Однокласники не відчиняються

Що робити, якщо не відкривається сайт однокласники, хоча з телефону або іншого комп'ютера все прекрасно працює - дуже поширений питання багатьох користувачів. У цій інструкції докладно розберемо, що робити в такому випадку, чому не виходить потрапити на однокласники і як уникнути цієї проблеми в подальшому. Поїхали!

Чому не відкривається сайт однокласники

Перша і найпоширеніша причина - наявність або запуск шкідливого коду на комп'ютері. Визначити, чи дійсно Ви не можете потрапити на однокласники через вірусів досить просто, ось основні ознаки цього:

  1. Сайт однокласники не відкривається тільки на одному комп'ютері, а з телефону, планшета або ноутбука - все нормально.
  2. При спробі зайти на свою сторінку в однокласниках Ви бачите повідомлення про те, що Ваш профіль заблокований за підозрою в розсилці спаму (або аналогічний текст), Ваш аккаунт зламаний і прохання вказати номер телефону (або відправити смс), після чого потрібно вказати код підтвердження. Або ж, замість цього, ви бачите помилку 300, 403, 404 (Сторінку не знайдено), 500 (Внутрішня помилка сервера), 505 або іншу.

Як це працює: після запуску шкідливого коду на комп'ютері,в системні файли вносяться зміни, які призводять до того, що при введенні адреси odnoklassniki.ru (або переході через закладки) Ви автоматично прямуєте на сайт зловмисника, який оформлений точно так же, як і справжній сайт однокласники. Мета зловмисника - отримати Ваш пароль, але частіше - оформити платну підписку на Ваш номер мобільного телефону, що робиться досить просто - Вам достатньо ввести свій номер телефону і підтвердити підписку будь-яким способом, наприклад ввести код підтвердження або відправити смс з будь-яким кодом . З огляду на той факт, що такі сайти досить швидко закриваються, то в разі коли сайт зловмисника закрили, а вірус на Вашому комп'ютері продовжує відправляти на цей сайт замість однокласників, Ви бачите повідомлення про помилку.

Варто пам'ятати, що це не єдиний можливий варіант, через який можуть виникнути проблеми зі входом в соціальну мережу однокласники. Якщо сайт не відкривається ні на одному комп'ютері, а також у Ваших друзів і знайомих, то, цілком можливо, проблеми на стороні самої соціальної мережі (наприклад, ведуться якісь технічні роботи).

Що робити, якщо не відкривається Ваша сторінка в однокласниках

Перший спосіб є найпростішим і, одночасно, найефективнішим - 90%, що він допоможе у вирішенні проблеми:

  1. Скачайте програму AVZ з офіційного сайту http://z-oleg.com/secur/avz/download.php і запустіть її від імені адміністратора (установка не потрібно).
  2. В меню програми виберіть "Файл" - "Відновлення системи", вкажіть галочками пункти, відмічені на зображенні нижче, і натисніть "Відновити".
  3. Коли все буде готово, закрийте програму і перезавантажте комп'ютер.

Виправлення проблеми зі входом в однокласники: відеоінструкція

Після виконання цих дій з великою ймовірністю, зайти в однокласники вийде і все буде в порядку, якщо ж ні, то йдемо далі.

Будемо шукати вірус, який робить так, що однокласники не відкриваються. Якщо Ваш Avast, NOD32 або Dr.Web нічого не знайшли, то це ще ні про що не говорить. Тимчасово видаліть Ваш старий антивірус (або деактивуйте його) і завантажте безкоштовну версію будь-якого хорошого антивіруса, наприклад, антивірусу Касперського. На сайті є окрема стаття - Безкоштовні версії антивірусів. Незважаючи на те, що безкоштовна версія діє лише 30 днів, для нашої задачі цього достатньо.Після того, як антивірус Касперського оновиться, виконайте перевірку системи за допомогою цього антивіруса. Швидше за все, він знайде в чому справа і проблема буде виправлена. Після цього Ви можете видалити пробну версію Касперського і встановити свій старий антивірус.

Якщо ніщо з цього не допомогло, спробуйте також подивитися в наступних інструкціях:

  • Не можу зайти в однокласники
  • Сторінки не відкриваються ні в одному браузері