Забув пароль облікового запису Майкрософт - що робити?

Якщо ви забули свій пароль облікового запису Майкрософт на телефоні, в Windows 10 або на іншому пристрої (наприклад, XBOX), його порівняно просто відновити (скинути) і продовжувати використовувати свій пристрій з колишньою обліковим записом.

У цій інструкції докладно про те, як відновити пароль Майкрософт на телефоні або комп'ютері, що для цього потрібно і деякі нюанси, які можуть виявитися корисними при відновленні.

Стандартний метод відновлення пароля облікового запису Майкрософт

Якщо ви забули пароль свого облікового запису Майкрософт (при цьому не важливо, на якому пристрої - Nokia, комп'ютер або ноутбук з Windows 10 або щось ще), за умови, що цей пристрій підключено до Інтернету, Самим універсальним способом відновлення / скидання пароля буде наступний.

 1. З будь-якого іншого пристрою (тобто, наприклад, якщо пароль забутий на телефоні, але у вас їсти не заблокований комп'ютер ви можете зробити це на ньому) зайдіть на офіційний сайт https://account.live.com/password/reset
 2. Виберіть причину, по якій ви відновлюєте пароль, наприклад, "Я не пам'ятаю свій пароль" і натисніть "Далі".
 3. Введіть ваш номер телефону або адресу електронної пошти, прив'язаною до облікового запису Microsoft (тобто той E-mail, який і є обліковим записом Майкрософт).
 4. Виберіть метод отримання коду безпеки (у вигляді SMS або на адресу електронної пошти). Тут можливий такий нюанс: ви не можете прочитати СМС з кодом, так як телефон заблокований (якщо пароль забутий на ньому). Але: зазвичай ніщо не заважає тимчасово переставити сім-карту в інший телефон, щоб отримати код. Якщо ж у ви не можете отримати код ні поштою, ні у вигляді СМС, дивіться 7-й крок.
 5. Введіть код підтвердження.
 6. Задайте новий пароль облікового запису. Якщо ви дійшли до цього кроку, то пароль відновлений і наступні кроки не потрібні.
 7. У разі якщо на 4-му кроці ви не можете надати ні номер телефону, ні адреса електронної пошти, прив'язаний до облікового запису Майкрософт, виберіть "У мене немає цих даних" і введіть будь-який інший E-mail, до якого у вас є доступ. Потім введіть код підтвердження, який прийде на цю адресу пошти.
 8. Далі вам доведеться заповнити форму, в якій потрібно вказати якомога більше даних про себе, які б дозволили службі підтримки ідентифікувати вас як власника облікового запису.
 9. Після заповнення доведеться почекати (результат прийде на адресу E-mail з 7-го кроку), коли дані будуть перевірені: вам можуть відновити доступ до облікового запису, а можуть і відмовити.

Після зміни пароля облікового запису Майкрософт, він зміниться і на всіх інших пристроях з цієї ж обліковим записом, які підключені до Інтернету. Наприклад, змінивши пароль на комп'ютері, ви зможете зайти з ним же на телефоні.

Якщо вам потрібно скинути пароль облікового запису Майкрософт на комп'ютері або ноутбуці з Windows 10, то все ті ж кроки можна зробити і просто на екрані блокування, натиснувши "Не пам'ятаю пароль" під полем введення пароля на екрані блокування і перейшовши на сторінку відновлення пароля.

Якщо жоден із способів відновлення пароля не допомагає, то, з великою ймовірністю, доступ до облікового запису Майкрософт у вас втрачено назавжди. Однак, доступ до пристрою можна відновити і завести на ньому інший обліковий запис.

Отримання доступу до комп'ютера або телефону з забутим паролем облікового запису Майкрософт

Якщо ви забули пароль облікового запису Майкрософт на телефоні і його не можна відновити, можна лише скинути телефон на заводські настройки і потім завести новий обліковий запис. Скидання різних телефонів на заводські настройки проводиться по-різному (можна знайти в Інтернеті), але для Nokia Lumia шлях такий (всі дані з телефону будуть видалені):

 1. Повністю вимкніть ваш телефон (довге утримання кнопки харчування).
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення і "гучність вниз", поки не з'явиться знак оклику.
 3. Один по одному натисніть кнопки: Гучність вгору, Гучність вниз, Кнопка живлення, Гучність вниз для скидання.

З Windows 10 простіше і дані з комп'ютера нікуди не зникнуть:

 1. В інструкції "Як скинути пароль Windows 10" використовуйте спосіб "Зміна пароля за допомогою вбудованої облікового запису Адміністратора" до моменту, коли на екрані блокування запускається командний рядок.
 2. За допомогою запущеної командного рядка створіть нового користувача (див. Як створити користувача Windows 10) і зробіть його адміністратором (описано в тій же інструкції).
 3. Зайдіть під новою обліковим записом. Дані користувача (документи, фото і відео, файли з робочого столу) з забутої обліковим записом Майкрософт ви знайдете в C: \ Користувачі \ Імя_старого_пользователя.

На цьому все. Серйозніше ставлення до своїх паролів, не забувайте їх і записуйте, якщо це щось дійсно дуже важливе.