Другий відгук про Розетка, або про те як ми ноутбук купували

Привіт друзі. Я по собі знаю що дуже цікаво читати статті які написані з власного досвіду. Я вже писав відгук про інтернет-магазині Розетка, і купував я там вже не раз і все начебто було добре.

Але сьогодні я розповім, як ми одного ноутбук купували. Ні, ноутбук ми отримали але трохи не тієї конфігурації, в порівнянні з тією, що була вказана в характеристиках на сайті Розетки.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейПопросіл мене друг допомогти вибрати ноутбук. Ну я вже якось за звичкою одразу ж зайшов на Розетку, і почали ми дивитися так доглядати :). Посиділи ми з годинку і зійшлися на HP ProBook 4540s (B7A52EA), Хороший такий ноутбук, і залізо сучасне і корпус красивий, та й за ціною підходив. Тепер найголовніше, в характеристиках до цього ноутбука був зазначений процесор Intel Core i5, Що безсумнівно зіграло свою роль у виборі саме цієї моделі.

Спочатку Вадим (так друга звати) хотів просто вибрати модель, а купувати вже в оффлайн магазин. Але я його переконав замовити на Розетці, так-як досвід покупок у мене вже є, та й ціни там як правило нижче.

Через пару днів оформили ми замовлення, відправили вони його аж першого числа, ну да ладно проблеми з доставкою в регіони у них бувають, але я не вважаю це дуже сильним мінусом.І привезли його не в той день коли обіцяв, а на наступний, ну всяке буває.

Значить приїхав Вадим забирати ноутбук і мишка ще була в замовленні, але думаю це не важливо. Як у них покладається весь товар вони розпаковують і показую, включають і т. Д. Ну та це правильно і так має бути. Але коли вони дістали ноутбук який ми замовляли то Вадим побачив, що на ньому наклеєна наклейка, яка показує що ноутбук працює на Intel Core i3, А не i5 як було зазначено в характеристиках. Та такий ноутбук є з Intel Core i5, але у нього індекс інший (B6M06EA) і коштує він дорожче, а той що ми купували (B7A52EA), але у них все одно було вказано i5-тий. Ось так справи :(. Ну один звичайно ж запитав у них, що за хе *** така, на що отримав відповідь, що ми нічого не знаємо, телефонуйте на Київ, і люб'язно надали ему номер телефону.

Взяв Вадим цей номер і відразу ж у них в офісі подзвонив до Києва. Каже, мовляв замовляли ноутбук, в характеристиках якого був вказаний Intel Core i5, а привезли з Intel Core i3. На що отримав відповідь, що це у них помилка на сайті і т. Д. Не знаю, вибачилися вони хоча б чи ні, потрібно буде запитати. Друг забрав ноутбук і голосно грюкнувши дверима пішов навіть не розпалившись 🙂 (жарт).

Дивіться також:

  • Про гарантійному ремонті ноутбука Asus K56CM [Розетка]
  • Відгук про інтернет-магазині Розетка
  • Чим відрізняється нетбук від ноутбука
  • Поломка ноутбука Asus K56CM: чорний екран, вентилятор крутиться, блимає індикатор роботи жорсткого диска і Wi-Fi
  • П'ять порад, яких варто дотримуватися при роботі з ноутбуком

Неприємно звичайно ж, а якби ми купували телевізор, а нам привезли не 40, а 32 дюйма. І що? "Вибачте ми помилилися з характеристиками".

Вчора ввечері я на цей ноутбук встановлював Windows, драйвера і т. Д. До речі про драйвери, зараз що мода така, диск з драйверами не поставляти разом з ноутбуком? Я розумію, що на сайті все є і навіть дуже красиво оформлено HP постаралися, але їх же потрібно звідти скачати а якщо інтернету немає, або він лімітний, а драйвера нині важать не мало.

Ще хотів сказати пару слів про ноутбуці, який ми купували HP ProBook 4540s (B7A52EA). Мені він дуже сподобався, навіть не дивлячись на те, що там не i5, а i3 він працює дуже спритно. Але саме класне це його корпус і то як він зібраний, дуже якісна збірка і корпус з металу це круто. А та ще матовий екран на ноутбуці це просто необхідність, а то купувати з глянцевим екраном, це все одно, що купувати дзеркало.

До речі вчора ж ми зайшли на сторінку ноутбука на розетці і звичайно ж все вже було виправлено.

І ще одне, навіщо робити комплект з сумкою, якщо сумка йде в комплекті з ноутбуком?

А якщо покупець не зверне уваги, що з ноутбуком вже йде сумка і замовить комплект? Все добре, комплект, знижка, але на ***** йому дві сумки :)?

Нехай вибачить мене Розетка, за те, що я їх трохи обос ***, але потрібно дивитися які дані прописуються в характеристиках. Може це і не катастрофічна ситуація, але все ж не приємно. Зараз напевно багато хто скаже, а що, важко було подивитися на інших сайтах? Ні, ну вибачте мене, я замовляю товар у такого монстра інтернет-торгівлі як Розетка, і у мене навіть в думках не було того, що характеристики можуть бути вказані невірно.

Ну да ладно, ноутбук працює, майже всі задоволені :), а ми ж отримали урок, що потрібно добре вивчати товар, і переглядати його характеристики на тільки на сайті інтернет-магазину, а й на інших, а ще краще на офіційному сайті. Удачі друзі!