Як включити Steam Guard

Ті, хто купують гри в Steam, знають, що акаунти часто "відводять", щоб цього не сталося, можна включити Steam Guard в вашому клієнті. При включенні цієї функції, навіть якщо ваш логін і пароль стане відомий третім особам, вони не зможуть ним скористатися: так як при спробі входу з іншого комп'ютера, потрібно буде підтвердити цю дію по електронній пошті, на яку зареєстрований акаунт Steam.

Саме включення функції не складно, але деякі користувачі стикаються, що кнопки для управління Steam Guard немає в їх клієнта, а тому і включити його не виходить - цю проблему я також розгляну.

Включення Steam Guard

Для того, щоб включити Steam Guard для захисту вашого облікового запису, відкрийте головне меню Steam (див. Малюнок) і виберіть пункт "Налаштування". У вікні налаштувань повинен бути виділений пункт "Аккаунт".

Зверніть увагу на статус безпеки вашого облікового запису: можливо зазначено, що Steam Guard не включений, а може бути, що навпаки - вже включений.

У першому випадку слід зробити наступне:

  1. Натисніть кнопку "Управління настройками Steam Guard" (якщо кнопки немає - читайте далі).
  2. Відзначте пункт "Захищати мій акаунт за допомогою Steam Guard".
  3. Натисніть "Далі" - там уже все буде зрозуміло.

Це все, що потрібно для того, щоб активувати Steam Guard. Тепер, при спробі входу з інших комп'ютерів буде надсилатися запит підтвердження на електронну пошту і без доступу до неї, зловмисники не зможуть використовувати ваш аккаунт.

Якщо немає кнопки включення Steam Guard

Частина користувачів, діючи за інструкцією, зустрічаються з тим, що кнопки для настройки Steam Guard немає в настройках. З чим це пов'язано до кінця не ясно (мабуть, щось на стороні сервера), але рішення одне (і воно працює):

  • Вийдіть з Steam (не просто закрийте хрестиком, так як програма залишиться запущеною і буде значок в області повідомлень).
  • Зайдіть знову.

Кількість таких дій теж незрозуміло, але у мене, коли я писав цю статтю, вистачило трьох виходів, щоб кнопка з'явилася.

Відео - як включити Steam Guard

Ну і заодно, даю коротке відео про включення Steam Guard, якщо щось залишилося незрозумілим.