Все про розрахунковому адресу в Steam: що це таке, як його подивитися і як заповнити

В Steam при оплаті з карти треба вказувати її реквізити: номер, ім'я власника, термін дії, розрахунковий адреса. Останній пункт іноді викликає питання. Адже в FAQ не вказано, що саме треба писати в цьому полі, і навіщо взагалі вона потрібна.

Що це таке?

В американських банках є таке поняття - "Billing Address". Що значить - "Місце для виставлення рахунку". Це один з реквізитів картки, також як термін дії і CVC. На білінг висилають квитанції про оплату, чеки, виписки. Його запитують в зарубіжних онлайн-магазинах. А Steam - якраз закордонний магазин цифрового контента.

Якщо вкажете розрахунковий адреса в Steam, ніякі документи вам посилати поштою не будуть. Квитанцію про оплату ви отримаєте на e-mail.

Billing Address потрібен для підтвердження автентичності картки. Адже для Стіма - це один з реквізитів. Хочеш не хочеш, а пиши. Якщо ввести недостовірні дані, платіж може не пройти. І це в кращому випадку. У гіршому - вам взагалі заблокують покупки.

Як заповнити?

 1. Додайте гри в корзину, виберіть спосіб оплати "Visa" або "MasterCard".
 2. З'являться поля для введення.
 3. Щоб дізнатися свій білінг, не треба їхати в банк. Це адреса, на який оформлена карта. Зазвичай збігається з місцем прописки, якщо ви не переїжджали.

  Розрахунковий адреса в Steam

 4. Його потрібно ввести так, як він написаний в паспорті. Аж до тире і точок. Тобто - країна, місто, вулиця, будинок, корпус і так далі.
 5. Тепер індекс. Система буде перевіряти, чи збігається він з вашим регіоном.
 6. Вкажіть місто". Навіть якщо ви його вже вписали в биллинге.
 7. Пункт "Рядок 2" використовується, якщо дані не вмістилися в попередньому полі.

Якщо не хочете вводити реквізити при кожній покупці, поставте галочку в Галочка "Зберегти платіжну інформацію". Але перед цим забезпечте аккаунт: придумайте надійний пароль. А краще - прикріпіть мобільний аутентифікатор. Для цього скачайте клієнт Steam на телефон або планшет, зайдіть в параметри програми і відкрийте меню "Guard". В налаштуваннях виберіть, куди надсилати коди для входу - на електронну пошту або на "мобільник".

Можна написати розрахунковий адреса кредитної картки в Steam, нічого не купуючи.

 1. Натисніть на логін (ім'я користувача) справа вгорі.
 2. Пункт "Про акаунті".
 3. Посилання "Додати спосіб оплати".
 4. Виберіть карту.
 5. Введіть дані.
 6. Збережіть зміни.

Там же можна подивитися білінг, змінити його або видалити реквізити.

З розрахунковим адресою все просто - це місце вашої прописки.В "рідний" країні Steam термін "Billing address" означає "сюди висилати чек". А ви спокійно вказуйте свої дані в стім. Вам нічого не прийде.