Відновлення системи в Windows 7. Як зробити відкат системи?

Привіт, статтю про те як включити відновлення системи і як створити точку відновлення, я вже написав. Тепер саме час написати, як зробити відновлення системи в Windows 7, А якщо сказати простіше, то зараз буду писати про те як зробити відкат системи.

Якщо у вас виникла якась проблема з комп'ютером, ну наприклад він став сильно глючить, або що ще гірше взагалі не запускається, то насамперед потрібно пробувати зробити відкат системи, тим самим ми повернемо настройки і системні файли з резервної копії, яка була створена наприклад два дні тому, коли комп'ютер ще нормально працював.

Це хороша можливість швидко полагодити комп'ютер і повернути його в нормальний робочий стан. Я напишу три способи, якими можна зробити відкат в Windows 7.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

  • Перший спосіб: як зробити відкат з-під Windows.
  • Другий спосіб: як зробити відновлення системи з безпечного режиму.
  • Третій спосіб: відновлення за допомогою завантажувального диска з Windows 7.

При відновленні системи ваші особисті файли порушені не будуть.

Відкат системи з-під Windows 7

Цей спосіб стане в нагоді коли комп'ютер включається і працює, не важливо як працює, головне що працює :). Наприклад після установки якоїсь програми, або драйвера, з'явилися проблеми з комп'ютером. Програму ви видалили, а ось проблеми залишилися. В такому випадку відкат системи повинен допомогти.

Робимо так: натискаємо "Пуск" і в рядку пошуку починаємо писати "відновлення". У результатах пошуку знаходимо і запускаємо програму "Відновлення системи".

Відкриється вікно, в якому натискаємо "Далі".

Тепер потрібно виділити точку відновлення до якої ви хочете зробити відкат і натиснути "Далі".

Підтвердженні точки відновлення. Натискаємо "Готово".

Ще одне попередження, тиснемо "Так".

З'явиться вікно з підготовкою до відновлення. Потім комп'ютер перезавантажитися і з'явиться повідомлення про те, що "Відновлення системи виконано успішно".

Якщо це не допомогло вирішити вашу проблему, то спробуйте зробити відкат до іншої точки. На цьому з першим способом можна закінчити.

Відновлення системи з безпечного режиму

Зробити відкат налаштувань і системних файлів можна з безпечного режиму, коли наприклад Windows не завантажується в звичайному режимі. Були випадки, коли мене такий спосіб здорово виручав.

Для початку нам потрібно зайти в безпечний режим, як це зробити я писав в статті Як зайти в безпечний режим Windows. Ну а якщо ви пропустили посилання, то пишу в двох словах, як увійти в безпечний режим Windows 7.

Перезавантажте комп'ютер і як тільки він почне включаться, натискайте F8. З'явиться чорне вікно з додатковими варіантами завантаження. Вибираємо "Безпечний режим" і натискаємо "Enter".

Дивіться також:

  • Як включити (відключити) відновлення системи в Windows 7? Створюємо точку відновлення
  • Як зайти в безпечний режим Windows
  • Помилка при завантаженні Windows 7. Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is ...
  • BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7
  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.

Чекаємо поки комп'ютер завантажиться в безпечному режимі. Далі всі дії майже не відрізняються від відновлення з-під Windows, але напишу ще раз, так на всякий випадок :).

Тиснемо пуск і вводимо "восстано ...", запускаємо утиліту "Відновлення системи".

Так-так я тільки що робив відкат системи, то у мене з'явився пункт з можливістю скасувати відновлення. Вибираємо "Обрати іншу точку відновлення" і натискаємо "Далі" (у вас напевно потрібно буде натиснути просто далі).

Вибираємо точку для відкату і натискаємо "Далі".

Натискаємо на кнопку "Готово".

На ще одне попередження відповідаємо "Так".

Комп'ютер буде перезавантажений і включиться вже в нормальному режимі. Звичайно ж, якщо відкат до попередніх налаштувань допоміг вирішити вашу проблему із завантаженням системи.

Відкат до попередніх налаштувань за допомогою завантажувального диска

Цей спосіб я залишив на десерт, тому-що тут знадобиться завантажувальний диск з Windows 7. Але у цього способу є і плюси. Наприклад, можна зробити відкат, коли навіть безпечний режим не працює, коротше кажучи в найважчих випадках :).

Як я вже писав, потрібен завантажувальний диск з Windows 7, в статті Як записати образ Windows на диск? написано як його створити. Далі в БІОС потрібно виставити завантаження з CD / DVD приводу і завантажиться з інсталяційного диска.

У вікні з вибором мови натискаємо "Далі".

Далі вибираємо "Відновлення системи".

Чи піде пошук встановлених систем. Якщо у вас їх більше ніж одна, то вибираємо потрібну і натискаємо "Далі".

Потім вибираємо "Відновлення системи". Далі весь процес не відрізняється від перших двох способів.

Натискаємо "Далі".Вибираємо точку для відкату і тиснемо "Далі"

У наступному вікні натискаємо кнопку "Готово" і на попередження відповідаємо "Так".Чекаємо поки закінчиться процес відновлення і натискаємо "Перезавантаження".

Витягуємо диск з приводу, і комп'ютер повинен завантажиться звичайним способом. Усе!

На цьому цікавий розповіді про те як відкотити систему можна закінчити :). Начебто все написав, чекаю ваших зауважень і побажань в коментарях. Успіхів!