Вибираємо роутер Cisco для будинку

У наш час купа проводів в квартирі вже нікого не влаштовує, та й спосіб життя вимагає мобільності. Тому, в масах з задоволенням були прийняті бездротові мережеві пристрої, які тепер використовуються всюди. Для створення домашньої бездротової мережі часто використовується роутер Cisco, як надійний, зарекомендував себе девайс.

Устаткування Cisco можна використовувати для будь-якої мережі і провайдерів

зміст

 • 1 Мережеве обладнання Cisco
 • 2 Роутери Linksys by Cisco
  • 2.1 Модельний ряд роутерів Cisco Linksys E-Series
  • 2.2 Модельний ряд роутерів Cisco Linksys X-Series
 • 3 Роутери Cisco Valet
 • 4 Роутери Cisco 3G і 4G

Мережеве обладнання Cisco

Роутер від Cisco - надійне, просте в налаштуванні, потужне і функціональне мережеве пристрій для будинку, що забезпечує швидкий і стабільний доступ в інтернет і до домашньої мережі. Воно цілком може підійти найбільш просунутим користувачам, але в той же час ідеально підходить і початківцям.

Великий асортимент роутерів Cisco дозволяє:

 • підібрати оптимальний варіант для будь-якого провайдера;
 • використовувати кабельний інтернет, ADSL, 3G, 4G;
 • роздавати інтернет по Wi-Fi в приміщеннях будь-якого розміру;
 • підключати необхідну кількість Wi-Fi пристроїв до домашньої бездротової мережі.

Роутери Linksys by Cisco

Лінійка роутерів Linksys by Cisco з'явилася на ринку мережевих пристроїв після покупки транснаціональною компанією Cisco (спочатку спеціалізується на мережевому обладнанні для серйозних підприємств) свого трохи більше молодого американського конкурента - Linksys (чиєю метою було забезпечити інтернетом кожен будинок). Для Cisco цей хід став чудовою можливістю розширити свій асортимент, запропонувавши роутери для будинку, видатні своїми вражаючими характеристиками і можливостями, але мають, в той же час, цілком прийнятну для звичайних сімей ціну.

Використовуючи мережеві пристрої Linksys by Cisco, можна у власній квартирі не тільки налаштувати доступ в інтернет, управляти принтерами, телевізорами та іншими приладами, але і організувати цілком серйозну мережу для зручного зберігання та обміну інформації, а також захищеного доступу до неї.

Простота і зручність в налаштуванні і використанні домашніх маршрутизаторів Cisco Linksys гармонійно поєднуються з інноваційним дизайном.

Модельний ряд роутерів Cisco Linksys E-Series

Роутери цієї серії орієнтовані на зручність настройки домашньої точки доступу, вони досить універсальні і підходять для більшості навіть найвимогливіших користувачів.

переваги:

 • функції підвищеної безпеки (включаючи SPI Firewall);
 • стабільність роботи;
 • можливість налаштування віддаленого доступу до домашньої мережі;
 • технологія Quality of Service дозволяє управляти пріоритетами трафіку і запускати мультимедійні файли в хорошій якості;
 • використання методу передачі даних за допомогою антенних систем (MIMO), завдяки якому, поліпшується сигнал і не утворюється зон з нульовим сигналом;
 • швидкість до 450 Мбіт / с;
 • застосування технології Dual-Band для збільшення пропускної спроможності;
 • здатність одночасно працювати в двох діапазонах, що не обмежує швидкість передачі даних при підключенні Wi-Fi-пристроїв з різними стандартами IEEE;
 • технологія SpeedBoost покращує силу і дальність сигналу Wi-Fi;
 • наявність USB-роз'єму;
 • підтримка UPnP, що забезпечує зручне і просте підключення мультимедійних пристроїв;
 • ПО Cisco Connect, за допомогою якого можна налаштувати гостьовий доступ, батьківський контроль і керувати іншими параметрами;
 • невеликий розмір;
 • стильний дизайн.

Для повсякденного доступу в інтернет ідеально підійдуть моделі E1200 і E1500, призначені для використання в приміщеннях стандартного розміру. Ці роутери легко впораються з такими завданнями, як перегляд веб-сторінок, робота з електронною поштою і друк через Wi-Fi.

При активному користуванні інтернету, варто звернути увагу на модель E2500, яка підійде для експлуатації в досить просторих приміщеннях. Крім виконання повсякденних завдань у великих обсягах, цей двохдіапазонний роутер для будинку дозволить працювати з мультимедійними файлами, наприклад, іграми і відео.

Якщо необхідно забезпечити велику кількість людей швидким інтернетом, підключити одночасно багато пристроїв до мережі Wi-Fi, забезпечити постійно поповнюється контентом домашній кінотеатр - модель E3200 (також двухдиапазонная) стане оптимальним варіантом.

Ну а якщо інтернет потрібен для використання у великих приміщеннях, наприклад, котеджах? І при цьому важливо передавати і отримувати великі обсяги інформації, комфортно грати в ігри і дивитися HD відео, підключати безліч різних Wi-Fi-пристроїв в будь-якому куточку будинку, то кращий вибір - E4200 (не просто двохдіапазонний, а що володіє неймовірним числом інших можливостей роутер ). Воістину, стильний красень Cisco Linksys E4200 має досить скромними розмірами (22,5 × 16 см при товщині в 2,5 см) і ненав'язливою індикацією, але це не заважає йому володіти флагманськими характеристиками.

Цікавою і такою, що заслуговує уваги є модель E2100L, що працює на базі Linux. Як заявляє виробник, цей роутер надає можливість гнучкого налаштування точки доступу засобами Linux. За іншими параметрами, девайс цілком гідний належати до лінійки Cisco Linksys E-Series.

Модельний ряд роутерів Cisco Linksys X-Series

Роутери X-Series зручні для тих, хто активно використовує ADSL, вони також дозволяють без головного болю налаштувати будинку точку доступу і можуть крім виконання функцій маршрутизатора, виступати в ролі комутатора.

До цієї серії відносяться моделі X2000 і X3000. Обидва ці мережевих пристрої мають приємний дизайном, але по компактності злегка поступаються E-Series. Із завданням налаштування домашньої точки доступу бездротової локальної мережі, підключенням різних Wi-Fi-пристроїв і стабільним високошвидкісним доступом в інтернет, роутери X-Series справляються відмінно.

Роутери Cisco Valet

Роутери Cisco Valet - ще одна лінійка досить симпатичних і зручних мережевих пристроїв для комфортної установки домашньої точки доступу. Відрізняються вони тим, що взагалі не вимагають редагувати конфігурацію вручну, ніж та знаходили розташування великої кількості споживачів.

Налаштування цих роутерів проводиться за допомогою USB-накопичувача Easy Setup Key, який додається до самого девайсу. Програмне забезпечення, яке перебуває на "флешці", самостійно встановлюється і налаштовується, що не лякаючи громіздкими панелями управління і не вимагаючи введення купи різної інформації, в тому числі і складних паролів. Користувачеві залишається тільки скористатися наявними можливостями роутера для своїх потреб.

Зрозуміло, що якщо є бажання все ж взяти участь в налаштуванні, любителі конфігурацій зможуть повністю контролювати процес за допомогою розширених налаштувань.

За допомогою Cisco Valet можна забезпечити Wi-Fi-доступ в звичайній квартирі стандартних розмірів і в великому особняку. Лінійка представляється двома модифікаціями, орієнтованими саме на розмір приміщення: Cisco Valet і Cisco Valet Plus.

Роутери Cisco 3G і 4G

На жаль, інтернет "по дротах" може бути не завжди доступний. Причин для цього багато - наприклад, приміщення не може бути підключено через технічні причини, збій роботи провайдера, часті поїздки і т. П.

Єдиним виходом у такій ситуації стає інтернет від стільникових операторів. І, з появою LTE, не можна поскаржитися на швидкість - вийшла цілком гідна заміна виділеної лінії.Тому, цілком логічно, що розсудливі виробники роутерів, в тому числі і Cisco, подбали забезпечити свої продукти модемами для використання 3G і 4G.

Велику популярність в цій ніші завоювали роутери Cisco 3G 800 Series. Вони не відрізняються малими розмірами і виглядають досить переконливо, але справляються з покладеними на них функціями дуже гідно.

Що стосується 4G, то можна звернути увагу на модулі Cisco EHWIC-4G-LTE і маршрутизатори C1921-4G, які також дуже популярні серед великої кількості людей.

Сучасні роутери об'єднують в собі і точку доступу, і функції маршрутизації. Що вибрати - кожен вирішує сам для себе, виходячи зі своїх потреб і можливостей.