Шлюз, встановлений за замовчуванням, не доступний [кілька способів вирішення]

Привіт! Вирішив сьогодні написати кілька способів вирішення однієї популярної проблеми. Кілька днів тому, на нашому форумі forum.f1comp.ru була створена тема, в якій описувалася проблема, точніше помилка "Шлюз, встановлений за замовчуванням, не доступний".

Пропадало з'єднання по Wi-Fi. Причому періодично. Після підключення до бездротової мережі, інтернет на ноутбуці працював деякий час. І тоді з'являвся жовтий трикутник біля рівня сигналу Wi-Fi. Що означає, що є мережу без доступу до інтернету, я про це писав тут.

При запуску діагностики неполадок, з'являлося повідомлення, що виявлена ​​проблема "Шлюз, встановлений за замовчуванням, не доступний" і проблема виправлена. Але через деякий час інтернет знову пропадав. Ось така проблемка.

До речі, вона спостерігалася на Windows 8. Але наскільки я зрозумів, дуже часто зустрічається і на Windows 7 (і можливо на XP, точно не знаю). Я помітив, що часто ця проблема з'являється на адаптерахBroadcom.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЯ порадив автору кілька способів вирішення цієї проблеми, але вони не допомагали. Потім автора сам зміг вирішити цю помилку і поділився способом.Допомогло відключення "Дозволити відключення цього пристрою для економії електроенергії" (нижче напишу про це докладніше). Але це не означає, що цей спосіб можна застосовувати для вирішення помилки "Шлюз, встановлений за замовчуванням, не доступний" на всіх комп'ютерах. Кому-то допоможе, а комусь ні.

Я напишу кілька, на мій погляд корисних порад щодо вирішення цієї проблеми.

Рішення помилки "Шлюз, встановлений за замовчуванням, не доступний"

Почну мабуть з способу, який допоміг автору теми, створеної на форумі.

Забороняємо відключати мережевий адаптер для економії електроенергії

Я про це вже писав, що не допомогою точно в якій статті. Але відключення цієї функції, допомагає ще позбутися помилки "Мережа без доступу до інтернету", яка виникає після виходу із сплячого режиму в Windows 7.

Значить так: зайдіть в диспетчер пристроїв. Заходимо в Мій комп'ютер і натисніть правою кнопкою миші на порожню область. Оберіть властивості, Потім зліва виберіть Диспетчер пристроїв.

Дивіться також:

  • Пропадає інтернет з'єднання по Wi-Fi після виходу із сплячого режиму
  • Як встановити (оновити, перевстановити, видалити) драйвер на бездротової мережевий адаптер (Wi-Fi)?
  • Статус "Обмежено" в Windows 8 (8.1) при підключенні по Wi-Fi
  • Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)? Як підключити ноутбук до Wi-Fi роутера? Помилка "Windows ні ...
  • Налаштовуємо роздачу інтернету по Wi-Fi з ноутбука на Windows 8 і Windows 8.1. Встановлення точки доступу

Відкрийте пункт Мережеві адаптери і натисніть правою кнопкою миші на той адаптер, через який Ви підключаєтеся до інтернету. Це або бездротової адаптер, або мережева карта. У мене наприклад Wi-Fi адаптер. Оберіть властивості.

Потім перейдіть на вкладку управління електроживленням і приберіть галочку біля пункту Дозволити відключення цього пристрою для економії електроенергії. натисніть Ok.

Перезавантажте комп'ютер і дивіться результат.

Оновлюємо драйвер на мережевий (бездротовий) адаптер.

Спробуйте завантажити новий драйвер на мережеву карту, або бездротової адаптер і видаливши старий драйвер, встановіть новий. Я не буду описувати цей спосіб ще раз, я про це писав в окремій статті Як встановити (оновити, перевстановити, видалити) драйвер на бездротової мережевий адаптер (Wi-Fi)?

І ще кілька способів

1. Відкрийте Пуск і в рядку пошуку введіть cmd. запустітьcmd.exe. Введітьnetsh interface tcp set global rss = disabled і натисніть Enter.

2. Спробуйте відключить, або повністю закрити (видалити) програми, які працюють з торрентами і антивіруси (фаєрволи). Якщо проблема в торрент, то виконайте такі команди (способом, який описаний вище):

netsh interface tcp set global chimney = disabled
netsh interface tcp set global rss = disabled
netsh interface tcp set global autotuning = disabled
netsh int ip set global taskoffload = disabled

3. Ще можна спробувати такий спосіб:

Зайдіть в Диспетчер пристроїв.
Натисніть правою кнопкою по своєму адаптера змінного струму.
Виберіть Властивості, потім Додатково і встановіть значення у Flow Control і Task Offload на Off.

Післямова

Ось такі рішення. Якщо Вам відомі інші способи позбутися від цієї помилки, то буду вдячний, якщо Ви поділитеся своїм досвідом в коментарях. Там же можете залишити свої питання.

Всього доброго!