Щоб зарядити телефон за допомогою "Жаби"

зміст

 • 1 Жаба-квакушка
 • 2 Які пристрої можна заряджати
 • 3 Як зарядити акумулятор телефону "жабою"?
 • 4 висновок

Жаба-квакушка

Дорогі читачі, сьогодні ми з вами розберемо питання про те, як заряджати "жабою" батарею від телефону. Але перш за все слід дізнатися дещо більше про сам пристрій, яке нерідко може виручити користувача своєю універсальністю. У наступному блоці ми з вами розглянемо девайси, які можна заряджати подібним чином.

Отже, універсальна зарядка для телефонів (і не тільки: можна заряджати величезний перелік пристроїв, які ви самі можете підібрати, проаналізувавши отриману інформацію), яка називається "жабою" дозволяє простим способом збільшувати кількість енергії в батареї. Її дуже зручно брати з собою в походи: якщо в компанії є кілька людей, і хто-небудь з них забув зарядку, то "жабка", як її ще називають в народі, може сильно виручити вашого товариша. Універсальність цього чуда полягає в тому, що для підзарядки використовується тільки батарея, витягнута з пристрою. У зв'язку з цим дещо скорочується перелік підтримуваних моделей.

Щоб навчитися користуватися універсальною зарядкою - досить лише прочитати нашу нову статтю


Які пристрої можна заряджати

Повільно, але вірно, ми дісталися до телефонів, які можна заряджати подібним чином. Як уже було відзначено вище, для використання цієї конструкції вам буде потрібно витягти акумулятор зі свого смартфона. Виходячи з цього можна зробити висновок, що не можна заряджати "жабою" iPhone, деякі моделі Samsung і так далі. Тобто, під обмеження потрапляють пристрої з незнімним акумулятором. Для більшої зручності оцінки того, чи підходить вам "жаба" в якості зарядки, давайте розглянемо її параметри:

 • Заряджати можна Li-Ion батареї з ємністю до 2000 мАг
 • Номінальна напруга підключається акумулятора повинно бути в проміжку від 3,5 до 4,8 В
 • Напруга в мережі має бути в проміжку від 110 до 220 В
 • Вихідна напруга становить 4.25 В, а струм - 200 мАг
 • Середнє стандартне час зарядки однієї батареї становить півтори години

Отже, тепер ви самостійно можете подивитися параметри свого акумулятора і порівняти його характеристики з зазначеними вище. Наприклад, якщо в батареї вашого телефону вказана ємність 2300 мАг, то її однозначно не можна заряджати "жабою".Але обов'язково перевірте показники вашої універсальної зарядки, адже представлені вище відомості підходять для стандартної версії. Якщо ж ви готові приступити до дій, то переходьте до наступного блоку.

На жаль, за допомогою жаби не вдасться зарядити незнімні батареї деяких гаджетів, наприклад, iPhone

Як зарядити акумулятор телефону "жабою"?

 1. Вийміть з вашого телефону. Робіть це дуже акуратно, не пошкодивши ні один елемент всередині корпусу. Якщо у вас незнімний акумулятор, то ви не зможете скористатися цими вказівками. Наприклад, якщо у вас Айфон.
 2. Вставте батарейку в "жабу" так, щоб жовті контакти останнього перебували на клемах + і - акумулятора. Зверніть увагу: якщо в батарейці більше двох контактів, то штекери "жабки" за замовчуванням встановлюються на двох крайніх. Природно, це потрібно перевірити, адже може бути, що такий варіант не підійде.

  На зображенні показано, як підключити батарею з 3 контактами

 3. Щоб перевірити правильність полярності, натисніть тестову кнопку TE (зазвичай знаходиться зліва). Якщо все нормально, загориться зелений контрольний індикатор CON.
 4. В іншому випадку натисніть на кнопку CO, яка змінить полярність. Потім повторіть попередній пункт. Варто відзначити, що на деяких "жабах" не потрібно натискати кнопки для перевірки. У них індикатор CON горить відразу при підключенні, якщо все налаштоване правильно.
 5. Якщо у вас немає нічого подібного (тестових кнопок і так далі), то, швидше за все, у вас модель з автоматичним визначенням полярності батареї. Ви можете пропустити етап перевірки.
 6. Тепер ви можете вставити "жабку" в розетку - повинен включитися індикатор живлення PW або power. Разом з ним буде блимати або працювати постійно CH (той же charge).
 7. Коли загориться останній індикатор FUL, ви можете відключити пристрій від мережі, а потім витягти звідти батарейку.
 8. Для перевірки: встановіть акумулятор назад в стільниковий телефон і подивіться рівень заряду.
 9. Якщо у вас не включається індикатор CON - спробуйте вручну знайти правильну полярність. Випадково встановлюємо контакти і включаємо в розетку на деякий час (п'ять-десять хвилин). Подивіться, чи працюють індикатори power і charge. Якщо немає, то змініть контакти і повторіть дії. Якщо ж при підключенні відразу включається full - можливо, контакти погано приєднані.Вимкніть від харчування з розетки і трохи посувайте коннектори, потім спробуйте ще раз.

висновок

Цінність ЗУ в тому, що воно може заряджати батареї різних пристроїв

Шановні друзі, тепер ви знаєте, як зарядити батарею телефону "жабою". Якщо ваш пристрій не підходить, то не варто засмучуватися. Якщо ж все вийшло, то ми дуже раді за вас і сподіваємося, що ви змогли зарядити акумулятор свого мобільного або будь-якого іншого пристрою. Розкажіть в коментарях, як вас виручала "жаба" і в яких ситуаціях. Приємного використання вам цим маленьким "болотним" дивом!