Вимкнення або перезавантаження телефону з незнімним акумулятором

Техніка міцно увійшла в наше життя, але улюблені гаджети періодично не позбавлені збоїв. У будь-який момент можливо зависання комп'ютера, смартфона або інших повсякденних девайсів. В такому разі не варто панікувати або засмучуватися - досить слідувати нескладним інструкції по роботі з гаджетами різних виробників.

Звичайно, оптимальний варіант для перезавантаження - знімна батарея. В такому випадку особливих премудростей не потрібно - досить лише дістати батарею і потім помістити її назад. Оскільки при добуванні батареї гаджет автоматично вимикається, а після установки акумулятора назад можна знову включити смартфон.

Але сьогодні особлива мода характерна для смартфонів з незнімними батареями - тому така маленька хитрість зі зняттям батареї нам уже не допоможе. Але насправді і тут не повинно виникати жодних складнощів, якщо знати правильний порядок дій.

Звісно гаджета - допустиме явище, тому боятися проблеми не варто, просто потрібно знати спосіб її вирішення. У своїй статті ми розглянемо дієві способи екстреного виключення, якщо дістати акумулятор неможливо.

зміст

 • 1 Що значить незнімний акумулятор на смартфоні
  • 1.1 Як вимкнути телефон з незнімним акумулятором - секрети роботи з Apple iPhone
  • 1.2 Завис телефон з незнімним акумулятором - що потрібно знати про девайсах Sony
  • 1.3 Як перезавантажити смартфон з незнімним акумулятором для власників HTC
  • 1.4 І корисна інформація для власників гаджетів Samsung
  • 1.5 Як вимкнути смартфон з незнімним акумулятором для інших моделей

Що значить незнімний акумулятор на смартфоні

Перш за все, варто розглянути питання - що значить незнімна батарея в телефоні. Як можна зрозуміти із самої назви - це інтегрований акумулятор, який можна самостійно дістати.

Телефон з незнімним акумулятором

Сьогодні гаджети з такою батареєю міцно вкоренилися на світовому ринку мобільних пристроїв. Колись заради компактності і краси своїх девайсів такий підхід починала використовувати компанія Apple, а з часом тенденцію підхопили багато конкурентів.

Принцип роботи з подібним акумулятором дозволяє зробити сам девайс набагато компактніше, вишуканіше, з підвищеною герметичністю конструкції, краще захищаючи внутрішні елементи від впливу пилу, вологи і механічних пошкоджень.

Як вимкнути телефон з незнімним акумулятором - секрети роботи з Apple iPhone

Протягом декількох секунд одночасно утримуйте кнопку включення і кнопку Home. Завдяки такому способу активуєте екстрену перезавантаження гаджета, при цьому вдасться зберегти всі свої дані. Також подібне виключення не супроводжується скиданням налаштувань, що вигідно відрізняє спосіб від більш кардинальних рішень.

Одночасно утримуйте кнопку включення і кнопку Home

Завис телефон з незнімним акумулятором - що потрібно знати про девайсах Sony

У деяких моделях Sony кришку можна зняти. У такому випадку після зняття кришки досить знайти кнопку Power Off - затискаємо її тонким предметом і тримаємо.

Натискаємо на кнопку Power Off тонким предметом

При роботі з незнімної кришкою одночасно затискаємо гойдалку гучності вгору і кнопку включення. Цей метод теж перевірений на практиці і відразу вимикає пристрій.

Як перезавантажити смартфон з незнімним акумулятором для власників HTC

Тут теж особливих проблем боятися не потрібно. Тим більше можна скористатися відразу двома ефективними способами на вибір - затримуємо кнопку включення до перезавантаження.Або ж одночасно затискаємо гойдалку гучності вгору і кнопку включення.

І корисна інформація для власників гаджетів Samsung

Кнопку включення затискаємо приблизно на 10-20 секунд. Коли відчуєте вібрацію, можна сміливо відпускати - гаджет "пішов" на перезавантаження.

Затискаємо кнопку включення

Як вимкнути смартфон з незнімним акумулятором для інших моделей

Також не будемо забувати про інших виробників. У тому числі можна згадати про моделі Explay, LG, Phillips і ряду інших компаній. Насправді у них принцип перезавантаження практично завжди ідентичний - просто затримуємо кнопку включення. Якщо цей спосіб не допоміг, одночасно затискаємо кнопку включення телефону і гойдалку гучності (вниз або вгору).

Насолоджуйтесь світом цифрових технологій і роботою з улюбленими гаджетами - ми ж будемо допомагати в цьому і публікувати корисні поради для роботи з мобільними девайсами. Разове або рідкісне "зависання" не представляє собою серйозну проблему, досить лише скористатися нашими інструкціями. Але при регулярному появі подібної проблеми все ж рекомендуємо звернутися до фахівця, віддавши девайс на діагностику - щоб не втрачати свої дані в самий невідповідний момент в разі "зависання".