Відновлення SMS повідомлень на iPhone

Сучасні гаджети - це пристрої, які абсолютно недавно увірвалися в життя людини.

Однак за такий порівняно невеликий період часу, що дорівнює приблизно двом десяткам років, людина настільки прив'язався до мобільних пристроїв, що просто вже не уявляє собі життя без них.

iPhone забезпечує можливість здійснення дзвінка, прийому виклику будь-якого абонента, а, крім цього, гаджет здатний бездоганно приймати і зберігати повідомлення.

Пропали повідомлення? Вирішити проблему легко - про це в нашій новій статті

Незважаючи на це, трапляється так, що деякі важливі СМС з різних причин видаляються. Змиритися з таким "нещастям" досить складно, якщо від такого повідомлення залежить майбутня кар'єра, доля і інші важливі життєві моменти.

Якщо випадково були видалені СМС, що мають особливе значення, користувачеві не стільки важливо розібратися, хто винен в цьому видаленні, скільки зрозуміти, як відновити СМС на айФоні.

зміст

 • 1 Відновлення за допомогою програмних додатків
  • 1.1 Повернення повідомлень через iCloud
  • 1.2 Застосування програмного додатка iTunes
 • 2 Процес відновлення за допомогою сторонніх програм
  • 2.1 Застосування утиліти Data Doctor Recovery - SIM Card
  • 2.2 Застосування утиліти SmartPhone Recovery

Відновлення за допомогою програмних додатків

Не секрет, що багато користувачів, виявивши втрату, спрямовуються миттєво в сервісний центр, вважаючи, що тільки там зможуть повернути вилучені повідомлення.

Це дійсно так, фахівці сервісного центру без проблем зможуть вирішити таку проблему. Однак за таку послугу доведеться розщедритися, іноді на досить пристойну суму.

Важливо розуміти, що сама процедура відновлення нескладна, тому виконати її зможе будь-який власник iPhone, ознайомившись попередньо з інструкцією, як відновити видалені СМС на айФоні.

Існує кілька варіантів, що дозволяють швидко відновити вилучені СМС. Бажано ознайомитися з усіма запропонованими варіантами, а потім вибрати максимально прийнятний спосіб.

Повернення повідомлень через iCloud

Цей спосіб реанімування грунтується на відкат системи до тієї дати, коли на гаджеті СМС ще було присутнє. Безумовно, такий спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо таке резервне копіювання було включено на iPhone.

В цьому випадку бекапи будуть створюватися один раз на добу безповідомлення користувача за умови успішного з'єднання мобільного телефону і комп'ютера, на якому встановлений iCloud.

Слід врахувати, що після видалення повідомлення і подальшої такої синхронізації відновити вилучені СМС вже не вийде.

Отже, якщо ви виявили втрату дуже цінного для вас повідомлення, запустіть хмарне сховище iCloud, після цього треба зайти в меню "Налаштування", перейдіть до підпункту "Основні". Там ви виявите параметр "Скидання", клікніть по ньому.

Якщо ви раніше встановили на свій iPhone пароль, система запросить його ввести, дотримуйтесь цих вказівок. Тепер на екрані з'являться нові пропозиції дій, виберіть пункт "Стерти контент і налаштування", клікніть по цьому пункту.

Відновлення повідомлень через айклауд

Після завершення процедури у вас на руках буде знаходитися гаджет в первозданному вигляді. Саме тепер можна відновити його до того стану, коли бажане СМС знаходилося ще на вашому пристрої.

В налаштуваннях iPhone слід знайти і перейти на рядок "Відновити з копії iCloud". Ця чарівна кнопка дозволить повернути на гаджет весь контент, включаючи і віддалені повідомлення, які були присутні на гаджет в той момент, коли формувався бекап.

Застосування програмного додатка iTunes

Корисно розібратися і в тому, як відновити повідомлення на айФоні, використовуючи програму iTunes.

Програмне додаток iTunes точно також створює автоматично бекапи, як і iCloud. Відмінною особливістю є те, що ці бекапи зберігаються трохи на хмарному сховище iCloud, а на жорсткому диску комп'ютера.

Точно також таким способом вдасться скористатися, якщо користувач заздалегідь про це потурбувався і включив таке резервне копіювання.

Маючи в наявності резервну копію, створену iTunes, кожен зможе відновити повідомлення, які з яких-небудь причин були стерті.

Відкрийте програмний додаток iTunes, за допомогою USB-кабелю підключіть гаджет до ПК. У вікні, перейдіть до вкладки "Огляд", знайдіть там кнопку "Відновити з копії".

За допомогою Айтюнс також можна відкотити систему з резервної копії

Програма запропонує вам вибрати, яку резервну копію вам краще задіяти. Після вибору вам залишається підтвердити своє бажання, натиснувши на кнопку ще раз "Відновити".

При такому автоматичному відновному процесі буде повернений на iPhone весь контент, при цьому прошивка залишиться колишньою.

Процес відновлення за допомогою сторонніх програм

Існують і інші варіанти дій, як відновити видалені повідомлення на айФоні, застосовуючи сторонній софт. Благо, що сучасні програмісти, бажаючи продемонструвати свої таланти, створюють різне ПО, яке здатне виступати в якості успішного інструменту при вирішенні багатьох проблем.

До того ж такий варіант підійде для тих, хто заздалегідь не подбав про включення резервного копіювання ні в програмі iTunes, ні на хмарному сховище iCloud.

Застосування утиліти Data Doctor Recovery - SIM Card

Ця утиліта є відмінним помічником, що дозволяє повернути назад повідомлення, а також записи, які були видалені з телефонної книги.

Для процесу реанімування слід підготувати один з пристроїв:

 • USB-картрідер для читання sim-карт;
 • Phoenix type USB.

Якщо на вашому комп'ютері ще не була встановлена ​​ця утиліта, скачайте її з інтернету, а потім встановіть.

Тепер вимкніть свій гаджет, витягніть свою sim-карту, вставте її в картрідер, який відразу ж підключіть до ПК.

Запустіть на комп'ютері утиліту Data Doctor Recovery. У вікні, клікніть по першій кнопці "Пошук", далі із запропонованих варіантів виберіть, яким чином ви під'єднали sim-карту.

Скористайтеся пошуком для вибору сім-карти

Залишається натиснути традиційну підтверджує клавішу "Ok", після чого запуститься автоматичний процес пошуку віддалених повідомлень і записів.

Коли процес завершиться, вам буде представлений повний список того контенту, який утиліта зможе відновити. Знайдіть серед переліку потрібне вам повідомлення або запис, виділіть їх і потім натисніть "Зберегти". На цьому процес відновлення завершується.

Застосування утиліти SmartPhone Recovery

Ця утиліта супроводжується дивовижною потужністю і багатофункціональністю. Застосовуючи її, вдається відновити не тільки стерті СМС з самого гаджета, але і з програми iTunes, незважаючи на те, що мобільний пристрій після видалення було відключено.

Це дозволяє користувачеві відновити тільки те, що потрібно, а не повністю відновлювати систему.

Отже, спочатку вам також буде потрібно знайти цю утиліту в інтернеті, закачати її на комп'ютер, здійснити інсталяцію.

Після цього підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, запустіть утиліту SmartPhone Recovery.

SmartPhone recovery також дозволяє відновити втрачені повідомлення

У головному вікні утиліти спочатку надійде пропозиція вибрати спосіб відновлення.Ви повинні визначитися, чи бажаєте ви зорієнтувати утиліту на сам гаджет або на програму iTunes. Якщо ви вже визначилися, клікніть по відповідній кнопці, а потім відразу по клавіші "Start Scan".

Після таких ваших дій запуститься автоматичний процес, по завершенні якого з'явиться інформація щодо всіх віддалених повідомлень, які підлягають відновленню.

Клацніть по кнопці "Continue", потім перейдіть на вкладку "Message", встановіть галочки в чекбоксах біля СМС, які ви хотіли б відновити. На підтвердження своїх таких дій натисніть кнопку "Export".

Далі запуститься автоматичний процес, по завершенні якого все бажане буде відновлено в зазначену папку.

Отже, ви змогли переконатися в тому, що процес відновлення не такий вже і складний, тому немає необхідності відвідувати сервісний центр і залишати там свої кровно зароблені гроші.

Слід взяти до уваги і рекомендації користувачів щодо періодичного створення резервних копій свого гаджета. Зокрема, зберігаючи всі дані на хмарному сховище, вам вдасться не тільки відновити якесь повідомлення, а повністю відновити телефонну книгу, весь важливий контент навіть в тих випадках, коли ваш гаджет безповоротно втрачений через поломки, крадіжки та інших причин.