Все про послугу безлімітного інтернету від Теле2 в Опера міні

Кілька років тому Opera випустила особливу версію свого браузера - Opera Mini, яка економила трафік. У той час, коли оплата йшла за кожен мегабайт, цей браузер був особливо корисний. Однак зараз деякі оператори вирішили воскресити цю ідею, але вже в сучасних реаліях. Так з'явилася безлімітна Opera Mini на Теле2, яка дає можливість користуватися інтернетом безлімітно. У цій статті розберемося, як здійснюється підключення або відключення цієї послуги, а також детально розглянемо весь процес установки.

Суть цієї послуги полягає в тому, що ви отримуєте безлімітний інтернет за 4 рубля в день. Підключення безлімітного Опери Міні на Теле2 буде коштувати 10 рублів, а ось за відключення плата стягуватися не буде. Зверніть увагу, що плата не стягуватиметься виключно за трафік, який буде йти через Opera Mini. У всіх інших програмах на вашому телефоні оплата буде проводитися згідно з тарифним планом. Також послуга не діє, якщо ви перебуваєте в роумінгу - в цьому випадку тарифікація здійснюється відповідно до встановлених тарифів на роумінг.

Для початку необхідно провести настроювання GPRS на телефоні. Далі, вам потрібно встановити Opera Mini.Ця програма ви можете завантажити як з магазину додатків свого смартфона, так і через комп'ютер. Ця версія браузера доступна для скачування в Google Play Market і AppStore. Варто зауважити, що на платформі Android Opera Mini працює не дуже добре, а користуватися нею незручно. Можливо, в майбутньому ця проблема буде усунена. Під Windows Phone утиліта і зовсім відсутня. З цього можна зробити висновок, що дана версія браузера, як і послуга в цілому, більше орієнтована на користувачів менш сучасних телефонів, що працюють з Java-додатками. Існує спеціальна версія браузера, випущена для Теле2, вона називається "Opera Mini спеціально для Tele2". Відрізняється вона тим, що має додаткові вбудовані функції, такі як:

  • Портал з іграми;
  • Портал з музикою;
  • Поповнення рахунку мобільного телефону і банківської карти;
  • Пошук будь-якого контенту.

Вам не знадобиться що-небудь налаштовувати. Після установки браузера на телефон підключайте послугу і користуйтеся інтернетом в своє задоволення.

Таким чином, за зовсім невелику плату в 4 рубля за кожен день, ви отримаєте безлімітний доступ до інтернету без обмежень по швидкості. Єдиним недоліком можна назвати відсутність можливості скачування файлів.

Щоб підключити Opera Mini на Теле2, введіть на телефоні * 155 * 11 # і натисніть "Виклик".Після цього з вашого мобільного рахунку буде знята сума в розмірі 10 рублів, а послуга буде підключена. Також ви можете зробити це, скориставшись особистим кабінетом Tele2.

Щоб відключити безлімітний Оперу Міні, наберіть * 155 * 10 # і натисніть "Виклик", або перейдіть в особистий кабінет. Після відключення, плата за послуги інтернету буде встановлена ​​відповідно до умов вашого тарифного плану.

Тепер ви знаєте, як підключити або відключити безлімітний Оперу Міні на Tele2 в своєму телефоні. Перш ніж почати користуватися цією послугою, обов'язково вивчіть всі умови тарифікації, щоб уникнути неприємних моментів в процесі користування. Пишіть в коментарях, чи була корисна для вас ця стаття і ставте свої запитання.