Заправка картриджа для Canon i-SENSYS LBP7018C

Як відомо, друкують пристрої не розміщують нескінченними запасами чорнила, і їх треба періодично поповнювати. З принтером Canon i-SENSYS LBP7018C зробити це буде порівняно просто. Але краще не братися за справу, будучи непідготовленим або зовсім не маючи навичок збору / розбору подібної техніки.

Заправити картридж для Canon i-SENSYS LBP7018C можна самостійно.

Контейнером для фарби в принтерах є картридж. Це така касета циліндричної форми, яка розташовується усередині принтера. Всього їх в LBP7018C чотири штуки. Кожна відповідає за один колір: Magenta, Cyan, Yellow, Key color - фіолетовий, блакитний, жовтий, чорний. Ці кольори необхідні для створення всіх подальших в системі, званої CMYK. Кожен картридж має свій чіп - він містить інформацію про роботу пристрою.

Перейдемо від теорії до практики. Перед тим як зробити заправку картриджа, очевидно, що його потрібно витягти з принтера.

витяг картриджів

У принтері Canon i-SENSYS LBP7018C процес вилучення касет з чорнилами автоматизований. Вам не потрібно буде користуватися викруткою, щоб дістатися до картриджа, для цього навіть є спеціальна кнопка. Вона розташована поруч з кнопкою включення і має вигляд невеликої кошика.Тиснемо її і утримуємо - принтер сам буде подавати по черзі картриджі, нам потрібно тільки після кожного натискання їх витягати, піднімаючи кришку.

заправка

Переходимо безпосередньо до заправки. У цій моделі використовується картридж Canon 729. Він, до речі кажучи, підходить не тільки для принтера LBP7018C і для деяких інших, а також взаимозаменяем з картриджем HP 126A.

Найважливіше - не переплутати кольори: заправляти касету з чорною фарбою потрібно саме чорної. Кожна з них маркована: K - чорний, C - блакитний, Magenta - фіолетовий, Y - жовтий.

 1. Розбирання починаємо з однієї з крайніх сторін. Біла - ліва, чорна - права.
 2. На білій стороні відкручуємо два гвинти за допомогою спеціальної хрестової викрутки і знімаємо кришку. Утримуємо картридж горизонтально, щоб не прокидався залишковий тонер.
 3. Аналогічно знімаємо праву кришку. На ній розташовується пружина, знімати її не треба, а от втрачати ні в якому разі не можна.
 4. Знімаємо з правого боку білі шестерінки, потім відкручуємо гвинт, який ховається під ними. Тепер відділяємо цю деталь від корпусу.
 5. Ми отримали доступ до основних частин. Дуже акуратно знімаємо гнучке лезо, щоб не деформувати його.Знімається воно після відкручування ще двох болтів по краях.
 6. Акуратними рухами знімаємо дві резиночки по краях тонера (спейсери), натягнуті на металевий стрижень.
 7. Після цього можна висипати з циліндра (бункер) залишився тонер, а заодно почистити нішу від залишків.
 8. Тепер заправляємо тонером очищену порожнину.
 9. Ролик перенесення перед установкою назад краще протерти спеціальними безворсовими серветками. Після цього закріплюємо його назад і надягаємо гумки (спейсери).
 10. Закріплюємо лезо. Необхідно залишити зазор 1,8 мм. Для цього підійдуть прошарку дозуючого леза.
 11. Потім встановлюємо вал переносу, а зверху кришку. З лівого боку стоїть змастити контакти спеціальним мастилом.
 12. Робимо перші чотири пункти в зворотному порядку.
 13. Заправка закінчена.

В кінці всієї процедури необхідно замінити чіп. Для цього акуратно відкріпляли старий і приклеюємо новий чіп за допомогою клейового пластика. Робити це потрібно дуже обережно, щоб деталь встала в точності на своє місце.

Як бачите, заправка картриджа - досить складний процес, який вимагає наявності певного досвіду, а також арсенал зі спеціальних інструментів:

 • набір спеціальних викруток (хоча часто використовується лише хрестова);
 • щіточка;
 • пінцет;
 • паяльник для роботи з термоклеем;
 • шило;
 • новий чіп;
 • термоклей або клейовий пластик;
 • струмопровідна мастило;
 • набір чорнила для заправки;
 • вакуумний пилосос для видалення залишкового тонера;
 • безворсовие серветки;
 • прошарку для леза.

В цілому заправка картриджа для принтера не такий складний процес. Однак він вимагає також наявності чистого освітленого місця, терпіння і ретельності. Пробуйте і у вас вийде!