Відновлення видалених файлів в програмі Wise Data Recovery

Продовжуючи писати про безкоштовні програми для відновлення даних, сьогодні зупинюся на ще одному такому продукті - Wise Data Recovery. Подивимося, що він може.

Програма дійсно повністю безкоштовна, в ній немає реклами (крім реклами власного продукту розробника - Wise Registry Cleaner) і вона майже не займає місця на жорсткому диску. Завантажити її можна з сайту розробника (посилання в кінці статті).

Тест відновлення файлів в програмі

У всіх статтях про програми, пов'язані з відновленням даних, я використовую стандартну флешку, на яку в файлової системі FAT32 копіюю певну кількість фотографій і документів, частина з яких відсортовані по папках, потім видаляю все з флешки і, останнім етапом, форматують флешку в NTFS .

Не можна сказати, що описана ситуація є складною в плані тесту роботи програм для відновлення даних, але так як на remontka.pro статті переважно для початківців, а випадкове форматування флешки, плеєра, карти пам'яті або видалення потрібного файлу - це якраз те, що найбільш часто у них відбувається, даний сценарій тестування, думаю, цілком адекватний. (Якщо ви раніше не стикалися з подібними завданнями, рекомендую статтю Відновлення даних для початківців)

Файлів, які можна відновити, що не знайдено

Все описане я виконав і в цей раз, на що програма Wise Data Recovery мені повідомила, що нічого не знайдено. Спробував ще один варіант - просто відформатувати флешку, причому в ту ж файлову систему - знову 0 знайдених файлів.

Видалені файли, які можна відновити

І тільки з просто віддаленими файлами програма впоралася добре - успішно вийшло відновити ці файли, всі вони виявилися в цілості й схоронності.

Додати мені особливо нічого, ось що маємо в підсумку:

  • Якщо ви випадково видалили файл або файли, то можна спробувати їх відновити за допомогою Wise Data Recovery
  • У всіх інших випадках програма не підійде і, наприклад, безкоштовна програма Recuva справляється з описаними вище завданнями куди краще.

Нічого особливого, як бачите, але раптом кому-небудь стане в нагоді. Завантажити Wise Data Recovery можна тут: http://www.wisecleaner.com/wisedatarecoveryfree.html