VPN від HideMy.name анонімний і безпечної доступ до будь-яких сайтів

VPN - три літери, які лякають багатьох. Як правило, більшість користувачів не розуміють: що це, як працює, які відкриває можливості, як налаштувати і т. Д. І в той же час, всі вже напевно знають, що без VPN зараз в інтернеті немає ніякої свободи і гарантій особистої безпеки.

Є дуже багато сайтів, доступ до яких просто заблокований. Як правило, це блокування на рівні провайдерів та географічні обмеження. Тобто, якщо в одній країні доступ до визначені сайтам і онлайн-сервісів заблокований, то з іншої країни вони відкриваються. Так само є багато популярних ресурсів, до яких є доступ тільки з певної країни, або країн. І це все дуже сумно. Чому? Та тому, що інтернет - це вільне середовище. А з такими обмеженнями всесвітня мережа втрачає свою головну фішку.

VPN дозволяє стерти всі ці кордони і прибрати обмеження. Зараз розповім яким чином. Постараюся якомога простіше пояснити, як працює VPN, і для яких цілей можна і потрібно його використовувати.

Розглянемо 2 варіанти:

 1. Підключення без VPN. Коли ми намагаємося відкрити якийсь сайт, то весь трафік в НЕ зашифрованому вигляді проходить через провайдера безпосередньо до сервера, на якому розташований сайт.Ми заходимо на сайти під IP-адресою, який нам видав наш провайдер. З цього IP-адресою сайт (сервер на якому він знаходиться) "розуміє" з якої ми країни. Як в даному випадку працює блокування: або доступ до певного сайту блокується на рівні провайдера, або ж користувач блокується самим сайтом по IP-адресою. Якщо користувачеві з цієї країни заборонений доступ (наприклад, музичний сервіс Spotify можна відкрити тільки з США).
 2. Підключення через VPN. Трафік проходить через провайдера в зашифрованому вигляді (що великий плюс, так як провайдер не бачить якісь ви сайти відвідуєте і інші дані), потім ви з'єднуєтеся з сайтом не безпосередньо, а через сервер VPN-сервісу, який використовуєте. І через IP-адреса цього сервера. А так як цих серверів багато, і в різних країнах, то ми просто змінюємо наше місце розташування в інтернеті. Трафік зашифрований, IP-адреса не наш, і взагалі ми ніби в іншій країні. Наприклад, полетіли ви відпочинуть в Італію. І не можете прожити без популярного сервісу Яндекс.Музика (який доступний тільки з Росії, України та Білорусі). Включили VPN, вибрали в налаштуваннях регіон Росія і слухаємо музику.

Як написано у Вікіпедії, VPN - це віртуальна приватна мережа. Така собі мережу всередині мережі.І вона дає нам можливість шифрувати передану інформацію, змінювати IP-адресу, змінювати своє місце розташування в мережі інтернет.

Для чого можна використовувати VPN:

 • Доступ до сайтів, які недоступні з вашої країни.
 • Анонімність в інтернеті. Зміна IP-адреси та місця розташування.
 • Шифрування трафіку. Не секрет, що провайдер може без проблем дізнатися, які сайти ви відвідуєте, які відео дивіться, чи які завантажуєте файли. А так як трафік через VPN шифрується, то доступу до цієї інформації у провайдера не буде.
 • Можливість економити, просто міняючи своє місце розташування перед тим як відвідувати сервіси з оренди готелів, автомобілів, купівлі квитків і т. Д.

Думаю, що таке VPN і для чого він потрібен - ми з'ясували. Зараз покажу який VPN сервіс краще вибрати, як налаштувати і користуватися.

Який VPN-сервіс вибрати?

Так, є безкоштовні VPN. Але тільки їх плюси на цьому закінчуються. Швидкість, стабільність роботи, безпеку - там все на "безкоштовному" рівні. Та й росте постійно кількість користувачів, від чого дуже сильно страждає стабільність роботи безкоштовних VPN-сервісів. Деякі, наприклад, взагалі не витримали навантаження, яка звалилася на них після блокування Вконтакте, Однокласників, Яндекса і Mail.ru в Україні.

Є платні VPN-сервіси. Їх не багато. А хороших, недорогих і перевірених часом взагалі мало.

Можу порадити HideMy.name. VPN-сервіс, який реально перевірений часом. Раніше він називався HideMe.ru, працює вже більше 10 років. Перерахую основні його фішки і плюси:

 • Найголовніше для нас, це стабільність і безпеку з'єднання через VPN. Хороша швидкість і стабільна робота серверів. З цим у HideMy.name проблем немає. До того ж, у них дуже велика кількість серверів в різних країнах.
 • Адекватні ціни. На момент написання статті, 150 рублів, або 70 гривень на місяць. При покупці підписки на рік. Є система повернення коштів і звичайно ж пробний період. Нижче покажу, як його отримати.
 • Можливість налаштувати VPN-з'єднання практично на будь-якому пристрої. На комп'ютері (Windows, MAC, Linux), планшеті або смартфоні (Android, iOS), SmartTV і навіть на Wi-Fi роутер. На сайті є програми і докладні інструкції по налаштуванню.
 • Можна одночасно використовувати підключення на двох пристроях по одній підписці.
 • Технічна підтримка, яка відповідає 24х7.
 • Приємний, зрозумілий і інформативний сайт. Проста процедура активації пробного періоду, покупки і налаштування VPN з'єднання.

Пропоную перевірити всі на ділі.Якщо є пробний період, то чому б їм не скористатися 🙂

Як спробувати безкоштовно і налаштувати VPN від HideMy.name

Заходимо на https://hidemy.name/ru/vpn/ і натискаємо на кнопку "Спробувати безкоштовно".

Вводимо свою електронну пошту, на яку прийде код активації. Натискаємо на кнопку "Отримати код".

Бачимо повідомлення, що код відправлений. Відразу можемо завантажити програму для роботи через VPN. Для Windows, або інших пристроїв.

Я налаштовую на комп'ютері. Скачав програму і встановив її на комп'ютер. Там все просто. Далі запускаємо програму "HideMy.name VPN" ярликом на робочому столі, копіюємо код, який прийшов нам на пошту і вставляємо його в спеціальне поле, в програмі. Натискаємо кнопку "Увійти". Можна так само відразу включити автозапуск програми.

Вибираємо сервер і натискаємо "Підключитися".

От і все. Тепер всі з'єднання будуть йти через VPN-сервер. Який, до речі, можна в будь-який момент змінити в налаштуваннях програми.

Коли закінчиться пробний період (в програмі вказано, скільки залишилося часу), то можна купити підписку. Можна купити на місяць, щоб ще покористуватися і зрозуміти, чи підходить вам HideMy.name, чи ні. Але на півроку, чи рік купувати набагато вигідніше.Після покупки просто вводимо інший код в програмі і користуємося далі. Точно так же на мобільних пристроях. Потрібно просто встановити додаток і активувати код.

Чим ще може бути корисний VPN і як використовувати його в подорожах?

Використовуючи VPN ви будете завжди мати доступ до своїх улюблених сайтів, навіть якщо вони заблоковані в тій країні, куди ви вирушили. Але це ще не все. Я сам недавно тільки дізнався, що за допомогою VPN можна ще й непогано заощаджувати при покупці товарів в різних зарубіжних інтернет-магазинах, або при купівлі квитків, наприклад.

Як це працює? Беремо якийсь сервіс, наприклад, з бронювання готелів. Заходимо без VPN, під своїм реальним IP-адресою. Задаємо параметри пошуку, і дивимося ціни. Потім, в програмі HideMy.name VPN міняємо сервер. І заходимо вже наприклад з США. Швидше за все, результати пошуку і ціни будуть еже іншими. Так можна дешевше купити квитки, орендувати автомобіль, купити якийсь товар в закордонному інтернет-магазині і т. Д. Просто міняємо своє місце розташування в мережі.

Не рідко, в таких популярних інтернет-магазинах як Amazon, ціна на один і той же товар може змінюватися в залежності від того, з якої країни ви заходите на сторінку товару.А за допомогою VPN змінити країну простіше простого!

Якщо вам потрібен стабільний і недорогий VPN, то HideMy.name хороший вибір. Налаштувати його зможе кожен. Користуватися дуже просто, як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях.

Пробуйте, тестуйте і не забувайте писати відгуки!