Всі види заробітку в GTA 5 на PS3 або PS4

Гра Grand Theft Auto V більш відома як GTA 5. Будь-який, чиє життя тісно пов'язане з іграми, чув про це гіганті ігрової індустрії. Та що вже там, цілі покоління геймерів виросли на цій серії.

У грі Grand Theft Auto V існує безліч способів заробітку грошей.

"Cтарікі" з ностальгією згадують час, проведений за першими іграми з лінійки Grand Theft Auto. Ілюзія відкритого світу і вседозволеність в межах віртуального міста, який в той час здавався величезним, захоплювали з головою. Однак час іде і 17 вересня 2013 року Grand Theft Auto V виходить на Xbox 360 і PlayStation 3. Трохи пізніше для консолей восьмого покоління (PlayStation 4 і Xbox 360) і персональних комп'ютерів, для яких вихід гри відбувся 18 листопада 2014 і 14 квітня 2015 року відповідно.

Через якийсь час люди зітхнули з полегшенням. Гра виправдала всі очікування: та ж атмосфера авантюризму, чорний гумор і скажений стрілялки (action - дія) продовжували радувати своїх фанатів тепер уже в більш сучасній графічній оболонці. Вишенькою на торті став режим мультиплеєра, який захопив у свої мережі цілі натовпи фанатів.

Небувалий ажіотаж навколо GTA 5 давно позаду, але є люди, яких так чи інакше ця гра обійшла стороною і вони тільки починають знайомитися з її великим світом.І перше, з чим зіткнеться такий гравець - це гроші. Весь процес проходження, так чи інакше, буде зав'язаний на грошах: пригода в магазини, відновлення здоров'я - це лише мала частина витрат віртуальних купюр. Встає резонне питання - як поповнити гаманці головних героїв? Давайте розберемося.

Отже, як заробити гроші в ГТА 5 на PS3 або PS4? Однак заробіток грошей - це питання геймплея, який залишається незмінною на обох консолях. Істотними відмінностями цих двох платформ є: покращена графіка (відверто кажучи, на PS4 вона просто неймовірна), нові машини, зброю і інвентар, предмети для колекціонування і вид від першої особи.

Отже, приступимо. Так як гроші є одним з центральних моментів геймплея, нескладно здогадатися, що добути їх можна безліччю способів.

зміст

 • 1 предмети колекціонування
 • 2 пограбування
 • 3 Гроші з перехожих
 • 4 Акції
 • 5 інкасація
 • 6 пограбування магазинів
 • 7 Купівля бізнесу
 • 8 події
 • 9 незнайомці
 • 10 гонки
 • 11 приховані пакети

предмети колекціонування

По всій території Лос-Сантоса розміщено безліч предметів для колекціонування. Деякі з них представляють особливу цінність - це деталі космічного корабля,частини підводного човна, приховані пакети і обривки листів. Якщо ви виявили щось з цього списку, вважайте, вам дуже пощастило.

пограбування

Один з ключових і найбільш очевидних способів розжитися грошима. Протягом усієї сюжетної лінії у вас буде можливість здійснювати набіги на найрізноманітніші об'єкти. Однак настійно рекомендуємо - не скупіться на наймання хороших спільників.

Гроші з перехожих

Ця можливість існує у всіх частинах гри GTA 5. Гравець в прямому сенсі "вибиває" гроші з перехожих. Маючи достатньо часу і терпіння, можна розжитися досить великою сумою, але, як правило, цим методом багато не заробиш. Однак на якісь невеликі потреби цього буде цілком достатньо.

Акції

Дуже цікава можливість, особливо для гравців, які відчувають в собі комерційну жилку. У грі GTA 5 є дві біржі - LCN і BAWSAQ. Купуючи у них акції, а потім продаючи при вигідному зміні курсу, можна виручити пристойну суму.

інкасація

Пограбування броньованих фургонів - дуже прибутковий захід. Зустрівши їх в місті, не варто упускати таку можливість, як правило, перевозять вони від 5000 $. Якщо впевнені в собі, то стріляйте по задніх дверей фургона, через якийсь час він зупиниться і у вас з'явиться можливість спустошити його до самого днища.

пограбування магазинів

Протягом всієї гри у вас буде можливість пограбувати практично будь-який магазин. Це дуже просто: достатньо направити гармату на продавця і той в страху викладе вміст каси. Як тільки отримаєте свою нагороду, поспішіть забратися подалі - охоронці закону вже в дорозі.

Купівля бізнесу

Відмінна можливість отримувати "пасивний" дохід. Купуючи нерухомість по всьому місту, ви забезпечите себе стабільним заробітком. Однак задоволення це недешеве - деякі будівлі стоять близько декількох мільйонів.

події

Час від часу вас просять допомогти випадковим людям. Ці завдання не надто складні, але дохід від їх виконання приємно поповнить ваш віртуальний гаманець. Однак будьте уважні - виконання деяких завдань не принесе грошей, а лише нагородить зіркою розшуку.

незнайомці

Іноді можна зустріти персонажів, позначених знаком питання. Виконання їх доручень також принесе непогані гроші.

гонки

У грі GTA 5 є можливість відчути себе учасником фільму "Форсаж". Беріть участь в гонках на самому різному транспорті та отримуйте приємний гонорар за перемогу.

приховані пакети

Швидше за все, розробники ввели цей спосіб заробітку в гру для того, щоб геймер познайомився з дуже мальовничими локаціями. Невеликі подорожі не тільки порадують око, але і поповнять вашу кишеню. Приємним плюсом пошуку пакетів стане те, що це не бандитизм - переслідувати за це вас не будуть. Однак попередимо відразу - купіть човен, так як 11 з 12 пакетів розташовані в водоймах.

От і все. Як бачите, способів безліч і всі вони не тільки поповнять вашу кишеню, а й допоможуть приємно провести час за улюбленою грою. Хочете - вивчайте локації і збирайте предмети для колекціонування, хочете - займіться бізнесом або грайте на біржі. Одним словом, заняття знайдеться для самого вибагливого гравця.

На цьому наша стаття добігає кінця. Сподіваємося, ми відповіли на питання, як заробити гроші в GTA 5 на Пс3 і ПС4?