Вихід з облікового запису Гугл на Андроїд видалення, зміна пароля або скидання налаштувань?

Як вийти зі свого облікового запису Гугл на Андроїд, якщо ви більше не збираєтеся ним користуватися? Хороше запитання - в настройках немає нічого, схожого на кнопку виходу. Зазвичай вона і не потрібна: залогінився під обліковим записом і працюєш, поки телефон живий.

Однак відсутність конкретної кнопки ще не говорить про те, що такої можливості немає. Ви можете вийти з облікового запису, але для цього доведеться його видалити. Як це правильно зробити, ми зараз розберемося.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Вихід з облікового запису

Ми вже знаємо, що зі свого облікового запису Google на Android не можна вийти. Можна лише видалити його з телефону. При цьому сама обліковий запис залишиться недоторканою: вона видаляється лише через сервіси Google. Тому не переживайте, дані нікуди не пропадуть, якщо вони були синхронізовані. Як тільки ви введете логін і пароль свого облікового запису Google на іншому телефоні, синхронізована інформація знову стане доступною.

Але не будемо відволікатися на синхронізацію, це окрема тема. Зосередимося на видаленні облікового запису Гугл:

 1. Відкрийте налаштування.
 2. Перейдіть в розділ "Акаунти". На деяких лаунчер він представлений не як окремий розділ, а як підзаголовок в головному меню налаштувань. У мене є і розділ "Аккаунт", і окремий пункт Google - в такому випадку треба заходити в "Акаунти".
 3. Оберіть обліковий запис Google.
 4. Переконайтеся, що дані синхронізовані, якщо не хочете втратити важливу інформацію.
 5. Розкрийте додаткове меню (три точки в правому куті) і натисніть "Видалити акаунт".

Якщо ви не впевнені, що вся інформація була збережена на серверах Google, то перед видаленням натисніть "Синхронізувати". Після цього можна спокійно прати профіль разом з усіма контактами та іншими даними. Так, контакти, які ви зберігали в облікового запису Google, пропадуть з телефону. Але залишаться в хмарному сховищі, так що ви їх не втратите.

Додавання іншого облікового запису

Ви прекрасно уявляєте, що таке Android без прив'язки Google-профілю: половина функцій недоступна, неможливо користуватися. Тому після видалення облікового запису обов'язково з'явиться необхідність додати ще один акаунт. Зробити це можна через Play Market:

 1. запустіть Play Market.
 2. Зачекайте, поки він повідомить про те, що у вас немає Гугл-профілю.
 3. натисніть "Додати існуючий" або "Створити новий", В залежності від того, чи є у вас інший аккаунт.
 4. Введіть ідентифікаційні дані, щоб авторизуватися на пристрої.

Є й інший спосіб: повернутися в розділ "Акаунти" в налаштуваннях Android і натиснути на плюс "Додати". Далі залишиться тільки вибрати Google і ввести e-mail з паролем. Не забудьте після додавання нового облікового запису заново налаштувати Play Market, щоб програми не оновлювалися автоматично.

Дивіться також:

 • Як перенести контакти з Android (Google Контакти) в новий телефон на Windows Phone 8?
 • Копіювання контактів з Android на Android: швидко і без клопоту
 • WhatsApp для комп'ютера: 2 варіанти використання мобільного мессенджера на ПК
 • Як відновити контакти на Андроїд
 • Як розблокувати екрану на Андроїд

Зміна пароля

Відключити телефон від облікового запису Google можна і віддалено: для цього достатньо змінити пароль облікового запису. Операція виконується через будь-який браузер на пошті Gmail.

 1. Запустіть будь-який браузер.
 2. перейдіть на сайт google.com.
 3. Авторизуйтесь під тим обліковим записом, який доданий в налаштування Android.
 4. Розкрийте головне меню і перейдіть в додаток "Мій аккаунт".
 5. У розділі "Безпека і вхід" натисніть "Вхід до акаунту".
 6. Оберіть "Пароль". Знову авторизуйтесь, щоб підтвердити, що ви знаєте пароль.
 7. Введіть новий код доступу та натисніть "Змінити".

Тепер в ідентифікаційних даних облікового запису буде один пароль, а в налаштуваннях профілю Google на Android - інший. Це призведе до того, що ви автоматично разлогінітесь на телефоні / планшеті. Щоб знову підключити учетку Google, необхідно ввести новий пароль, який ви встановили через додаток "Мій аккаунт".

Скидання налаштувань (оптимальний варіант при продажу старого телефону)

Якщо ви хочете видалити акаунт Google, тому що продаєте телефон, то набагато безпечніше очистити пристрою від інформації через скидання налаштувань або Hard Reset. Виконати його можна стандартними засобами Android:

 1. Відкрийте Налаштування Android.
 2. Перейдіть в розділ "Відновлення і скидання".
 3. виконайте резервне копіювання даних, Якщо не хочете їх втратити. Зверніть увагу, що ви можете зберегти резервну копію на той акаунт, який використовується в даний момент, або створити інший обліковий запис.
 4. Після створення резервної копії перейдіть до скидання налаштувань.

Пам'ятайте, що при скиданні налаштувань будуть видалені всі дані з внутрішньої пам'яті, в тому числі облікового запису Google, облікові записи інших сервісів і месенджерів, додатки, фотографії, музика, контактів та іншої інформації.Якщо ви створили резервну копію, то небезпеки немає: при додаванні аккаунта на інший телефон збережена інформація стане доступною після синхронізації.

Виконати Hard Reset можна і без входу в систему: наприклад, через Recovery Menu, режим відновлення Meiz або інженерне меню Xiaomi. Але ці способи виправдано застосовувати тільки в тому випадку, якщо у вас немає доступу до системи. Автор ще рекомендує:
 1. Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV
 2. Очищення пам'яті на Android: перевірені способи
 3. Калібрування акумулятора ноутбука
 4. Що таке UEFI і чим він кращий BIOS?
 5. Як робити бекапи Windows 10 на автоматі і навіщо це потрібно?
 6. Як прискорити завантаження Windows 10
 7. Якщо гальмує відео при перегляді онлайн

За замовчуванням за скидання налаштувань в Recovery відповідає пункт Wipe Data. В меню відновлення Meizu він називається Clear data. Після перезавантаження ви отримаєте чистий смартфон, як ніби тільки що купили його. Головне не забути, що інформація видаляється лише з внутрішньої пам'яті. Дані, які зберігалися на карті пам'яті, залишаться недоторканими, так що обов'язково заберіть її собі, перш ніж віддавати телефон іншій людині.