Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4UH огляд та відгуки

Привіт! Сьогодні я вирішив зробити невеликий огляд Wi-Fi адаптера TP-Link Archer T4UH. В кінці статті залишу свій відгук, ну і сподіваюся на відгуки тих людей, які вже купили і користуються даними адаптером. Буває, що після установки Wi-Fi роутера відразу виникає питання як підключити до інтернету стаціонарні комп'ютери. Особливо, якщо роутер встановлений далеко від комп'ютера. Не завжди є можливість прокласти мережевий кабель. А ПК, як правило, не мають вбудованого адаптера. Як на ноутбуках, смартфонах і т. Д. Тому, можна просто купити зовнішній, або внутрішній Wi-Fi адаптер. Більш докладно про це я писав у статті: як підключити звичайний комп'ютер (ПК) до Wi-Fi мережі. Archer T4UH можна без проблем використовувати і з ноутбуками. Якщо, наприклад, вбудований адаптер зламався, або вам недостатньо його можливостей (наприклад, немає підтримки Wi-Fi 5G).

Як я зрозумів, модель Archer T4UH може бути ще в чорному корпусі. Можливо, цей залежить від країни, в яку поставляється адаптер. Свій Archer T4UH я вже підключив до стаціонарного комп'ютера, все налаштував, і звичайно ж написав про це в статті: Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T4UH: підключення, настройка, установка драйвера. Налаштування дуже проста, особливо в Windows 10. Навіть не довелося драйвера встановлювати.З MAC OS теж працює.

TP-Link Archer T4UH - двохдіапазонний адаптер. Це означає, що він може працювати на частоті 5GHz, і на новому стандарті 802.11ac. Швидкість з'єднання може бути дуже високою, до 1200 Мбіт / с. До 867 Мбіт / с на частоті 5 GHz, і до 300 Мбіт / с на частоті 2.4 GHz.

Особливості Archer T4UH:

  • Робота в двох діапазонах 2.4 GHz і 5 GHz.
  • Висока швидкість з'єднання.
  • Підключається адаптер зі швидкісного USB 3.0.
  • Зовнішні антени для кращого прийому і передачі сигналу.
  • Цікавий дизайн і хороша якість збірки.

Чи не найдешевший Wi-Fi адаптер, але з цими характеристиками він один з кращих на ринку.

Огляд TP-Link Archer T4UH

Поставляється адаптер в невеликій коробці.

В комплекті сам адаптер, USB-подовжувач (без якого адаптер не підключений), інструкції і диск з драйверами.

Практично весь адаптер виконаний з білого глянсового пластика. Збірка хороша. Є кнопка WPS (для швидкого налаштування захищеного з'єднання), зелений індикатор роботи і роз'єм для підключення USB кабелю.

А ще він вміє ходити 🙂

Знизу є гумові ніжки, завдяки яким адаптер впевнено стоїть на столі.

Відгуки

Мені адаптер сподобався за всіма пунктами. Добре виглядає, зручне підключення через подовжувач, швидке налаштування, висока швидкість і добре ловить сигнал. Для ПК це взагалі відмінний варіант. Для ноутбука можна підшукати більш компактні варіант. Якщо для вас це важливо.

Подивився в інтернеті відгуки про TP-Link Archer T4UH, якихось особливих проблем і недоліків немає. Все відмінно працює. Багато пишу саме про хорошому посилення сигналу. Наприклад, якщо у вас дуже поганий сигнал Wi-Fi, то швидше за все Archer T4UH зможе його посилити.

Якщо ви вже користуєтеся даними адаптером, то не забудьте залишити про нього відгук у коментарях. Всього доброго!