Чи шкідливий Wi-Fi?

Привіт друзі! Не повірите напевно, але у мене вдома немає мережі Wi-Fi. Чесне слово 🙂 Хоча у мене і планшет, і ноутбук, але вони поки без інтернету. Тільки один стаціонарний комп'ютер підключений до інтернету.

 

Я вже рік, як збираюся прикупити собі Wi-Fi роутер, але все ніяк не зберуся, весь час щось зупиняє. Спочатку те, що Wi-Fi дуже сильно шкідливий своїм випромінюванням, але це вже якось пройшло. Потім ніяк не міг знайти для нього місце, куди б поставити. Хочеться в коридорі, але тоді і для звичайного ПК доведеться купувати Wi-Fi приймач, в загальному ще не вирішив.

Щось мене не туди понесло, почав уже Вам нав'язувати свої проблеми :). Раз вже стаття називаєтьсяшкідливий Wi-Fi, То це означає, що цього питання я хотів би боковий вівтар найбільше уваги.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Ну напевно кожен, хто встановлює у себе вдома Wi-Fi, задавав собі питання про шкідливість Wi-Fi. Я звичайно ж не вчений, і експерименти в цій області не проводив, але все ж спробую дещо прояснити.

Дивіться також:

  • Чи потрібно вимикати комп'ютер?
  • Як правильно сидіти за комп'ютером
  • Як підключити звичайний (стаціонарний) комп'ютер до Wi-Fi
  • Наскільки складно самостійно встановити Wi-Fi роутер будинку? Все, що потрібно знати перед покупкою Wi-Fi роутера
  • Підключений до чужої, відкритої Wi-Fi мережі. Чи можуть мене знайти і що буде?

Найголовніше, що зараз потрібно розуміти, так це те, що від Wi-Fi нам вже нікуди не сховатися. Ви думаєте, що якщо Wi-Fi роутер у Вас в квартирі не встановлений, то ви не піддаєтеся впливу Wi-Fi на ваш організм? Ага, не тут то було. Візьміть будь-який пристрій з Wi-Fi і проскануйте мережу. Я просто впевнений, що у Вас знайде хоча б одну мережу. Вона звичайно ж швидше за все буде закрита паролем, але вона буде.

Знаю по собі, у мене в квартирі знаходить від 2 до 5 точок доступу. У всіх сусідів уже є Wi-Fi, і вони не паряться про його шкідливість, але зате дбають про безпеку. Все як одна закриті!

Якщо чесно, то я думаю, що мережа Wi-Fi шкідлива для нас не більше ніж наші мобільні телефони, які у нас майже завжди біля вуха.

Якщо Вас цікавить моя думка, то воно таке: Wi-Fi бояться марно, тим більше в наш час, коли він практично всюди і від нього вже не сховатися. В такому випадку відмовляється від все всієї краси Wi-Fi мені здається нерозумно, адже це дуже класна штука. Можна наприклад брати собою в туалет телефон або планшет і в Твіттер сидіти. Чи не в чому собі не відмовляйте!

Так що друзі, я Вам раджу не париться про шкідливість Wi-Fi, тим більше, що вона не доведена. Читав я статті по цій темі, але ніде не побачив точного твердження про шкідливість цієї бездротової мережі. Насправді у Wi-Fi багато плюсів, наприклад можна лежачи в інтернеті посидіти :). Ні-ні, я жартую, читайте про те як правильно сидіти за комп'ютером і дбайте про своє здоров'я. Успіхів!