Збільшення терміну служби батареї ноутбука

Зараз можна зустріти все менше людей, які віддають перевагу настільні комп'ютери ноутбуків. Що логічно, так як сучасні ноутбуки анітрохи не поступаються стаціонарним ПК по продуктивності, при цьому значно перевершують їх в мобільності. Зрозуміло, недоліки теж є: невеликий екран, незручна клавіатура і акумулятор. Взагалі, більшість проблем, які виникають у користувачів при роботі з ноутбуками, пов'язані якраз з батареєю. З цієї статті ви дізнаєтеся, як збільшити термін служби акумулятора ноутбука. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Головна помилка, яку допускають користувачі - постійна робота за ноутбуком від мережі при підключеної батареї. Якщо ви з тих, хто використовує ноутбук як основний ПК, вийміть з нього АКБ. При цьому не варто назавжди забувати про акумулятор. Пару раз в тиждень бажано вставити батарею на місце і попрацювати від неї. Врахуйте, що, якщо зберігати АКБ "без роботи", її ємність почне знижуватися. Слідуючи цьому простому раді, можна істотно продовжити життя акумулятора.

Друге правило, яке вам обов'язково слід застосувати - Заборонено заряджати батарею більше 80% і не розряджати більше 20%.Це не зовсім зручно, але ефективно. Дуже важливо не допускати повної розрядки "в нуль", так як якщо повністю розрядити ноутбук, а потім залишити його на кілька днів, потім вже можна і зовсім розпрощатися з надіями автономно запустити комп'ютер знову. У підсумку доведеться купувати новий акумулятор.

Дуже корисну пораду, що стосується шанувальників марки Apple, макбуков потрібно працювати. До того ж йдеться про автономному режимі без підзарядки від мережі. Якщо ви власник MacBook, вам слід як мінімум тричі на тиждень розряджати / заряджати ноутбук, щоб акумулятор зберігав ємність. Також сам виробник рекомендує щомісяця виконувати калібрування батареї. Детальну інструкцію можна знайти прямо на офіційному сайті Apple.

Автономна робота ноутбука

Крім усього іншого, не кладіть ноутбук на м'якій поверхні і не закривайте отвори, через які виходить тепло, оскільки таким чином ви препятствуете охолодження акумулятора, а температура - головний ворог будь АКБ. Якщо ноут постійно знаходиться на дивані або ліжку, його вміст охолоджується значно гірше, ніж якби він стояв на столі.Перегрів деталей комп'ютера призводить до істотного зниження продуктивності ПК в цілому і АКБ зокрема.

Ще один важливий момент - комп'ютер протипоказано залишати на холоді або під прямими сонячними променями. Це також вкрай негативно позначається на роботі батареї. Запам'ятайте, що як тільки акумулятор надмірно нагрівається або охолоджується - він відразу починає втрачати ємність в більшій чи меншій мірі.

Не можна залишати ноутбук під відкритим сонцем

Також ніколи не варто залишати комп'ютер в режимі очікування на ніч або тим більше на кілька днів. Весь цей час компоненти комп'ютера продовжують отримувати харчування і незначно, але все ж грітися.

Останнє правило - відключайте ноут від мережі, коли не працюєте з ним. Незважаючи на те що батарея заповнена повністю, вона повинна відключатися (якщо ПК підключений до мережі), так відбувається далеко не завжди і АКБ продовжує працювати, тільки вже в режимі компенсації. Так батарея зношується досить швидко.

Тепер ви знаєте, як продовжити роботу акумулятора ноутбука. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття, діліться своєю думкою і досвідом з іншими користувачами, а також задавайте будь-які питання, що цікавлять по темі цієї статті.