Перший, перший, я другий, прийом Zello рація в телефоні і на ПК

Продовжуємо серію оглядів додатків для спілкування через Інтернет. На черзі програма, здатна перетворити ваш мобільний телефон, планшет або комп'ютер в рацію. Справжню цифрову рацію.

програма Zello призначена для тих, хто вважає за краще спілкуватися вголос. За допомогою її ви зможете розмовляти і з друзями, і навіть з незнайомими людьми на найрізноманітніші теми - майже як на форумах, але голосом. Що для цього потрібно від вас? Практично нічого: мати підключення до Інтернету і 3 вільних хвилини, щоб встановити Zello на ПК або мобільний пристрій.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Чим рація краще мобільного телефону

Для початку давайте з'ясуємо, в чому переваги рації, хоч і віртуальної, перед звичайною мобільним зв'язком. Отже ...

 • Радіозв'язок по рації безкоштовна. Якщо вам доводиться багато і часто спілкуватися з різними людьми, ви заощадите солідну суму.
 • Спілкування по рації ведеться через онлайн-канали - індивідуальні та загальні. Індивідуальні створюються для закритої, особистої зв'язку. Загальні - відкриті, доступні всім бажаючим.
 • Канал підтримує одночасне підключення групи людей (в Zello - до 1000 осіб).
 • Якість передачі голосу не гірше, а часто навіть краще, ніж в мережі мобільного оператора.
 • Ні високих вимог до стандарту зв'язку. Передача відмінно працює навіть в мережах 2G.

можливості Zello

Всім, хто зареєстрований в програмі, є:

 • Створення необмеженої кількості нових онлайн-каналів, як закритих (захищених паролем), так і відкритих.
 • Показ статусу контактів. Завдяки цій функції ви зможете бачити, хто з людей готовий до спілкування прямо зараз.
 • Зберігання історії повідомлень.
 • Перегляд списку кращих тематичних каналів і підключення до них.
 • Використання Bluetooth-гарнітур (якщо пристрій мае).

Одні канали Zello працюють в напівдуплексному режимі - передають сигнал тільки в одному напрямку, тобто кожен учасник може або слухати, або говорити. Інші працюють в повному дуплексі, де слухати і говорити можуть всі одночасно.

Для спілкування в відкритих каналах учасники зобов'язані дотримуватись певних правил етикету, наприклад, вимогу розмовляти тільки російською мовою, бути ввічливими, давати можливість висловитися іншим, чи не відхилятися від теми, не займатися рекламою і т. П.Правила встановлює творець каналу - адміністратор, він же призначає модераторів, які стежать за їх виконанням. Користувач, який порушив встановлений етикет, може позбутися доступу до каналу.

Для кого і для чого призначена програма

Віртуальна рація - гідна альтернатива звичайної, адже сигнали стільникового зв'язку сьогодні ловляться майже повсюдно.

Програму Zello використовують групи туристів, спортсменів, пошукові загони і т. П. Для підтримки зв'язку і координації спільних дій. Також нею користуються ті, чия робота пов'язана з роз'їздами (таксисти, перевізники вантажів) або з перебуванням на віддалених один від одного об'єктах. Крім того, віртуальне спілкування замінює живе, коли поруч просто немає відповідного співрозмовника: досить знайти канал, присвячений необхідної тематики, і підключитися до нього. Або створити свій власний. До речі, Zello допоміг вже дуже багатьом людям зав'язати знайомства і знайти друзів за інтересами. А підключившись до каналів типу "Болталка", "Про все на світі" або "Спілкування", можна скоротати час, коли нудно.

Дивіться також:

 • Google Hangouts: проводите вебінари і онлайн-конференції безкоштовно
 • WhatsApp для комп'ютера: 2 варіанти використання мобільного мессенджера на ПК
 • Telegram: безкоштовний месенджер з захистом від шпигунства
 • Налаштування безкоштовних каналів на Смарт ТВ
 • Як підключити до комп'ютера будь-який телефон на Android

Як користуватися

Версії Zello існують для ПК, а також для гаджетів під Android, iOS, Windows Phone і BlackBerry. Безкоштовно завантажити дистрибутив можна як з сайту програми, так і з Google Play, Microsoft Store, App Store або BlackBerry World - дивлячись яке у вас пристрій.

Після установки придумайте собі ім'я і пароль, а також вкажіть електронну пошту. Далі все, ви зареєстровані - прихильника чи критика наразі і можете починати спілкування.

Відразу після інсталяції ваш список контактів, зрозуміло, порожній. Для додавання користувача зайдіть в меню "дії" - "Додати контакти"І вкажіть ім'я або електронну адресу учасника. Додати можна лише тих, хто вже має обліковий запис у додатку. Розсилка листів із запрошеннями незареєстрованим користувачам не проводиться.

Щоб приєднатися до розмови у відкритому онлайн-каналі, клікніть кнопку "Кращі канали"І виберіть тему, що цікавить.

Клацнувши по стрілці праворуч в рядку теми, ви перейдете до списку її учасників, а натиснувши кнопку "Play"- прослухаєте їх останні повідомлення.

Для збереження онлайн-каналу в своєму листі, відкрийте контекстне меню першого і натисніть "Додати цей канал".

Щоб приєднатися до бесіди, зайдіть в канал, натисніть внизу списку учасників кнопку "Zello"І починайте говорити. Ваш голос буде транслюватися в ефір.

Щоб створити власний онлайн-канал, відкрийте меню "Дія"І натисніть"створити канал". Придумайте йому ім'я і дайте опис. Розподіліть права учасників - хто може слухати і говорити. Якщо потрібно - захистіть паролем. Після натискання"далі"Онлайн-канал буде створений.

У наступному вікні задаються індивідуальні настройки: картинка, інтереси, мови спілкування та інші правила. Коли заповніть потрібні поля, клікніть кнопку "прийняти".

Ну ось, з найголовнішим ми визначилися. З іншими функціями Zello - редагуванням профілю, як встановлювати роздільну звуку, налаштуванням сповіщень і іншим, думаю, ви легко розберетеся самостійно. Там дійсно все дуже просто.

Автор ще рекомендує:
 1. Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV
 2. Очищення пам'яті на Android: перевірені способи
 3. Калібрування акумулятора ноутбука
 4. Що таке UEFI і чим він кращий BIOS?
 5. Як робити бекапи Windows 10 на автоматі і навіщо це потрібно?
 6. Як прискорити завантаження Windows 10
 7. Якщо гальмує відео при перегляді онлайн

Приємних розмов!