пальця в сенсорні смартфони, але наука пішла куди далі. Наприклад, Microsoft представили світу голографічні окуляри. Так і Wi-Fi міцно засів в нашій свідомості, що ми навіть і уявити не можемо, що Вай-Фая немає. У зв'язку з цим деякі навіть не розуміють, навіщо потрібні такого роду програми. Давайте спробуємо відповісти на цей непоказний питання.

За допомогою спеціальних програм роздавати бездротовий сигнал стає простіше

Елементарно це стане в нагоді тим людям, у яких один ноутбук підключений до мережі за допомогою дроту, але є ще інші пристрої, а через них хотілося б теж вийти в цей світ безмежної інформації. Якщо вам все ж цікаво, чому це людині може знадобитися така можливість, розглянемо невеликий приклад.Він допоможе висвітлити деякі непорозуміння.

Ви можете подумати: легше же купити роутер, ніж постійно тримати включеним ноутбук, щоб на інших девайсах теж працював інтернет. І ви будете праві. Але не варто забувати про випадки, коли насправді такий модем не потрібен. Наприклад, якщо ви користуєтеся лише лептопом, а до вас приїхав друг на тиждень. Невже заради такого короткого терміну потрібно купувати готельний модем, налаштовувати його, дзвонити майстрові? Для вирішення такого роду ситуацій або ж задоволення простого бажання користувача, давайте дізнаємося про чарівну програмі My Public Wi-Fi, яка без проблем вирішить всі ваші проблеми.

Звідки скачати і як встановити?

Завантажити цю програму для роздачі мережі можна з офіційного сайту виробника за посиланням http://www.mypublicwifi.com/publicwifi/en/index.html. Далі встановіть її аналогічно будь-який інший утиліти: виберіть місце для інсталяції, деякі особисті параметри та натисніть "Готово". Після успішної установки буде потрібно перезавантаження системи. Запуск здійснюємо по ярлику від імені Адміністратора. Що ж потрібно робити далі?

  1. Необхідно заповнити всі поля, представлені у вікні. Спочатку пишемо ім'я мережі, в другому призначаємо пароль, що складається мінімум з восьми символів і в останньому вказуємо роздає інтернет;
  2. Тиснемо на кнопку "Set up and Start Hotspot". Готово! Насолоджуємося плодами виконаної роботи.

Безсумнівною перевагою My Public Wi-Fi перед конкурентами є простота установки і запуску. Крім цього, вона володіє додатковими можливостями, які роблять налаштування і параметри програми більш гнучкими. Наприклад, можна поглянути на список підключених девайсів.

Можливості, помилки і недоліки

Цікавою особливістю програми є те, що вона дозволяє використовувати вихід в інтернет і на роздавав ноутбуці або комп'ютері. Вона використовує один і той же адаптер бездротової мережі і для роздач, і для прийому. Тому навіть якщо ви будете використовувати мережу на смартфоні і планшеті, ви з легкістю можете дивитися фільм на ноутбуці. Але нічого в світі ідеального немає, тому і в нашому чудо-додатку є свої недоліки. Зібравши найбільш популярні помилки і проблеми з програмним забезпеченням, що має назву My Public Wi-Fi, розглянемо їх. Також розповімо про можливі рішення цих проблем:

  1. Після пробудження з режиму сну може пропадати мережу. Потрібно буде перезапустити хотспот;
  2. Не виходить підключитися. Можливо, що помилка пов'язана з настройками самого комп'ютера.Спробуйте включити Загальний доступ до інтернету. Для цього перейдіть в налаштування мережі панелі управління на ноутбуці. Далі виберіть Центр управління і зліва вкладку "Зміна параметрів адаптера". Потім натискаємо правою кнопкою миші по потрібній мережі, нам потрібні будуть властивості. У другій панелі "Доступ" поставте необхідні галочки. Після чого перезавантажте комп'ютер, і буде вам щастя.

Підведемо підсумки

Отже, ми з вами тепер дізналися, як роздати Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера за допомогою відмінною утиліти під назвою My Public Wi-Fi. Також ми розглянули завантаження, встановлення та налаштування програми так, щоб у користувача не залишилося питань. Крім усього іншого, ви дізналися про можливості, помилки та проблеми застосування і зможете без зусиль їх ліквідувати. Нехай створена вами точка доступу послужить продуктивній роботі або приємному відпочинку, який прекрасно скрасить вечір після виснажливого дня. Приємного користування, дорогі! Діліться своїми враженнями, досвідом експлуатації програми з іншими користувачами.