Офіційна операційна система Північної Кореї

I'm so glad Dear Leader created Linux so we could have this distro.

У Північній Кореї використовується власна операційна система, побудована на базі Linux, в англомовних джерелах отримала назву Red Star OS. Національна операційна система була розроблена в 2002 році в Корейському комп'ютерному центрі, до цього, згідно з матеріалами Wikipedia http://ru.wikipedia.org/wiki/Red_Star_OS, В Північній Кореї використовувалися локалізовані версії ОС Windows.

Операційна система Red Star OS побудована на KDE 3 і містить в собі перероблену версію Mozilla Firefox, що дозволяє переглядати сторінки, доступні в регіональній північнокорейської мережі (зовнішній Інтернет під забороною). Також в операційну систему вбудовано різне програмне забезпечення для редагування текстів, програвання аудіо і відео, кілька простих комп'ютерних ігор, антивірус, програми для запису CD і DVD, графічний редактор і емулятор Windows.

Операційна система Red Star OS пред'являє наступні вимоги до "заліза" комп'ютера:

  • Процесор Pentium 3 800 МГц
  • 256 МБ оперативної пам'яті
  • 3 ГБ на HDD

Установка Red Star OS

Не знаю, кому це може знадобитися, але Ви можете завантажити північнокорейську операційну систему Red Star OS і встановити її на свій комп'ютер, наприклад, в віртуальну машину.

Завантажити торрент Red Star OS можна тут http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3120027

Процес установки наочно показаний в відео, так що навіть якщо Ви не знавець корейського, у Вас повинно вийти.

Сподіваюся, стаття була комусь цікавою.