Вибір килимка для комп'ютерної мишки

У XXI столітті комп'ютери поширені всюди. Навчання, робота і дозвілля злилися з ними воєдино. Велику частину часу ми проводимо за монітором, а значить, повинні докласти всіх зусиль, для того щоб ці години були проведені з комфортом. Допомогти в цьому може якісний килимок для миші. Як же зробити правильний вибір при такій великій кількості на ринку? Розповімо.

Хоч килимок і не є обов'язковим, підбору цього аксесуара теж варто приділити увагу

зміст

 • 1 матеріали
  • 1.1 пластик
  • 1.2 пробка
  • 1.3 Скло і алюміній
  • 1.4 Гелеві (силіконові)
 • 2 Форма і розмір
  • 2.1 Квадратний (прямокутний)
  • 2.2 Круглі
  • 2.3 Килимки з силіконовою подушкою
 • 3 Дизайн

матеріали

Одним з важливих аспектів у виборі килимка для мишки є матеріал, з якого він зроблений. Від якості матеріалу залежить ціна, зручність використання і термін життя. Який же матеріал оптимальний?

пластик

Килимки цього типу - найпоширеніші на ринку. Є тонким шаром гнучкого пластику і невелику підкладку з гуми низької якості. Яскрава картинка - єдине, що може привернути покупця, але і вона швидко вицвіте. Вони дуже недовговічні - через якийсь час пластик починає відшаровуватися від підкладки, що дуже заважає комфортно користуватися мишкою. Єдиним плюсом буде низька ціна продукту.Оптимальний вибір для офісних працівників.

Покриття із пластику часто можна зустріти в офісах

пробка

Килимки для миші нижнього цінового сегмента зовні схожі на шматок ДСП або спресовані пробки з-під пляшок. Мають все тими ж мінусами, що і пластикові килимки, а також гарантують мозолі на зап'ястях. Рекомендуємо вам всіляко їх уникати.

Виріб з пробки дуже бюджетно

Скло і алюміній

Килимки з цієї категорії ви не побачите на прилавку маленьких комп'ютерних магазинів. Призначені вони виключно для людей, чиє життя тісно пов'язане з ігровою індустрією. Мишки по ним ковзають швидко і точно. Вони самі довговічні, але завжди холодні - що може завдавати деякий дискомфорт при тактильному контакті. В результаті - підійдуть лише для фанатів комп'ютерних ігор, готових заплатити пристойні гроші. Користувачам, далеким від ігор, буде краще розглянути альтернативні варіанти.

Виглядає стильно, чи не так?

Гелеві (силіконові)

Окремо варто розповісти про силіконових килимках. Вони м'які і пластичні, щільно прилягають до столу. Більшість з приємною на дотик поверхнею, яка, на жаль, досить швидко брудниться. Підійдуть для повсякденного використання.

Форма і розмір

Після того як ви визначитеся з матеріалом, оптимальним саме для вас - варто задуматися про вибір форми і розміру килимка.

Квадратний (прямокутний)

Зустрічається всюди. Прямокутна форма зручна і практична. Розмір такого килимка варіюється від невеликого прямокутника до ігрової поверхні, яка може займати велику частину столу.

Круглі

Тип килимків "на любителя". Вони програють в зручності прямокутним, так як за рахунок форми кола зменшується площа робочої поверхні.

Килимки з силіконовою подушкою

Незамінна річ для людей, які більшу частину дня проводять за комп'ютером. М'яка і одночасно пружна подушка допомагає тримати руку розслабленою і знижує напругу на зап'ясті. Єдиним мінусом буде крихкість, тому користуватися ними слід акуратно і намагатися їх не забруднювати.

Подушка допоможе зняти напругу з зап'ястя

Дизайн

Цей пункт входить до статті тільки з тієї причини, що нам хотілося б ще раз підкреслити все різноманіття доступною продукції. Килимок можна підібрати на будь-який смак, а особливо прискіпливий користувач може зробити на замовлення з пріоритетного матеріалу (наприклад, з натуральної шкіри). Любителям пограти з комфортом також надано великий вибір.Існують моделі, розділені на області, з різним ступенем чутливості для різних жанрів ігор.

На цьому наша стаття добігає кінця. Який килимок вибрати - вирішувати вам. Ми лише сподіваємося, що інформація виявилася корисною і допомогла зробити правильний вибір.