Зарядка акумулятора ноутбука без нього самого

При частих поїздках у відрядження або подорожі виникає характерна проблема - розряджений акумулятор ноутбука, який дозволить повноцінно працювати в дорозі. В цьому випадку вкрай корисні запасні акумулятори з собою, щоб замінити при необхідності. Хоча знову виникає проблема - як заряджати ці додаткові ємності в дорозі? Адже варіант з їх постійної заміною теж не підійде. При постійній заміні корпус батареї і відсік для неї швидко прийдуть в непридатність.

Тому часто виникає питання, як зарядити акумулятор ноутбука безпосередньо. Існують кілька ефективних способів, але всі вони виконуються на свій страх і ризик - ми лише запропонуємо інформацію про декілька доступних варіантах. Але навіть незважаючи на успішність їх використання в більшості випадків, про абсолютну безпечність методу говорити не доводиться, тим більше при роботі з китайськими батареями.

Як зарядити акумулятор ноутбука без ноутбука - чи виправдані ризики?

Найраціональніший варіант - обзавестися запасними акумуляторами в дорогу і міняти їх при необхідності. Але такий варіант при своїх перевагах вкрай незручний.Серйозні втрати часу, та й саме кріплення не розраховане на часту заміну по кілька разів на день, незабаром воно просто не витримає таких навантажень і зносу.

Можна придбати запасну батарею

У такому випадку варто задуматися, як перевірити акумулятор від ноутбука без ноутбука, що краще підійде для його зарядки? Адже кожен акумулятор передбачає безліч контактів, щоб комп'ютер контролював коректність заряду.

Раніше на ринку були досить поширені спеціальні пристрої для зарядки запасних акумуляторів без самого ноутбука. Але в останні роки вони з ринку практично зникли, тому питання про способи заряду вкрай актуальне.

Як зарядити батарею ноутбука безпосередньо - перевірений на практиці спосіб

Спроби зарядити батарею без самого комп'ютера рідкістю вважати не доводиться, в тому числі заради експериментів, нерідко закінчуються серйозними збоями і навіть вибухами. Така ситуація спонукала всіх виробників перенести контролери зарядки з комп'ютерів в батареї. Такий підхід став невід'ємним правилом для виробників в останні 5-8 років.

отже,для самостійної зарядки акумулятора сучасних моделей тепер достатньо напруги харчування на вхідну і вихідну клеми лише трохи вище зазначеного на ній. Оптимальний варіант - щоб напруга відповідало блоку живлення.

Встановлений тут контролер сам буде підтримувати баланс заряду літієвих елементів, і при граничному рівні напруги зарядку перерве.

Особливих проблем з пошуком вхідних і вихідних клем не виникне. Завжди є крайніми клемами батарейки - галузевий стандарт для побутової техніки. Як правило, позначаються тут також плюс і мінус. Якщо вони на конкретній моделі комп'ютера не позначені, скористайтеся вольтметром для визначення полярності.

Пристрій для зарядки акумулятора ноутбука

Інший спосіб - все ж постаратися знайти спеціальні пристрої для зарядки акумуляторів ноутбуків. Останнім часом вони стають рідкістю, але при бажанні можна знайти підходящий варіант для своєї моделі.

Але найраціональніший варіант - наявність декількох запасних акумуляторів, які будете заряджати в ноутбуці і брати з собою в дорогу. Такий підхід найбільш раціональний і дозволить не переживати про збереження батареї під час маніпуляцій з зарядкою.

Не забуваємо про перевірку

Для перевірки знову слід скористатися тестером. Підключаємо тестер до контактів блоку живлення, тикаємо їх в контакти акумулятора. Якщо на контактах блоку живлення напруга знижується до значення, наближеного до напруги батарейки, то можна говорити про те, що відбувається процесі заряду.

Перевірка тестерів акумулятора ноутбука

Ми розглянули ефективні та доступні принципи заряду без самого комп'ютера. Але важливо пам'ятати - такі заходи доступні лише для надійних батарей відомих виробників. Часто китайські аналоги не комплектуються відповідним захистом, тому ризикувати не варто.

Сподіваємося, що у вашому житті не будуть виникати такі неприємні ситуації з необхідністю термінового заряду без ноутбука. Хоча при необхідності можете скористатися нашими рекомендаціями - самий і надійний, і безпечний підхід, перевірений на практиці.

Оптимальний варіант для частих і тривалих відряджень і поїздок - робити ставки на моделі комп'ютерів з тривалим зарядом, досить ємною батареєю. А при необхідності докупити і брати з собою запасні акумулятори - в більшості випадків цього достатньо, щоб проводити в дорозі по 10 годин, залишаючись на зв'язку, вирішуючи свої побутові або робочі завдання при необхідності.