Чи не працює інтернет по Wi-Fi на телефоні з Windows Phone 8 (8.1)? Вирішення проблем з підключенням до Wi-Fi на Nokia Lumia

Мобільна операційна система Windows Phone зараз дуже активно розвивається, і з цим важко посперечатися. У мене, так само телефон на Windows Phone (Nokia Lumia 925), і я їм дуже задоволений. Чесно кажучи, Android набрид, хочеться чогось нового. Але в цій статті не про мою Lumia, і не про те, яка OS краще. Телефони на цій операційній системі працюють стабільно, і в плані виходу в інтернет через Wi-Fi, все так само добре.

Я, наприклад, за кілька місяців не помітив жодної проблеми, в якій Nokia Lumia не захотіла б підключатися до Wi-Fi, або інтернет б не працював.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Але, як я помітив, з'являтися різні питання про проблеми, які все таки виникають при спробі підключати телефон на Windows Phone до Wi-Fi, або вже після підключення. Як правило, це проблеми, коли з'єднання з бездротовою мережею встановлено, але сайти на телефоні не відкриваються. Або, наприклад, коли Nokia Lumia не бачить Wi-Fi мережу. Причому не бачить тільки одну, потрібну мережу, а сусідні бачить.

У цій статті, ми постараємося розібратися, чому можуть виникнути проблеми з підключенням телефону на Windows Phone до бездротових мереж, і як ці проблеми вирішити.На даний момент, версія WP 8 (я буду показувати на прикладі цієї версії), скоро вийде оновлення до Windows Phone 8.1. Можливо, там будуть якісь зміни в роботі з бездротовими мережами.

Windows Phone до Wi-Fi підключається, але інтернет не працює

Це напевно найпопулярніша проблема. І як правило, в цій проблемі винен не смартфон, а сама точка доступу (роутер). З'єднання між телефоном і мережі, як це зробити я писав в цій статті, він підключається (статус: з'єднання встановлено), але при спробі відкрити в браузері сайт, з'являється помилка: "Неможливо відобразити сторінку". Такі додатки як ВКонтакте, Твіттер, Skype - в інтернет вийти не можуть.

Як перевірити в чому справа?

Все дуже просто, якщо ви підключаєте до свого роутера інші пристрої, по Wi-Fi, і інтернет на них відмінно працює, то проблема швидше за все саме в телефоні (Nokia Lumia). Але, якщо інтернет на інших пристроях так само не працює, то проблема в роутері. Можливо, він налаштований неправильно. В такому випадку, дивіться цю статтю "Без доступу до інтернету" - вирішуємо головну причину. Налаштовуємо Wi-Fi роутер на роботу з провайдером. Або просто інтернет забули оплатити.

Як виправити проблему?

Для початку, перезавантажте ваш Windows Phone смартфон, і роутер.

Якщо проблема залишилася, то варто перевірити, чи не включили ви випадково на телефоні ручні настройки проксі серверів. Ця проблема дуже часто виникає на Android пристроях.

Зайдіть в налаштування Wi-Fi, і натисніть на вашу мережу. У меню виберіть пункт "змінити". Простежте, щоб функція "Проксі-сервер"Була виключена.

Спробуйте підключити ваш телефон з іншою мережею, і подивіться, як він буде працювати з нею.

Проблеми з підключенням Windows Phone до Wi-Fi

Найчастіше, проблеми з'являються ще при спробі підключитися до бездротової мережі.

Дивіться також:

  • Підключаємося до Wi-Fi мережі на телефоні з Windows Phone 8. На прикладі Nokia Lumia 925
  • Як вийти в інтернет з комп'ютера використовуючи телефон (Android, Windows Phone) як модем по Wi-Fi?
  • Підключаємо iPad до Wi-Fi. На прикладі iPad mini 2
  • Nokia Lumia 900 і зателефонувати і цвях забити
  • Налаштовуємо роздачу мобільного інтернету по Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8 (8.1) [загальний інтернет]

Ще одна популярна помилка, це неправильно вказаний пароль від бездротової мережі. Відразу раджу вам пригадати пароль одним із способів, з цієї статті. Якщо при підключенні ви неправильно вкажіть пароль, то спочатку дуже довго буде йти підключення, а потім з'явиться повідомлення, що для з'єднання з мережею, потрібно ввести пароль ще раз.

Може ще бути таке, що вашого телефону не подобається тип безпеки, який встановлений в настройках вашого маршрутизатора. Ви можете спробувати змінити пароль, і інші настройки безпеки, ось інструкція.

Коли смартфон не може отримати IP адресу

Зазвичай, роутери самі роздають IP адреси, на них включений DHCP сервер. Але, буває, що DHCP з якоїсь причини відключений (коли, наприклад IP прописують вручну на пристроях). Чесно кажучи, я не знайшов, як на Windows Phone 8 можна вручну прописати IP адресу. Думаю, що в Windows Phone 8.1, цю проблему виправлять.

Якщо ваш телефон не зможе отримати IP, то ви швидше за все побачите помилку, щось типу: "Телефону не вдається з'єднається з мережею Wi-Fi, так як мережа не відповідає. Будь ласка, спробуйте пізніше ". Або, біля назви мережі, буде просто напис "Захищена".

Потрібно перевірити, чи включений DHCP сервер в настройках роутера. Якщо немає, то включити його. Як це зробити, я писав в окремій статті. Дивіться після заголовка "Перевіряємо чи включений DHCP сервер на Wi-Fi роутер".

Так само, можна спробувати змінити режим роботи, на якому працює ваша бездротова мережа. Спробуйте, наприклад, тільки n, або g.

Nokia Lumia не бачить Wi-Fi мережу

Коли я пишу Nokia Lumia, то я маю введу будь-який телефон на Windows Phone 🙂, ну ви зрозуміли.

Виділ на якомусь форумі проблему, що Lumia (не пам'ятаю вже точно яка модель), не бачила домашню бездротову мережу. Її просто не було в списку доступних для підключення мереж. Проблема не рідкісна, і може спостерігатися на будь-яких пристроях.

Я навіть писав окрему статтю з цього питання Ноутбук (телефон, планшет) не бачить домашню Wi-Fi мережу (сусідні бачить), почитайте.

Так ось, у випадку з операционкой від Microsoft, я так само пораджу змінити канал, на якому роутер транслює вашу бездротову мережу. Як це зробити, докладно написано тут. Так як саме перешкоди на каналі, зазвичай викликають подібні проблеми. Спробуйте якийсь статичний канал, а не режим Авто. І не ставте канал вище 12-го.

Післямова

Начебто про всіх популярних проблемах написав. Якщо ви зіткнулися з якоюсь іншою проблемою в роботі інтернету по Wi-Fi на Windows Phone, або знаєте якісь нові рішення вище описаних проблем, то можете поділитись корисною інформацією в коментарях. Не лінуйтеся 🙂