Заробіток в Steam за допомогою ігор

Steam є однією з найбільш популярних ігрових платформ. Тут можна як купувати якісні просунуті новинки, так і грати в безкоштовні бестселери. Але оскільки безкоштовних ігор не так багато, для багатьох актуальним стає питання виділення коштів на їх покупку. Особливо для молодих людей, які не мають регулярних доходів, а батьки не поділяють їх ігрових потягів. Та й чому б просто не підробити на улюбленій справі?

На ігровій платформі Steam є кілька варіантів заробітку грошей.

Steam постійно привносить якісь поліпшення, тому способів заробітку стає все більше. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо, як заробити гроші в Steam без вкладень. Ми розповімо про різні доступні способи. Уважно ознайомившись з ними, ви зможете підібрати ідеальний для себе варіант. Нехай це не принесе великих прибутків, але на покупку якої-небудь новинки заробити можна.

зміст

  • 1 варіанти заробітку
  • 2 продаж акаунтів
  • 3 Торгівля ігровими елементами
  • 4 Продаж ігрових карток
  • 5 Використання знижок
  • 6 висновок

варіанти заробітку

Для початку вам потрібно встановити офіційний клієнт Steam, а також створити обліковий запис.Ми не будемо вдаватися в тонкощі процедури створення аккаунта Steam, так як там все дуже зрозуміло і просто. Вам потрібно буде придумати логін, пароль, а також вказати адресу електронної пошти. Для підвищення безпеки вашого аккаунта найкраще прив'язати номер телефону. (Про те, як це зробити, читайте в цій статті). Вся процедура займе максимум 5 хвилин, грошей від вас ніхто не вимагатиме.

Початкові витрати нульові, але в деяких випадках доведеться покласти на рахунок кілька десятків рублів. Для чого? Щоб купити кілька найдешевших ігор або ігрових наборів. Можна, звичайно, спробувати починати взагалі з нулем на рахунку, але таким чином заробити що-небудь буде набагато складніше. Тепер давайте перейдемо до опису способів, як заробити в стім.

продаж акаунтів

Одним з найбільш доступних варіантів є продаж прокачаного аккаунта. З точки зору самого сервісу, це не так і законно, але випадків покарання практично невідомо, так як щось довести дуже непросто.

У чому суть процедури? Ви за час користування аккаунтом накопичили певну кількість ігор, в якійсь грі ви досягли високого рівня.За умови великої кількості проведеного за грою часу, його можна досягти без фінансових вливань. Хтось хоче почати грати в гру, але у нього немає часу і бажання прокачувати аккаунт до високого рівня. Зате він готовий заплатити за готовий аккаунт. Чому б не зробити взаємовигідний обмін?

ВАЖЛИВО. Вартість аккаунта буде прямо залежати від кількості придбаних ігор, а також досягнутого рівня. Практика показує, що обліковий запис з прокачаної однією грою цінується набагато вище, ніж, коли на ньому купа іграшок, але рівень - мінімальний.

Ще один варіант заробітку на продажу акаунтів - відстеження періоду, коли гри продаються зі значною знижкою. Купивши їх за меншою ціною, потім можна буде продати аккаунт за вартістю трохи нижче актуальною ціни всіх ігор разом узятих. У будь-якому випадку, це буде дорожче, ніж ви вже вклали, але прибуток все одно може вийти досить відчутною.

Торгівля ігровими елементами

На ігровому майданчику Steam існує досить багато ігор, які самі по собі безкоштовні, але для використання деяких ігрових елементів потрібно вкладати реальні гроші.Крім прямої покупки через меню гри, можна використовувати опцію продажу між користувачами. Ми не будемо вдаватися в тонкощі, як відстежити цей процес вручну, але можна використовувати спеціальні пошукові програми, які будуть відслідковувати продаються елементи, після покупки, в яких можна буде продати їх дорожче.

ПОРАДА. Найбільш популярні ігри, в яких застосовується даний варіант - Dota 2 і Counter Strike GO. Якщо ви не довіряєте пошуковим роботам, потрібно буде безпосередньо зв'язуватися з людьми, готовими купити який-небудь елемент, а також вміти торгуватися, щоб продати дорожче.

Продаж ігрових карток

Час від часу за різні досягнення або навіть просто так можна отримати різні колекційні картки. У них можуть міститися деякі ігрові елементи, смайлики, або зображення фону профілю. Їх можна купити окремо, але навіщо витрачатися, якщо можна, доклавши певних зусиль, отримати все абсолютно безкоштовно? Що дають ці картки? Яке у них перевага?

Крім різних дрібничок вартістю в кілька рублів, можна безкоштовно отримати цінні ігрові навички, а також елементи, які потім можна продати за великі гроші.Крім того, можна збирати колекції карток, на яких також при певному збігу обставин можна непогано заробити.

Де можна отримати картки? Деякі з них випадуть вам, якщо ви проведете певну кількість часу за грою. Для цього навіть не обов'язково активно грати, досить запустити і згорнути гру в фон. Зайнявся своїми справами, ви виявите, що з'явилися нові картки.

Як заробити в Steam на продажу карток? Схема буде приблизно такою:

  1. Покладіть невелику суму на рахунок Steam.
  2. Купіть найдешевшу гру. У відгуках можна прочитати, скільки можна заробити на продажу карток в цій грі.
  3. Отримайте зароблені картки. Варто врахувати, що, якщо гра безкоштовна, картки можна отримати тільки, вкладаючи власні кошти.
  4. Перейдіть на торговельний майданчик і виставте на продаж заробляє картку.

Використання знижок

Досить регулярно на платформі Steam оголошуються різні знижки. За зниженою ціною можуть продаватися як гри, так і окремі ігрові елементи. Як заробляти гроші на все це?

Все дуже просто. Потрібно уважно відслідковувати, коли і що продається зі знижкою, після чого, коли період розпродажу закінчиться, продати за ціною трохи нижчою за номінальну.Найчастіше таким чином заробляють в Counter Strike GO або Dota 2. Хоча, якщо розібратися і набратися досвіду, отримувати прибуток можна на будь-який іграшці.

висновок

Ми привели ряд можливих варіантів, як отримати заробіток в Steam. Ніхто гарантовано не скаже, скільки у вас вийде заробити на цій ігровій платформі. Проте, якщо проявити посидючість, на кишенькові витрати або покупку нової гри зібрати під силу практично кожному. Розкажіть нам, як ви заробляєте гроші в стім.