Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4UH підключення, настройка, установка драйвера

Всім привіт! Сьогодні ми поговоримо про дводіапазонного Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4UH. Класна штука для підключення до Wi-Fi мережі в першу чергу стаціонарних комп'ютерів, так як у них зазвичай немає вбудованого Wi-Fi адаптера. Про це я писав у статті як підключити звичайний комп'ютер (ПК) до Wi-Fi мережі. Так само, його можна використовувати з ноутбуком, якщо вбудований адаптер не працює, або його швидкості недостатньо. Так як тільки найновіші моделі ноутбуків комплектуються адаптерами з підтримкою нового стандарту ac, і можливістю підключаться до Wi-Fi мережами на частоті 5 GHz.

Archer T4UH має підтримку стандарту 802.11ac, і звичайно ж може працювати в двох діапазонах (2.4 GHz і 5 GHz). Підключається зі швидкісного USB 3.0. Має антени, які значно збільшують стабільність сигналу. Підключається цей адаптер через USB кабель. Що зручно при підключенні як до ПК, так і до ноутбуків. До речі, працює він як з Windows (7, 8, 8.1, 10), так і з Mac OS і Linux. Докладний огляд адаптера TP-Link Archer T4UH я зроблю в окремій статті.

Це пристрій купують для однієї задачі - підключити комп'ютер до Wi-Fi мережі. Установка і настройка дуже проста. Досить за допомогою USB кабель підключити адаптер до комп'ютера. І якщо необхідно, встановити драйвер з диска, або скачавши його з сайту TP-Link. Так само, є ще утиліта, яка дозволяє управляти підключенням до Wi-Fi мереж.Але вона не дуже потрібна. Адже до Wi-Fi можна підключиться через стандартне меню Windows.

Підключаємо Wi-Fi адаптер

Для початку, просто підключіть TP-Link Archer T4UH до комп'ютера, або ноутбука в USB-порт.

Я перевірив на Windows 7 і Windows 10. У Windows 10 все взагалі дуже чітко. Тільки підключив, система відразу встановила драйвер і можна підключаються до Wi-Fi мережі. У диспетчері пристроїв він виглядає ось так:

Якщо є бажання, можна оновити драйвер, скачавши його з сайту виробника. Нижче я покажу як це зробити.

Не знаю як там буде в Windows 8, немає можливості перевірити. Але, навіть якщо драйвер не буде встановлено автоматично, то його без проблем можна поставити з диска, або знову ж завантажити з сайту TP-Link.

Windows 7 автоматично не визначила адаптер, вискочила помилка:

Але це нормально, потрібно встановити драйвера. Чим ми зараз і займемося.

Встановлюємо драйвер Wi-Fi адаптера TP-Link Archer T4UH

Встановити драйвер можна з диска, який йде в комплекті з адаптером. Там драйвер встановлюється разом з утилітою. У процесі підключення можна вибрати, встановлювати тільки драйвер, або драйвер і утиліту.

Досить вибрати відповідний пункт після запуску диска, і слідувати інструкціям.

Після установки бажано перезавантажити комп'ютер, і можна підключаться до Wi-Fi.

Але не завжди є можливість встановити з диска. Та й на диску може бути застарілий драйвер.Або, наприклад, ви хочете встановити тільки драйвер, без утиліти. В такому випадку, драйві і утиліту, окремо можна скачати з офіційного сайту.

Сторінка з завантаженнями для TP-Link Archer T4UH: http://www.tp-linkru.com/download/Archer-T4UH_V1.html

Перейдіть по посиланню, і в першу чергу виберіть апаратну версію свого адаптера. У мене Ver: 1. Подивитися апаратну версію можна знизу самого адаптера, на наклейці.

Далі переходимо на вкладку "Драйвер", або "Утиліта".

Вибираємо необхідний драйвер і викачуємо його. В описі все вказано. Для якої операційної системи підходить драйвер, версія, розмір файлу і т. Д.

Драйвер буде завантажений в архіві. Папки з архіву потрібно витягти. Потім зайти в диспетчер пристроїв, натиснути правою кнопкою на адаптер (швидше за все, він буде як "невідомий пристрій"), і вибрати "Оновити драйвери ...".

Далі потрібно вибрати "Виконати пошук на цьому комп'ютері" і вказати шлях до папки з драйверами.

Система встановить драйвера і все запрацює. І ви зможете підключити свій комп'ютер до Wi-Fi мережі. Інструкція для Windows 7 знаходиться тут.

Якщо залишилися якісь питання, то залишайте їх у коментарях.