Відео високої роздільної здатності - відкриваємо файли з розширенням AVCHD

AVCHD - це розширення файлів Advanced Video Codec High Definition, свого роду формат стиснення для запису і зберігання відео високої чіткості. Хоча воно і має якість 1920х1080, більшістю відеоплеєрів на Windows або Mac цей тип файлів не підтримується. Як подивитися AVCHD на комп'ютері? Ви можете відтворювати відео за допомогою програвачів або конвертувати їх в підтримуваний формат. Розглянемо перший спосіб більш докладно.

Вибір програми для відкриття файлу з розширенням AVCHD.

Advanced Video Codec High Definition - стандарт запису HDTV з високою роздільною здатністю, призначений для цифрових камер і дозволяє записувати інформацію на компакт диски 8 і 12 см (як на CD і DVD, так і на BD), на жорсткі диски або на карти пам'яті. Вперше формат AVCHD був використаний Sony і Panasonic. Впровадження формату дозволило створити компактні аматорські відеокамери з можливістю запису HD. Диски, записані в цьому форматі, можуть відтворюватися на пристроях Blu-ray (наприклад, Sony PlayStation 3), а також на комп'ютерах під управлінням Windows.

зміст

 • 1 Особливості формату AVCHD
 • 2 Відкриваємо ролики в форматі avchd
  • 2.1 VLC Media Player
  • 2.2 Media Player Classic
  • 2.3 jetAudio
 • 3 KMPlayer
  • 3.1 Splash 2.0
  • 3.2 GOM Player
  • 3.3 Zoom player
 • 4 Який формат краще: AVCHD або MP4

Особливості формату AVCHD

Що це за формат - AVCHD? AVCHD-файл складається з аудіо і відео з субтитрами і іншими допоміжними потоками. Вони мультиплексируются в потік MPEG і зберігаються на носії у вигляді двійкових файлів.Більшість відеокамер з підтримкою відео AVCHD використовують схему стиснення Dolby Digital (AC-3), що підтримує стерео і багатоканальний звук. Швидкість передачі звукової інформації варіюється з 64 кбіт / с до 640 кбіт / с, але, в основному, використовується 256 кбіт / с і 384 кбіт / с. Кодек для AVCHD - FFmpeg. Він включає в себе декодер AVCHD в бібліотеці libavcodec, який використовує ffdshow - вільну і відкриту вихідну бібліотеку медіа. Це фактично H.264, що декодує AVCHD і деякі інші формати. Для декодування AVCHD для Linux, BSD, OS X, Windows і Solaris використовується libavcodec.

Відкриваємо ролики в форматі avchd

Сучасні розробники пропонують безліч софта і утиліт, які дозволяють не тільки відтворювати непопулярні формати, але і кодувати їх в більш відомі. Чим же відкрити файли в AVCHD? На щастя, більшість плеєрів дозволяють відтворювати AVCHD без установки додаткових компонентів, кодеків або кодування відео в AVI.

VLC Media Player

VLC - безкоштовний транскодер і мультимедійний програвач. Це комп'ютерний плеєр, який підтримує багато форматів запису файлів, включаючи M2TS і MTS, що є не чим іншим, як AVCHD. Звичайними стандартними форматами, підтримуваними Windows, є WMV і AVI. Ви можете використовувати VLC для перетворення avchd-файлів в будь-який формат, підтримуваний VLC.

Переваги VLC:

 • підтримка широкого спектру форматів;
 • хороший конвертер з підтримкою гарячих клавіш;
 • легкий і гнучкий;
 • може бути інтегрований з потоковими каналами в інтернеті;
 • підтримка Blu-ray і HD.

Щоб відтворити відео в avchd в VLC прямо з камери, використовуйте кабель, підключіть відеокамеру або реєстратор до комп'ютера. Увімкніть камеру і встановіть її в режим відтворення. Зачекайте, поки Windows Explorer не виявить ваш пристрій. Коли камера буде виявлена, перейдіть в розділ "Мій комп'ютер" і відкрийте камеру, двічі клацнувши значок пристрою. Знайдіть файл avchd, який потрібно відтворити, і перетягніть його на робочий стіл або в будь-яку іншу папку. Можна використовувати кнопку "Media" в лівому верхньому кутку інтерфейсу VLC, а потім натиснути "Відкрити файл". Знайдіть і виберіть файли AVCHD, після чого вони автоматично почнуть відтворюватись.

Media Player Classic

Media Player Classic - простий, безкоштовний медіаплеєр, який відтворює широкий спектр різних мультимедійних файлів. Його зовнішній вигляд нагадує старіший Windows Media Player, але, на відміну від нього, він відтворює практично будь-який доступний формат мультимедіа, включаючи AVCHD.

переваги:

 • простий інтерфейс;
 • добре працює на повільних машинах.

недоліки:

 • не підтримує потокове відео.

Якщо ви коли-небудь пробували старішу версію Windows Media Player, тоді цей програвач доведеться вам до душі. Елементи управління знаходяться там, де і повинні бути - меню зрозуміле і доступне. Програвач не вимагає особливих ресурсів ПК - він працює швидко і плавно навіть на старих комп'ютерах. Media Player Classic простіше у використанні і більш універсальний, ніж більшість аналогічних програм.

jetAudio

jetAudio - сучасний мультимедійний програвач, який, крім відтворення аудіо- та відеофайлів, пропонує запис компакт-дисків, створення інтернет-радіостанцій, конвертацію між форматами музики і відео.

переваги:

 • основні інструменти в одній утиліті.

недоліки:

 • складний інтерфейс.

jetAudio підтримує багато форматів, в тому числі непопулярні. У головному вікні програми для найпопулярніших музичних стилів можна налаштувати графічний еквалайзер, застосувати спеціальні ефекти, такі як реверберація, посилення басів або плавний перехід від однієї пісні до іншої. JetAudio включає в себе утиліту для копіювання аудіо-доріжок з компакт-дисків. Їх можна зберігати в найпопулярніших аудіоформатах або записувати на інший диск.Можна конвертувати аудіо і записувати звук з мікрофону або інших зовнішніх джерел. Любителі інтернет-радіо можуть не тільки слухати його, а й запускати трансляцію своїх власних програм в інтернеті.

Під час відтворення відео jetAudio може відображати субтитри, уповільнювати або прискорювати, змінювати формат зображення, регулювати його швидкість або циклічно відтворювати будь-якої фрагмент. Все працює швидко, стабільно і без застережень. jetAudio дуже функціональний, тому інтерфейс містить величезну кількість опцій. Управління програвачем іноді може здатися складним. Однак це ціна за використання такого багатофункціонального додатка. Якщо ви відтворюйте і конвертуєте аудіо і відео, записуєте і копіюєте компакт-диски, запускаєте радіостанцію в інтернеті, додаєте спеціальні ефекти до своєї музики, записуєте дані із зовнішніх джерел, обов'язково спробуйте jetAudio.

KMPlayer

KMPlayer - це інноваційний медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів, включаючи необхідний AVCHD.

Додаток пропонує ряд основних функцій, включаючи відображення субтитрів або створення скріншотів відтвореного матеріалу.Завдяки The KMPlayer можна встановити спеціальні ефекти, уповільнити або прискорити швидкість відтворення фільму, вказати улюблені моменти фільмів і багато іншого. Важливо відзначити, що програвачу є вбудований набір кодеків, що дозволяє переглядати мультимедіа в найпопулярніших форматах без будь-яких додаткових танців з бубном.

Плеєр добре справляється з відтворенням як збереженого на локальному диску мультимедіа, так і з CD / DVD-носія або з інтернету. Переваги застосування посилюються підтримкою скінів, що забезпечують адаптацію зовнішнього вигляду KMPlayer до індивідуальних потреб, а також підтримкою зовнішніх аудіо- і відеофільтрів.

Splash 2.0

Splash 2.0 - безкоштовна програма для відтворення HD-фільмів, файлів HD-відеокамер і телебачення DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial). Він підтримує стандарт AVCHD (тільки в преміум версії) і субтитри TXT, SUB, SRT, SSA. Утиліта декодує відео за допомогою апаратного прискорення, має вбудований деінтерлейсінг і підтримує дистанційне керування (MCE). Вона також конвертує 1080i-відео в формат 1080p і без проблем їх відтворює. Плеєр має інструменти для швидкого конвертування файлів у популярні для мобільних пристроїв або YouTube формати.

ВАЖЛИВО. Після першого запуску Splash пропонує 30-денний період доступу до Premium-функцій.Після закінчення терміну ви все одно можете використовувати Splash безкоштовно, обмежуючись його основними функціями.

GOM Player

GOM Player - мультимедійний програвач, який завдяки своїй простоті і функціональності знаходить все більшу популярність. Він дозволяє відтворювати різні формати, а також переглядати фільми без необхідності завантаження додаткових фільтрів або кодеків з інтернету. Крім того, він пропонує можливість перегляду мають бути завантажені файлів. Ця функція, безумовно, сподобається користувачам P2P, які хочуть переглянути запис перед завантаженням всього вмісту. Плеєр підтримує потокове відтворення (WMV, ASF, ASX). Ще одна цікава особливість - можливість знімати скріншоти з будь-якого відео. Користувач має доступ до ряду базових інструментів: звуковим фільтрам, різкості / розмитості зображення, створення плейлистів і т. Д.

Zoom player

Zoom Player - дуже хороший мультимедійний програвач. Ви можете дивитися фільми з DVD-дисків і файлів, слухати музику і навіть відтворювати непопулярні формати відео, наприклад, AVCHD. Під час установки Zoom Player завантажує з сервера останні оновлення, щоб відтворювати останні формати відео і музики.Програма читає практично всі популярні формати мультимедійних файлів. Для цього навіть не потрібно встановлювати додаткові кодеки!

Інтерфейс дуже простий і інтуїтивно зрозумілий - управління відтворенням не викликає ніяких труднощів. Додаткова конфігурація не потрібно. Однак, якщо ви хочете змінити будь-які настройки, є два режими конфігурації - розширений і базовий. У розширеному режимі можна коригувати практично всі елементи Zoom Player. Утиліта також може відтворювати файли, захищені від відтворення іншими програмами. У разі проблем з декодуванням програма автоматично перезапускає процес, що захищає комп'ютер від зависання.

Який формат краще: AVCHD або MP4

Який формат краще і практичніше - mp4 або avchd? MP4 більш популярний і універсальний, ніж AVCHD, і підтримується більшістю програм і пристроїв. Як випливає з назви AVCHD, він був створений спеціально для потреб зображення високої чіткості, тобто HD. Це дуже ефективний формат, і, таким чином, використовуючи його, ми отримаємо високоякісне відео. Однак, хоча AVCHD може дати навіть кращу якість, ніж MP4, останній більш популярний, і при необхідності подальшої обробки відео варто використовувати саме його - файли будуть не тільки хорошої якості, але і розмір буде меншим.Деякі камери, такі як популярна Panasonic GH-4, дають можливість записувати відео в обох форматах.

Advanced Video Codec High Definition, скорочено званий AVCHD, являє собою тип файлу, який був розроблений Panasonic і Sony. Тому відеокамери або HD-камери від цих виробників записують відео саме в ньому. Щоб не було проблем з їх відтворенням, використовуйте одне з описаних додатків.