Ретранслятор TP-LINK TL-WA850RE огляд та відгуки

З боків немає нічого цікавого, ззаду тільки заводська інформація і вилка для підключення в розетку. А знизу можна побачити один LAN порт, і кнопку RESET для скидання налаштувань до заводських.

Зібрано всі дуже круто. До якості збірки, елементам управління і роз'ємів точно немає ніяких претензій.

Відгуки про TP-LINK TL-WA850RE

Так як TP-LINK TL-WA850RE дуже популярний ретранслятор, то відгуків в мережі можна знайти дуже багато. Як завжди, вони самі різні. Більшість користувачів задоволені покупкою, але є так само відгуки, що Wi-Fi мережу працює нестабільно, пропадає інтернет, доводиться перезавантажувати ретранслятор і т. Д.

Як я вже писав вище, стабільність бездротової мережі залежить не тільки від підсилювача. Наприклад, якщо головний роутер дає якийсь збій в роботі, то ясна річ, що на Репітер інтернет так само буде пропадати. Перешкоди так само можуть вплинути на роботу підсилювача.

Але, як мені здається, головна помилка, це установка ретранслятора в такому місці, де сигнал від роутера не надто стабільний. Необхідно, що б в місці установки ретранслятора, сигнал від маршрутизатора був приблизно 40-50%. Чим вище, тим краще. На корпусі є спеціальні індикатори, які показують рівень мережі, до якої підключений ретрансляція.

Залишайте свої відгуки про TP-LINK TL-WA850RE в коментарях.Я думаю, що в співвідношенні ціна / якість, це кращий варіант ретранслятора.