Запис дзвінка в iPhone

У деяких користувачів виникає необхідність в запису телефонних дзвінків і власники айфонів не виняток. Ситуації бувають різні і в деяких випадках така можливість зовсім не буде зайвою. Смартфони від компанії Apple мають досить широкий функціонал, і в айФоні кожен користувачів знайде додаток практично на будь-який випадок в житті. Але як йдуть справи із записом дзвінків в "яблучних" девайсах? У цій статті розберемося, як записати розмову на iPhone і чи можна, взагалі, це робити. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Перш за все потрібно знати, що вести повноцінну запис телефонних розмов на iPhone не вийде. Вірніше, це можливо для пристроїв, на яких встановлено Jailbreak, тобто тільки для зламаних айфонів. Причиною цього є той факт, що закони США забороняють вести запис телефонної розмови, не повідомивши про це другого учасника бесіди. Тому необхідною функції або утиліти ви не знайдете ні в самому айФоні, ні в офіційному магазині додатків AppStore. Однак, якщо ви зламували свій телефон, то ви зможете знайти і встановити відповідні додатки.

Знайти записуючі додатки в офіційному AppStore можна, але їх можливості будуть урізані.Як варіант, ви можете завантажити "iPhoneRecorder". Крім можливості запису телефонних дзвінків (правда, виключно вихідних), утиліта має відмінний диктофон.

Інший варіант - програма GoogleVoice. Після того як ви скачаєте і встановіть цю програму, перейдіть на його сайт і відкрийте розділ налаштувань. Виберіть додатковий розділ "Дзвінки" і відзначте пташкою однойменний пункт. Після цього ви зможете записувати розмову по телефону, натиснувши "4" на віртуальній клавіатурі. Однак, ця програма має істотний недолік - після натискання клавіші "4" ви і ваш співрозмовник почуєте повідомлення про те, що розмова записується. Якщо нікого з учасників ця обставина не бентежить, прослухати всі записи можна буде на сайті GoogleVoice.

Google Voice

У разі, якщо ви зламували свій Айфон, можна знайти додаток без будь-яких обмежень. Щоб зробити це, зайдіть в Cydia і перевірте підключення, перейшовши за цим посиланням http://cydia.xsellize.com. Далі, введіть в пошуку "AudioRecorder". Скачайте додаток з відповідною назвою. Ця утиліта жодним чином не буде вас обмежувати, але майте на увазі, що в ряді країн вести запис телефонних розмов забороняється законом, а вся відповідальність знімається з авторів цієї програми. Тому все, що ви будете робити з цією програмою, виключно на ваш страх і ризик.

AudioRecorder

У AudioRecorder вести запис можна як в автоматичному, так і в ручному режимі. При виборі автоматичного режиму вам не потрібно буде нічого натискати, програма буде все робити за вас кожен новий дзвінок. Також майте на увазі один момент - програма AudioRecorder може працювати тільки з однією лінією, тому, якщо у вас йде запис, а в цей момент надійшов дзвінок по другій лінії, відповідати не рекомендується.

Як бачите, технічно в цьому немає нічого складного. Всі складності виняткового морального і юридичного характеру. Перш ніж здійснювати подібні дії, ретельно все обміркуйте і вирішите чи варте воно того.

Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття, діліться з іншими користувачами власним досвідом вирішення подібних проблем і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.