Вибір USB флешки

Для багатьох флешка є не просто цікавим предметом, технічним засобом, а необхідним і важливим інструментом, без якого здійснення професійних завдань абсолютно неможливо. З цієї причини зовсім не дивно, що багато користувачів хотіли б придбати такий накопичувач, який задовольнив би за технічними параметрами, експлуатаційними характеристиками, рівнем надійності. На жаль, це тільки здається, що придбати хорошу флеш карту так просто. Насправді недосвідченому користувачу можна легко розгубитися в численних пропозиціях.

При виборі usb-накопичувача варто приділяти увагу декільком факторам.

Звичайно, навряд чи вдасться придбати таку USB флешку, яка змогла б прослужити цілі десятиліття. У кожного технічного засобу є свій ресурс, вичерпавши який припадає з ним прощатися і купувати новий засіб. Флешка не є винятком, тому рано чи пізно вона теж вийде зі строю, але, тим не менш, користувачеві дуже хочеться вибрати такий варіант, який прослужить максимально довго, буде успішно функціонувати при щоденній експлуатації і відповідати бажаної швидкості запису, зчитування і забезпечення надійного зберігання контенту.

Практика спостереження за покупцями в торговій мережі наочно демонструє, що недосвідчені користувачі роблять свій вибір, спираючись на зовнішній дизайн флешки для комп'ютера. Вкрай рідко покупці можуть попросити продавців надати їм технічну документацію, щоб ознайомитися з параметрами пристрою. Саме з цієї причини при виникненні бажання придбати знімний накопичувач буде корисно ознайомитися з інструкціями, як вибрати USB флешку, на що особливо звернути увагу.

зміст

 • 1 Технічна класифікація знімних носіїв
  • 1.1 інтерфейс
  • 1.2 Обсяг пам'яті
  • 1.3 Швидкість запису і відтворення
 • 2 додаткові характеристики
  • 2.1 вибір виробника
  • 2.2 зовнішній дизайн

Технічна класифікація знімних носіїв

При виборі флешки не слід поспішати і діяти навмання. Така поспішність ні до чого доброго не приведе. Хіба що створить умови для того, щоб ви стали постійним клієнтом цього комп'ютерного магазину, оскільки доведеться часто відвідувати його, щоб вибрати новий знімний носій.

Отже, бажаючи розібратися, як самостійно правильно флешку вибрати, важливо звернути увагу відразу на кілька характеристик пристрою.Якщо продавець настирливо пропонує свої послуги, вкажіть йому чемно, що в додатковій інформації ви не потребуєте, бажаєте самостійно зробити свій вибір. Після цього спокійно починайте вибирати найякісніший і максимально підходить під ваші технічні орієнтири товар, спираючись на цінні поради досвідчених користувачів.

інтерфейс

Якщо вивчити пропозиції в комп'ютерних магазинах, то можна виділити три основні різновиди флешок, що відрізняються інтерфейсом. Зокрема, малоймовірно, але все-таки можна зустріти "затримався" застарілий варіант USB 1.0. З такими знімними носіями сучасні користувачі вже не бажають працювати. Основну нішу заповнюють флешки з інтерфейсом USB 2.0 і 3.0. Звичайно, пройде ще невеликий проміжок часу і накопичувачі з інтерфейсом USB 3.0 повністю витіснять своїх попередників.

Таке незаперечне лідерство обумовлено тим, що швидкодія флешок з USB 3.0 вражає. Якщо хтось побоюється, що такі знімні накопичувачі не зможуть успішно працювати на старих комп'ютерах, то це даремно. Такі знімні накопичувачі благополучно функціонують навіть в роз'ємах USB 2.0, але, звичайно ж, в цьому випадку не можна чекати швидкодії від вашого накопичувача.Тому, якщо ви прагнете розібратися, як вибрати флешку для комп'ютера, запам'ятайте перше правило, орієнтують вас на вибір пристрою з інтерфейсом USB 3.0.

Обсяг пам'яті

Безумовно, робити остаточний вибір, спираючись на інтерфейс, нерозумно, тому корисно вивчити далі рекомендації досвідчених користувачів, як вибрати хорошу флешку. Оскільки основне призначення вашої флешки полягає в запису і подальшому зберіганні інформації, то зовсім не зайвим буде звернути увагу на те, який обсяг пам'яті пропонує виробник. Ще кілька років тому всі активно купували в спеціалізованих магазинах знімні накопичувачі, обсяг яких дорівнював 512Мб.

Безумовно, зараз теж можна зустріти в побуті такі пристрої. Вони можуть цілком задовольнити тих, хто користується ними для запису простих документів. Якщо ж професійна діяльність пов'язана з частим інсталяції програм, дуже важливо мати під рукою завантажувальні файли різноманітного програмного забезпечення. Зберігати різний ПО на флешці з маленьким об'ємом точно не вийде.

Зовсім не дивно,що в цьому випадку користувачі віддають перевагу знімним накопичувачів, обсяг яких дорівнює мінімум 4 Гб. До речі, можна придбати і флешки з набагато більшим об'ємом. Зокрема, вже можна зустріти в продажу моделі, обсяг яких досягає 164 Гб.

Якщо вам складно все-таки зрозуміти, як вибрати флешку, спираючись на показники її обсягу, то досвідчені користувачі запевняють, що чим більше цей показник, тим краще флешка. На жаль, разом з цими показниками зростає і її вартість. Виходячи з цього, важливо зорієнтуватися, що буде для вас перебувати в пріоритеті: обсяг або вартість. Більшість приймають рішення купувати пристрої з об'ємом 16 Гб, які дозволяють зберігати велику кількість контенту і одночасно супроводжуватися оптимальною вартістю.

Швидкість запису і відтворення

Ще одним важливим параметром, на який слід особливо звернути увагу при вивченні інструкції, як флешку вибрати правильно, є показник швидкості запису і зчитування контенту. До речі, саме цей показник є одним з тих, які можуть "пощипати нерви". Якщо часто доводиться працювати зі знімними пристроями,при цьому важливо швидко записувати матеріал, а потім так само швидко його копіювати на інший комп'ютер, краще віддати перевагу пристрою з більш високою швидкістю.

Щоб розуміти, наскільки можуть відрізнятися ці параметри, наведемо приклади. Зокрема, знімний накопичувач з інтерфейсом USB 2.0 дозволяє копіювати матеріал зі швидкістю до 10 Мб / с. Цілком хороша швидкість, не змушує утомливо очікувати процес копіювання. Однак, скориставшись флешкою ​​з інтерфейсом USB 3.0, можна виявити, що цей пристрій гарантує швидкість від 50 до 100 Мб / с, в десять разів вище. Звичайно, відмовитися від такого ласого шматочка дуже складно. Цілі фільми можуть бути скопійовані за пару хвилин.

А ось швидкість зчитування в більшості випадків на всіх знімних носіях дозволяє комфортно працювати з файлами. Досвідчені користувачі на питання, яка флешка найнадійніша і швидка, орієнтують на ту, яка має мінімум швидкість запису 10 Мб / с і швидкість зчитування 30 Мб / с. Якщо обраний вами варіант відповідає цим параметрам або перевершує їх, значить, вам пощастило, ви змогли підібрати відмінний пристрій.

додаткові характеристики

Якщо з технічними параметрами стало все зрозуміло, то багатьох ще цікавить і інша сторона "медалі". Дуже хочеться розібратися, як вибрати флеш карту, виходячи з того, хто є виробником пристрою. Також для багатьох користувачів важливо отримати уявлення і про переваги і недоліки застосовуваного зовнішнього дизайну флешок.

вибір виробника

У спеціалізованих магазинах можна зустріти всілякі пропозиції знімних накопичувачів, виробники яких абсолютно різні. Намагаючись розібратися, якому виробникові можна повністю довіритися, ви легко знайдете відповіді, що практично кожному виробнику можна однаково довіряти.

Звичайно, у кожного користувача є свої переваги. Не дивно, що багато хто готовий розглядати тільки продукти відомих брендів Transcend або Kingston. Однак це зовсім не означає, що до інших виробників не слід живити довіру. Їх знімні накопичувачі також мають прийнятними характеристиками, здатними задовольнити запити користувачів.

Наприклад, виробник Adata пропонує не тільки надійний варіант знімних накопичувачів, але і ще супроводжується високою швидкістю.

Виробник Apacer не може похвалитися надшвидкісних режимом запису і зчитування пристрою, але при цьому флешка супроводжується прийнятною вартістю при гідних середніх технічних показниках.

У кожного виробника є свої родзинки, якими вони зуміли супроводити знімні пристрої. З цієї причини в принципі можна купувати флешки будь-якого виробника, крім майстерних китайських підробок, які можуть дуже швидко виходити зі строю. Важливо звернути увагу на гарантійні зобов'язання. Імениті бренди можуть супроводжувати свої продукти гарантією, що досягає навіть п'ятирічного терміну.

зовнішній дизайн

При виборі флешки багато звертають увагу на зовнішній дизайн пристрою. Краса і зовнішня естетика, безумовно, важлива, але ще більш значуще, з якого матеріалу виконаний корпус знімного носія. Високою практичністю супроводжуються флешки, корпус яких виконаний з прогумованого матеріалу.

Розібратися в перевагах таких пристроїв нескладно. Навіть при падінні на підлогу така флешка вийде зі строю. Вона зможе витримати навіть дуже сильні навантаження, зокрема, якщо раптово хтось з необережності на неї настане.

ПОРАДА. До речі, прогумований корпус не дозволяє проникати всередину пилу і бруду.

Ще слід звернути увагу на розмір знімного накопичувача. Перевагу краще віддавати варіантам з маленькими габаритами. Це не випадково, оскільки USB-роз'єми на комп'ютері розташовуються дуже близько один від одного. Якщо флешка буде мати великі розміри, вона буде перешкоджати одночасному використанню другого пристрою.

У торговельній мережі також можна зустріти варіанти знімних накопичувачів, що відрізняються формою. Це можуть бути найпростіші накопичувачі, що супроводжуються ковпачками. Можна також виявити накопичувачі з висувним USB-коннектором. В цьому випадку кришка такий флешці не потрібна.

Якщо хочеться не просто придбати знімний накопичувач, а використовувати його як оригінальний подарунок, то можна звернути увагу на флешки, що супроводжуються оригінальною формою у вигляді якихось символічних предметів.

Отже, вибір флешки - відповідальний захід, від правильності проведення якого залежить результат професійної діяльності. Скориставшись рекомендаціями досвідчених користувачів, навіть новачкам буде вже нескладно підібрати такі варіанти, які будуть задовольняти набувача абсолютно за всіма технічними параметрами.