Вимкнення Айфона без кнопки або з непрацюючим сенсором

зміст

 • 1 Як просто вимкнути Айфон?
 • 2 Якщо не працює кнопка блокування
 • 3 Якщо не працює сенсорний екран
 • 4 Підведемо підсумки

Як просто вимкнути Айфон?

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами дізнаємося, як вимкнути Айфон, якщо не працює сенсор або кнопка блокування. Природно, такі випадки часто трапляються з користувачами. Буває, що пристрій просто-напросто зависло і не реагує на натискання по дисплею. Або після невдалого падіння перестала відповідати кнопка для виключення апарату. Але поспішаємо вас порадувати: в будь-якому випадку можна без проблем відключити харчування яблучного смартфона.

Для початку трохи освіжимо пам'ять і згадаємо, як вимкнути iPhone стандартним способом:

 1. Візьміть апарат в руки і затисніть клавішу блокування протягом декількох секунд.
 2. З'являться два перемикача: нагорі і внизу екрану. Один служить для відключення живлення гаджета, а інша для скасування операції відповідно.
 3. Переведіть кнопку в праве положення за допомогою відповідного свайпа на верхній панелі і дочекайтеся, поки пристрій повністю відключиться. Готово!

Якщо не працює кнопка блокування

Що ж робити тим людям, у кого не працює кнопка? Спосіб, описаний вище,в такому випадку абсолютно не підходить: якщо довго утримувати непрацюючу клавішу, то нічого не станеться. Тоді робимо наступне:

 • Перейдіть в меню налаштувань апарату і натисніть на вкладку "Основні".
 • Трохи перегорніть вниз і знайдіть пункт, який називається "Універсальний доступ". Клацніть по ньому.
 • У списку нам буде необхідно встановити AssistiveTouch, яка знаходиться в блоці фізіології і моторики.
 • Перемкніть повзунок в активне положення, яке відзначається зеленим кольором, щоб активувати цю функцію AssistiveTouch.

включення AssistiveTouch

 • З цього моменту на вашому екрані буде доступна нова сенсорна клавіша, при натисканні на яку відкриваються додаткові функції.
 • Перейдіть в основне меню з допомогою кнопки "Додому". Тепер натисніть на кнопку AssistiveTouch і виберіть пункт "Апарат".
 • Далі, в новому вікні натисніть і утримуйте кнопку "Блокування екрану" до тих пір, поки не з'явиться меню для виключення (другий пункт попереднього блоку).
 • За допомогою вже знайомого вам свайпа можете вимкнути Айфон без кнопки блокування. Готово!

Але тут виникає мимовільне запитання: а як же включити такий апарат? Кнопка-то ж не працює,а Assistive Touch не працює в вимкненому стані! Насправді рішення дуже просте: підключіть свій пристрій або до зарядки, або до програми iTunes на комп'ютері або ноутбуці. В такому випадку гаджет включиться в нормальному звичайному режимі.

Якщо не працює сенсорний екран

Тепер поговоримо про той випадок, якщо не працює сенсор. Найчастіше це відбувається через апаратного або програмного збою. Вам необхідно уточнити природу цієї проблеми для її правильного вирішення. Після опису способу, ми вам розповімо чому. Отже, як же вимкнути Айфон, якщо не працює сенсор?

 • Візьміть його в руках і одночасно затисніть кнопку блокування та клавішу "Додому". Утримуйте їх натиснутими, поки не згасне екран смартфона. Якщо ви використовуєте сьомий Айфон, то замість кнопки "Додому" ви будете використовувати клавішу зменшення гучності.

Затисніть кнопку блокування та клавішу "Додому"

 • Потім відпустіть їх. Тоді повинен з'явиться логотип Apple.
 • Після цього на пару секунд затисніть клавішу блокування для включення Айфона.

Описаний метод є способом для примусового перезавантаження яблучного пристрої. Він застосовується тільки в тих випадках, коли інші методи безсилі.Тому його використання не рекомендується робити часто. Якщо ваш екран поламався, то віднесіть його терміново до спеціалізованого сервісного центру, де вам зможуть його замінити.

Ще одним дуже простим і нешкідливим способом для виключення iPhone без кнопки є просте очікування. В голові відразу виникає питання: яке очікування? Вам просто потрібно буде дочекатися, поки у вашого яблучного пристрої сяде зарядка, і він вимкнеться самостійно. Тоді вам не доведеться робити жорстку перезавантаження смартфона, як було описано вище.

Підведемо підсумки

Сьогодні ми з вами дізналися, як можна вимкнути Айфон, якщо не працює сенсор або кнопка блокування. У першому випадку вам потрібно буде активувати функцію Assistive Touch, а в другому або дочекатися, поки сяде зарядка на вашому гаджеті, або вдатися до примусової перезавантаження телефону. Сподіваємося, що у вас все вийшло. Розкажіть в коментарях, який спосіб допоміг саме вам!