Записуємо розмови в Skype та інших VoIP месенджерах за допомогою VoiceSpy

Часто виникає необхідність записати розмову через Skype, або інший месенджер. У цій статті, я розповім про програму VoiceSpy, яка вміє це робити. Вона вміє не просто записувати розмови, а при необхідності робити це приховано від очей користувача. Так, підслуховувати недобре, але ж різні ситуації бувають 🙂

Та й не обов'язково записувати чужі розмови. За допомогою VoiceSpy можна записати свою розмову. Навіщо? Наприклад, ви замовили якусь консультацію по Skype, записуємо її, і потім можна буде прослухати отриману інформацію. Інтерв'ю або подкаст записати. Способів застосування дуже багато.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Я думаю, що не потрібно пояснювати що і для чого. Якщо ви шукаєте програму для запису розмов, то, швидше за все, вже знаєте, як будете її використовувати. Давайте краще більш детально розглянемо VoiceSpy.

Програма вміє вести запис розмови в Skype, ICQ, QIP Infium, Yahoo messenger та т. Д. Як я вже писав, вона вміє це робити в прихованому режимі. Це означає, що досить запустити програму, включити автоматичну запис, і вона буде записувати всі розмови, і зберігати їх на комп'ютері в .mp3 файл, відправляти на e-mail, або по мережі. І все це непомітно для користувача.Ви самі, вручну, можете включати запис коли вам це потрібно.

Програма платна, але перевірити її в роботі можна безкоштовно. Там просто обмеження на запис в 4 хвилини, і нагадування про те, що ви використовуєте пробну версію. Можна відразу завантажити і перевірити програму в роботі, або дивіться мою інструкцію по роботі з програмою VoiceSpy.

Використовуємо VoiceSpy для запису розмови по Скайпу

Як завжди, завантажувати програму раджу з офіційної сторінки http://voicespy.ru/download_voicespy. Натисніть на посилання voicespy.exe. І збережіть інсталяційний файл на комп'ютер.

Що б встановити програму, просто запустіть файл install.exe.

Натисніть на кнопку "Завантажити та встановити“.

В процесі установки з'явиться вікно, в якому потрібно буде вибрати між адміністраторській установкою і клієнтської. В чому різниця? Коли ви оберете адміністраторська, То будуть встановлені всі ярлики від програми, вона буде видна в меню Пуск і в видаленні програм. Якщо ви хочете записувати свої розмови, або просто перевірити програму, то цей тип установки вам підійде.

Клієнтська установка, це коли програма встановиться, її практично ніде не буде видно. Чи не буде ярликів, пунктів в панелі видалення програм, можна навіть папку з програмою приховати. Управління програмою можна буде викликати тільки спеціальним сполучення клавіш.

Головне вікно програми виглядає ось так:

Для того, що б почати запис розмови (не приховати запис), досить натиснути на кнопку "включити запис". Програма відразу почне записувати.

Можна встановити галочку біля пункту автоматичний запис. Це означає, що VoiceSpy автоматично почне запис розмови, як тільки вам хтось подзвонить, чи ви зателефонуєте.

Дивіться також:

  • Як записати диск - для новачків
  • Як записати образ Windows на диск? Створюємо інсталяційний диск з Windows 7 (XP, Vista, 8)
  • Слухаємо онлайн радіо і записуємо музику в mp3 за допомогою програми Radiocent
  • Skype (Скайп): як встановити та зареєструватися?
  • Стеження за комп'ютером через програму NeoSpy

Якщо ви включите автоматичну запис, то в Скайпі потрібно буде дати дозвіл.

Що б обійтися без дозволів, в налаштуваннях програми VoiceSpy, на вкладці автоматичний запис, Потрібно встановити галочку біля "Використовувати Skype для автовизначення дзвінка" (для прихованого запису це важливо).

Щоб зупинити запис, натискаємо на кнопку "зупинити запис"(Або запис автоматично зупиниться після завершення дзвінка, якщо активовано режим автоматичного запису).

Ми можемо прослухати саму запис.Досить просто натиснути на кнопку "відкрити записи". Відкриється папка, в якій досить відтворити потрібний .mp3 файл. До речі, на початку запису створюється скріншот робочого столу, який так само можна знайти в папці з аудіо-файлами.

Ось власне і весь процес. Що б непомітно для користувача вести запис розмов, досить встановити галочку автоматичний запис, І натиснути на кнопку "Фоновий режим". Програма повністю пропаде. Для того, що б викликати її, потрібно натиснути клавіші Shift + Ctrl + V, Або командою voicespy (Через Win + R).

Давайте ще коротко пройдемося по налаштуваннях. Натисніть на кнопку "налаштування“.

Там, як я вже писав вище, можна змінити налаштування автоматичного запису. на вкладці Системні налаштування, Можна змінити комбінацію клавіш, або команду для виклику програми. Встановити пароль на доступ до адміністраторській частини програми, встановити автозапуск, відключити створення скріншотів, вибрати джерело запису і відтворення звуку.

на вкладці якість запису, Можна налаштувати якість запису 🙂 (там щось міняти не обов'язково). Ще цікава вкладка, це Відправлення звітів. Там можна налаштувати відправку звітів на електронну пошту, в аккаунт VoiceSpy, в мережеву папку, або на FTP сервер.

А на вкладці застарілі записи, Можна включити видалення записів, які старше, наприклад десяти днів.

Післямова

Відмінна програма, яка повністю справляється зі своїми завданнями. Раджу скачати і спробувати. Якщо сподобається, то можна і купити. Варто програма недорого.

Цікаво буде побачити ваші відгуки про програму VoiceSpy в коментарях до цієї статті.